Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przedsiębiorcy chcą zmian

Przedsiębiorcy chcą zmian

Money.pl / 2007-09-20 08:42
Komentarze do wiadomości: Przedsiębiorcy chcą zmian.
Wyświetlaj:
dżingishann / 79.187.37.* / 2007-09-20 11:25
LiD na pewno juz niedługo przeforsuje eutanazję, pozbędziecie się emerytów, uwolnicie ZUS od kłopotu no i sprywatyzować lecznictwo. Ktonie ma kasy na leczenie to gabinet eutanazji i po kłopocie. Jest już dopuszczalna w Holandii i Belgii i jak będzie jeszcze trochę lewactwo rządzic w UE to dojdzie i do nas. Jakie oszczędności będą mieli biznesy, będą mogli mieć po 5 domów lub więcej , stajnie samochodów i harem psi w obrożach ze złota. Wcale nie bredze
ddddd / 212.2.99.* / 2007-09-24 06:58
Może zamiast narzekać i zazdrościć innym trzeba ruszyć głową, chyba że jest pusta.
dżingishann / 79.187.37.* / 2007-09-20 11:19
a my pracownicy oczekujemy że wreszcie zaczniecie nas szanować i lepiej płacić a nie pobijać co roku rekordy własnych depozytów bankowych. Juz kolejny raz Związek Banków Polskich podaje, że za 2006 rok ustanowiony został koleny rekord, ponad 100 mld zł. które leży nie jest inwestowane i nie są podwyższane pensje.
Ja wiem to wszystko przez kaczory prawda !
jak ma sie takie wsparcie śmiecia wyborczego, który powyganiał młody z Polski a u nas największy boom budowlany, mieszkaniowy w historii, można rozwijac własną inicjatywę, to nie ma kto. Na wyspach zmywja, sprzatają pomyje lub sie walją w zaułkach nedzy brytyjskiej na marginesie społeczeństwa. Tylko części sie udało a reszta ?
Jak Irlandczycy wyjeżdżali z Irlandii to Irlandia spała, Z Polski wyjechali jak kraj, gospodarka sie rozpędza, najwyższy wzrost PKB w Europie.
markuss / 213.158.196.* / 2007-09-20 17:03
Czy to piszesz na komputerze swojego pracodawcy w czasie godzin pracy?
Alfista / 2007-09-20 10:44 / Człowiek Hossa
To jeden z najważniejszych priortytetów Ligi Prawicy Rzeczpospolitej.... nawet Roman to mocno popiera ;)
Ludzie zagłosujcie na nich - może jak będą w sejmie to przepchną tą i kilka innych fajnych ustaw... :)))
KAP / 162.27.9.* / 2007-09-20 10:36
jak to nie ma zmian? a Krauze, a Solorz, a Bochniarz, a Palikot? Chcecie zmian? to paru madialnych sie postraszy a reszta napisze za dziekuje za swiatle rzady :) Z reszta jak by przepisy byly prostsze i nie bylo zezwolen to nie byloby kogo karac. Jak nie byloby kogo karac to z czego PiS mial by glosy? z pomyslów na przyszlosc?
St. / 83.14.253.* / 2007-09-20 08:52
Przecież to tak jakby ocięli się od źródełka. Etaty, łapówki, delegacje, wyposażenie a inwestować nie trzeba i żadnych konsekwencji się nie ponosi. No i w końcu im głupszy urzędnik tym lepszy bo nie myśli tylko czyta i stosuje przepisy opracowane przez podobnych do niego "naukowców". Wystarczy skończyć jakąś niedzielną szkółkę dla idiotów typu KSAP i już stanowisko kierownicze załatwione. I oni mają dobrowolnie to zmienić?! Tu trzeba zmienić politykę odgórnie. Zlikwidować idiotyczne ustawy i rozprządzenia made in Gierek i Gomółka i wtedy będą mogli sobie pić kawkę przy porannej gazecie w pracy.
A... / 212.244.189.* / 2007-09-20 08:42
...a gdy moja księgowa pomyliła sie na MOJĄ NIEKORZYŚĆ o kilkaset ledwie złotych to US przysłał wezwanie bym w ciągu 7 dni to skorygował bo jak nie... i tu była cała litania kar, która na mnie spadnie, łącznie z likwidacją mojej firmy... Odpowiedziałem urzędniczce z US, że dla zasady nie zjawię się tam ani nikt z mojej firmy w ciągu 7 dni i zapytałem czemu w litanii kar pominęła zsyłkę na roboty ciężkie i karę śmierci przez poćwiartowanie..., ...a tego było już dla US za wiele i przysłał mi Panią na kontrolę, ja sprawdziłem jej dokumenty zapytałem o wykształcenie po kilku godzinach kontroli - słuchaniu jej uwag, uznałem za niekompetentną i wyprosiłem z firmy...

Zacznijmy może od małych rzeczy, małych kroczków - wymuśmy by pisma z tzw. skarbówki były z normalną jak w cywilizowanym świecie pisane kulturą mniej powiem wręcz chamskie, by nie traktowały wszystkich jak za Stalina jako potencjalnych "przekrętów" (jak to twórcy obecnej pajdokracji polskiej o sobie mówią). To, że ktoś się pomylił na swoją niekorzyść nie może przecież upoważniać US do wypisywania bzdur na wezwaniach.
normal / 213.238.91.* / 2007-09-20 18:19
Moje gratulacje! Pańska postawa to wzór dla innych. Ale ilu naśladowców Pan znajdzie? Proszę zerknąć na obrzydliwy post "skądonisiębiorą". Niestety Polskę zdominowali tacy jak lady ze skarbówki albo zakompleksiony cham z cytowanego postu. Wespół wzespół dokopać takiemu co się wychyla, co chciałby inaczej. To jest ich norma...
geny / 83.24.201.* / 2007-09-20 18:38
typowy kompleks pańszczyźnianego. Ma zakodowane we łbie, że stoi nad nim ekonom z pejczem w ręku. Sama świadomość istnienia czegoś takiego jak urząd skarbowy kompletnie go deprymuje. Rekacją jest oczywiście postawa chama zbuntowanego, śmieszna i żałosna jednocześnie.
skądonisiębiorą / 83.24.213.* / 2007-09-20 15:11
synu jesteś ewidentnym psycholem. Na pismo urzędowe, odpisujesz przedstawiając swoje paranoiczne wizje. Lecz się, bo kiedyś przekroczysz masę krytyczną i znajdziesz się w odosobnieniu z całą masą bojowników z normami wszelakimi.
Alfista / 2007-09-20 10:51 / Człowiek Hossa
Jak się władza myli to trzeba ją temperować! To nie jest tak, że z władzą nie można wygrać, bo jak się będzie z nimi walczyć to oni na pewno Cię zniszczą.... oczywiście mają z zasady potężny aparat władzy, ale... trzeba miec trochę sprytu i znajomości prawa z danej dziedziny oraz nieco psychologii i w zależności od przeciwnika umiejętnie to wykorzystywać tak by oni nas nie zniszczyli...
Bernard+ / 79.187.8.* / 2007-09-20 22:17
Szkoda, że nie było tu żadnej dyskusji merytorycznej na temat tego, jakie przepisy sa złe i jak powinny być zmienione. Bo to władza ciągle konfliktuje pracowników z pracodawcami urzędnicy zabierają przedsiębiorcom dochód pod coraz to nowymi tytułami a potem szczują pracowników uchwalając tak głupie prawo jak to, które nakazuje pracodawcy płacić pracownicy za to, że ta poszła wcześniej do domu, aby karmić piersią swoje własne dziecko. Albo najpierw zabiera się pracodawcy pieniądze jako składkę na wypadek choroby pracownika a potem nie wypłaca się pracownikowi zasiłku z tych składek tylko nakazuje pracodawcy, aby wypłacał pracownikowi, który po pijanemu spadł ze schodów i jest niezdolny do pracy wynagrodzenie za chorowanie. To jest cynizm. Najpierw zabiorą Ci pieniądze rzekomo jako składkę na ubezpieczenie a potem każą za zakład ubezpieczeniowy wypłacać z własnej kieszeni zasiłek chorobowy pracownikom którzy wcale nie są chorzy powodów związanych z pracą.

Najnowsze wpisy