Forum Spółki giełdowe LPP SA

Przychody LPP spadły we wrześniu. Po raz pierwszy w tym roku

Przychody LPP spadły we wrześniu. Po raz pierwszy w tym roku

Wyświetlaj:
Jokokoko / 89.69.184.* / 2015-10-02 08:30
Teraz to kupuję tam tylko na wyprzedażach, bo wtedy ceny są adekwatne do jakości. A jakoś jest taka, jak na targowiskach. Niestety. Kiedyś Reserved i Mohito to były moje ulubione sieciówki. Młoda miała połowę ubrań Rekidsa. Teraz drogo, nijako, a gatunkowo do bani.
inka591 / 83.31.40.* / 2015-10-02 08:24
Jesienna kolekcja do bani, brzydka i złej jakości tkaniny, a co za tym idzie zbyt droga. Więc nie ma co się dziwić. Ostatnio projekty tej marki są nijakie, bez szału.
kraff 02.10.2015 / 195.187.32.* / 2015-10-02 08:19
Handlowali w Rosji, jakoś przędli, wyszli z Rosji i dostali w tyłek. Jak widać maja "dobrych " strategów marketingu!.
Lpppp / 185.26.182.* / 2015-10-02 08:14
wszystko made in bangladesh z najnizszej, mozliwej gramatury. kupowanie tych jednorazowek to popieranie wspolczesnego niewolnictwa i oszustow spod znaku downsize.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Miles1979 / 164.127.166.* / 2015-10-02 08:08
Ceny trochę za duże do jakości. I brak systemów rabatowych dla stałych klientów. Nie dziwie sie.
Gal / 188.146.68.* / 2015-10-02 07:32
Niech obniża ceny a nie firma bez historii , szyjąca jakieś badziewia stylistyczne bo ani to ładne ani praktyczne koszulki XXL są wielkości starej L a cena jak w levisie. Spodnie jakieś dziadowskie nie idzie w wejść bo nogawki są tak wąskie że dzieci z przedszkola miałyby problem , chyba że to ma być dla tych ciot w rurkach..
ay56 / 213.92.207.* / 2015-10-02 06:54
Pracowalem w sporej szwalni. Koszt robocizny - uszycia spodni to max. 10PLN . Tkanina i dodatki z Chin to max. 10.- Cena w sklepie na dzień dobry około 200.- , a bywa więcej. To jak by nie liczyć na największej wyprzedazy jeszcze jest spory zysk. Jak szylismy dla odbiorców zagranicznych to dostawaliśmy od razu metki z naniesiona przeceną o 30%.
sdsds / 31.1.111.* / 2015-10-02 02:02
Roktemu kupilem u nic na zapas mase przecenionych tshirtow i tym podobnych rzeczy. Jakosciowo byly w miare dobre. Material ok, kolorystyka tez oraz szycie i wzornictwo. Myslalem, ze w tym roku cos dokupie, ale chyba sie spoznilem bo juz jest kolekcja jesienna. Wszystko bardzo drogie
Mysle, ze ludzie nie maja pieniedzy. W sklepach pusto. LPP powinnien zawsze oferowac cos przecenionego, tu nic i wiecei co pomyslalem, ze firma wlasnie doluje i wchodze na ten portal i czytam o spadku sprzedazy.
KIER09 / 83.25.101.* / 2015-10-02 01:40
Reserved a raczej całe LPP doszlusowało do jakości C&A HM czyli w dół robi coraz więcej byle jak jeszcze 2 lata temu marki LPP miały swoją jakość teraz byle jakość
mar347 / 93.105.134.* / 2015-10-01 23:41
Nic dziwnego, bo ostatnimi czasy zamiast dobrych gatunkowo ubrań sprzedają szaty które po jednym praniu są do wyrzucenia. A House'a powinno się w ogóle zamknąć z powodu ciągłego łomotu z głośników. Czy to sklepy dla niesłyszących żeby muzyka ryczała na cały regulator? Wydaje mi się, że w miejscu pracy obowiązują przepisy regulujące dopuszczalny poziom decybeli. Może pracownicy się tym nie przejmują, ale klientów mogliby troszeczkę uszanować... Ciekawe co będzie kiedy zgłoszę ten fakt do inspekcji pracy...
MAM ICH DOSC / 84.40.224.* / 2015-10-01 20:54
Ich zyski bedą spaać z trzech powodów: Ludzie nasycili ubranaimi pod róznymi markami szytymi wg tych samych szblonów- reserved , house itp wszytko takie sama kroje ich ubraniami a konkurancja ze strony innych sieciowek jest mocna. 2 jakosc produktów LPP w ostatnich 10 latach niestety sie obnizyła, szcerze mówiac to nawet jednorazówki z h&m maja trwalsze t-shirty i jeansy niz reserved( i niekiedy tansze)
3. przeinwetowali z tymi sklepami, w akazdym duzym mieiscie maja 20-30 sklepów por . w moim miescie jest chyab 5 reserved a nie ejst to jakas metropolia. we wszytkich sklepach to samo! housó jeszce wiecej- po co? ludzie zatrundniaja na umowie zlecenie i co poł oku otwieraja w polsce kilkadziesta identycznych nudnych sklepow. LUDZIE SA ZNUDZENI ICH UBRANIAMI
Konrad27276 / 31.183.64.* / 2015-10-01 20:31
Po pierwsze niech zaczną płacić podatki w Polsce i produkcje przeniosą do Polski i Polakom dadzą zarobić, a nie tylko zarabiać na Polakach, tzn ich okradać! Te wszystkie szmaty powinny kosztować min 50% taniej od dzisiejszych cen, wtedy będą konkurencyjni. Nie może być tak, że ktoś szyje w Bangladeszu czy Chinach za kubek ryżu i potem żąda za szmatę wartą max 4 zł 129 zł! Bo to kradzież, do tego nie odprowadza podatków w Polsce! Wczoraj byłem w Niemczech i zajrzałem do nowo otwartego Reserved i szok, ceny niższe niż w Polsce, do tego dla Niemca zarabiającego 2500 euro jako kurier Fedex to kupienia swetra kosztuje 19 euro, tak jak 19 zł, w Polsce ten sweter kosztuje 119 zł!
wqeq / 89.64.61.* / 2015-10-01 22:42
Czleku niech płacą..a Zara u której kupuja insi..to gdie szyje? Na te j samej ulicy w Bangladeszu...a do nie dawna... w t y m samym budynku....to ze Polska to graj debili wiemy nie od dzis wiec skoro kupuja sweter za 119 czy nawet 169..a zarobki maja na poziomie 2000tys. to znaczy ze nie maja nic przeciwko...Niemiec dawno by machnal reka..ale po co szukac daleko...W Niemczech listonosz ile dostanie...zakladamy 2tys E... i ma sie dobrze....w Polsce ...dajmy na to 2tys złotych (przesadzam ale niech bedzie) relatwynie to samo...i teraz najlepsze..Ile kosztuje wyslanie zwyklej kartki moze byc prio z Niemiec (UE) do Polski...ano kosztuje 0,75E...w porywach do niecałego Euro!...czyli niech bedzie oko 4zł...ale relatywnie 1...a u nas?? Otóz usługa ta kosztuje......5zł!!! Zatem kto powinien miec sie lepiej Pocczta Polska czy Deutsche? listonosz z PL...czy z Niemiec...a jest odwrotnie....kiedys produkowalismy najwiecej motocykli na swiecie....i co ? g.............
tomasz605 / 86.42.169.* / 2015-10-01 23:28
Dodam tylko ze list z Irlandii do Polski kosztuje 79 eurocentów , a mam 10 euro na godzinę , Jesli odwrotnie jest z PL. do Irlandii .....to listonosz w Polsce powinien zarabiać z 50 zlotych na godz lub więcej ;))
Aaaa342 / 95.160.134.* / 2015-10-01 20:55
Z tego co wiem to podatki juz placa w polsce ... wczesniej na cyprze
mz501 / 84.10.168.* / 2015-10-01 20:21
Jak nie poprawią projektowania to przychody będą maleć.Nowi projektanci , ciekawe wzory i kolory a nie beznadziejne szmaty , które teraz sprzedają , mogą zwiększyć zyski.
Bezybeusz / 89.72.119.* / 2015-10-01 19:44
Byłam w Hiszpanii nie widziałam zakratowanych powierzchni. Co ja myslę, ubrania w sieciówkach to chłam jakiego świat nie widział i ludzie nie chcą ubrąn na jeden sezon, chcą dobrej jakości, bo mimo ,że mówi się ,że ceny nie sa wysokie to jednak one są wysokie. Co doradzam, chodzenie na wyprzedaże ,bo warto kupić mało rzeczy ale dobrych. Tak naprawdę nie stać nas na dziadostwo, jestesmy za biedni. 10 lat temu kupiłam buty sportowe ,których fason do dzisiaj jest produkowany i noszę je chociaż juz się kończy ów but ale chucham , dmucham, reanimuję i dbam.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy