Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Przyjemna praca DLA KAŻDEGO

Przyjemna praca DLA KAŻDEGO

g.prochowicz / 87.205.223.* / 2010-04-14 11:21
Witaj. Nazywam się Grzegorz Prochowicz i należę do grupy liderów firmy SIGMAPRO7. Chciałbym predstawić Ci alternatywę, dzięki której podreperujesz swój budżet. Kiedyś również potrzebowałem nowego pomysłu na to jak sie finansowo rozwijać. Jesli szukasz pracy, znudziła Ci się dotychczasowa, nie spełnia twoich wymagań. Chcesz mięc poprostu więcej pieniędzy tak aby było Cie stać na wszystko i abyś miał czas się tym cieszyć?. Jesteś dokładnie w takiej samej sytuacji jak ja kiedyś.

Chcąc zarabiać porządne pieniądze trzeba albo poświecić się całkowicie pracy lub znaleźć sobie druga co prowadzi nas do tego samego - całkowite poświęcenie sie pracy. Brak czasu dla rodziny, na zycie towarzyskie, dla siebie. Gdy do tej calej mieszanki dojdzie stres, nieustanny pośpiech i strach o swoja pozycję - otrzymujemy receptę na samodestrukcję. Zadaj sobie pytanie - Czy na ty polega życie?

Jeśli nie chcesz "żyć tylko od pierszego do pierwszego i "szukasz sposobu na to, jak zmienić swoje życie, to pewnie odwiedziłeś już wiele stron internetowych, prześledziłeś wiele ogłoszeń w prasie i innych mediach, które próbowały Cię przekonać, że wiedzą, jak uczynić cię bogatym.

Sam odwiedziłem nie jedną tego typu stronę. Na wszystkich tych serwisach każdy wie jak, ALE ….no właśnie zawsze pojawia się to ALE.

Zwykle „ale” oznacza koszt około 1000 zł, który pozwoli wystartować Ci z biznesem i poznać sekret tych ogromnych pieniędzy, które są w zasięgu Twojej ręki. Zbyt często słyszałem o przypadkach, gdzie wraz z wpłaconymi pieniędzmi znikała także firma.
Ja jestem w firmie gdzie możesz wystartować juz od 40 zł, dodatkowo otrzymując opiekę medyczną na wysokim poziomie - chcesz wiedziec JAK to zrobiłem? czytaj dalej

Wybrałem na studiach informatykę i matematykę, ponieważ jestem umysłem ścisłym. Lubię wszystko co proste i jasne. Jeśli coś budzi moje wątpliwości to po prostu nie wchodzę w to.

* Jeżeli także masz dosyć pokrętnych biznesów, które są zwykłą stratą czasu i pieniędzy,
* Jeżeli nie interesują Cię puste obietnice, ale konkretna pomoc, którą otrzymasz osobiście ode mnie,
* Jeżeli nie boisz się zmian, które w pozytywnym sensie wywrócą Twoje życie do góry nogami,

MLM - to było rozwiązanie moich problemów. Ty tez możesz tego dokonać, wystarczy że poświecisz troche czasu na odwiedzenie kilku stron.
Zacznijmy od tego - Co to jest MLM? Sprawdź! - http://www.biznes-online.info/mlm.php
Biznes który jest bardzo popularny na zachodzie wchodzi do Polski i to ty możesz być jednym z pierwszych którzy do niego przystopią. Zrób to a nie pożałujesz. Tak ja jak przystępując do Sigmypro7.

Chcesz zmienić swój los, wejdź poczytaj to nic nie kosztuje, sprawdź jak możesz stac się wolnym finansowo - www.prochorowicz.s7team.com
Pozdrawiam Grzegorz Prochowicz
Wyświetlaj:
ciekawski30 / 212.116.220.* / 2010-04-18 15:52
znalazłem wiele pozytywnych informacji o sigmiepro. pracowałem wczesniej w MLM-u i szlo mi srednio.... jaka mam gwarancje ze tutaj pojdzie mi swietnie ?
Modławski / 80.48.245.* / 2010-04-20 11:59
Pewnie nie dadzą Ci takich gwarancji. Z wszystkim co Pan Prochowicz napisał się zgadzam, wspaniała idea, ale czy realna? Słyszałem że Sigmapro7 to cos nowego - czym się charakteryzuje jej innowacyjność...oprocz tego ze nie kosztuje 1000 zl ;p
g.prochorowicz / 77.253.178.* / 2010-04-21 11:50
Nikt nigdy nie da Ci gwarancji na to że będziesz zarabiał. To zależy od Ciebie, jeśli się zaangażujesz i nie mowie tu o 8 godzinach dziennie, tylko jesli bedziesz pojawial sie na szkoleniach i spotkaniach i bedziesz mial czasami czas sie spotkac z ludzmi zainteresowanymi tym biznesem żeby pozniej wprowadzic ich do swojej struktury to bedziesz zarabial. Znaszej strony mozemy zapewnic profesjonalne szkolenia dzieki ktorym twoj zarobek stanie sie realny.

Taka namiastka moze byc nasza konferencja, sprawdzcie sami : www.konferencja.s7team.com

Innowacyjność hmm? MOże pomoże Ci artykuł z Network Magazynu ktory napisali niezależni eksperci o Sigmie:

wórcy polskiego przedsięwzięcia SIGMAPRO7 zadali sobie wiele trudu. Choć koncepcję produktową oparli na podobnych usługach innej marki, wprowadzili wiele innowacyjnych pomysłów. Wspólnie z zespołem doświadczonych ludzi, specjalistów i praktyków, nie tylko network marketingu, ustalili oni model firmy oparty o 3 znaczące zmiany.

Pierwsza zmiana polega na tym, że sprzedawcy nie muszą mieć fizycznie produktu przy sobie i nie muszą sprzedawać go sami – firma zrobi to za nich, a jedyne, co muszą zrobić, to zarekomendować produkt.

Druga zmiana to taka, że jedna sprzedaż powoduje wielokrotną wypłatę gratyfikacji.

Trzecia to niespotykany dotąd w networku produkt, który jest kompatybilny z dwoma wyżej wymienionymi rozwiązaniami. SIGMAPRO7 to pierwszy w Polsce marketing sieciowy tego typu. Bardzo atrakcyjny jest też program SIGMAPRO7. To nie tylko wiedza czy szkolenia na temat bezpieczeństwa i ochrony zapewnianej przez produkty assistance. To również możliwość praktycznego korzystania z kilkudziesięciu świadczeń, które przy powszechnie znanym poziomie opieki państwa, nie tylko medycznej, w znaczącym stopniu poprawiają nasze bezpieczeństwo.

„Network Magazyn”, 21.04.2009.
ciekawski30 / 212.116.220.* / 2010-04-27 10:08
No tak z tą gawarancja to jasne... ale rekomendacja Network Magazynu to już coś. Poczytałem troche na ich stronie no i zauwazyłem ze tam sa tylko powazne biznesy i wszystko sprawdzone.

Najnowsze wpisy