Forum Forum finansoweKredyty

prosze bardzo o pomoc w sprawie debetu!!

prosze bardzo o pomoc w sprawie debetu!!

jordanso / 2007-02-14 18:31
Witam..Mam pytanie.. bo zrobilem debet i kaza mi pokryc ten debet w ciagu 14 dni a pokryje ten debet dopiero za 18 dni czyli wtedy kiedy przyjdzie moja wyplata bo pracuje.. I mam teraz watpliwosci ?? bo nie wiem co sie stanie gdy przekrocze ten termin do pokrycia , bo pokryje 4 dni pozniej od wyznaczonego terminu .. Czy mi zablokują konto?? czy bedą tylko odsetki naliczane?? prosze bardzo o informacje...pozdrawiam
Wyświetlaj:
ezapaz / 2007-02-14 23:24
Autorytatywnym źródłem odpowiedzi na Twoje pytanie jest Twój bank. Płacisz mu za usługę utrzymania konta, to się dopytaj o szczegóły debetowego aspektu tej usługi.
ezapaz / 2007-02-15 12:25
Jak mam zgadywać, to nie będą chcieli stracić klienta tak szybko. Obstawiam, że przewidują w regulaminie jakieś płatne ponaglenie, które powiększy Twój debet - ale nieznacznie. Podejrzewam też, że nie pojawisz się w Krajowym Rejestrze Dłużników z tego powodu. ;) Odsetki raczej normalne policzą.
jordanso / 2007-02-14 18:55
dokladnie tak mi napisali :

,,prosimy o dokonanie wsplaty wskazanej powyzej kwoty na rachunek oszc.-rozlicz. w terminie 14 dni liczac od dnia wystawieniana niniejszego zawiadomienia.Brak splaty calkowitego zadluzenia w powyzej wskazanym terminie uniemozliwi dalsze korzystanie z dopuszczalnego salda debetowego.Jednoczesnie przypominam, ze od dnia przekroczenia terminu splaty dopuszczalnego salda debetowego naliczane sa odsetki wedlug stopy procentowej.


I jak nie splace w ciagu 14 dni a splace w ciagu 18 dni to co sie stanie ..? zablokowane konto?? prosze o rade!!???
jordanso / 2007-02-14 18:32
chce dodac do tego ze posluguje sie kartą visa electron express .

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: