Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Przemoc emocjonalna zgubna dla rozwoju dziecka

Przemoc emocjonalna zgubna dla rozwoju dziecka

Money.pl / 2013-10-26 07:40
Wyświetlaj:
Rust / 2013-10-30 13:59
Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to , że część zachowań , działań nie jako dziedziczymy po naszych rodzicach... niestety. Wiem to choćby po sobie, bardzo często widzę u siebie podobne zachowania jak u mojego ojca...
1000 / 94.14.101.* / 2013-10-30 08:53
W moim przypadku jest zupełnie na odwrót niż zostało napisane w tym artykule. Doświadczyłem przemocy i fizycznej i psychicznej w dzieciństwie i dołożę wszelkich starań, aby moje dzieci tego nie doświadczyły. Na początku byłem, jak to nazywam, "na równi pochyłej" aby stać się taki jak ojciec. Ale poznałem temat, przemyślałem wszystko i poukładałem sobie w głowie. Uważam więc, że to wiele zależy od zasobów wiedzy i chęci zmiany.
Pawel407 / 77.254.15.* / 2013-10-29 11:07
Dzieciom potrzeba normalności. To w normalności kształtują się prawidłowe mechanizmy reagowania na sytuację radosne i smutne. To zdrowie umożliwia przetrwanie, a patologia zmniejsza szansę na normalność w społeczeństwie. W normalności chodzi o to, żeby nie doprowadzać do sytuacji, w której młody człowiek sięga po dopalacze czy sznurek. Świat jest tak bogaty i różny, a człowiek powinien chcieć go poznawać, służyć sobą, mieć radość i satysfakcję z bycia dobrym. Jeżeli ludzie nie będą tak patrzeli czeka ich zagłada
Lilie na cmentarzu wychodują / 178.36.240.* / 2013-10-26 07:40
Kopciuszek do trudów życia przygotowany był a córunie macochy już nie. Tyle starania i potem byle haerowiec sponiewiera ego naszego Narcyza,doświadczy mobingu, molestowania i donosów a ustalony % bezrobocia udowodni,ze kosmosowi niepotrzebny jest.I hyc do sklepiku z nirwaną albo,co nie daj Boże, po sznurek.

Najnowsze wpisy