Forum Forum inwestycyjneForex

pytanie o NOK/PLN

pytanie o NOK/PLN

egonac / 83.24.111.* / 2014-01-04 14:14
Witam,
mam pytanie odnośnie obstawiania ruchów korony norweskiej w stosunku do złotego (NOK/PLN), jakie pary zleceń musimy ustawić i w jakich układach, być grać na wzrost lub spadek NOK/PLN? Jako walutę pośrednią niech będzie EUR?
Nie wiem czy dobrze kombinuję, ale jeśli obstawimy dwie pozycje: długa w EUR/PLN i krótka w EUR/NOK, to jest tak jakby otworzyć pozycję długą w NOK/PLN?
Czy to jest właściwy tok rozumowania, bo nie do końca jestem przekonany o słuszności. Jak będzie w przypadku gry na spadek?
Czy ktoś jest w stanie mi to rozjaśnić i wytłumaczyć? Z góry dzięki. Pozdrawiam
a730 / 79.184.178.* / 2014-01-06 01:00
to zupełnie co innego . Według mnie masz rację , wskaźnikiem do przewidywania na parze z pln, jest patrznie na parę np. z nok /usd , jeżeli ona np. rośnie , swiadczy to o tym że w stosunku do pln nok tez może zyskiwać , a nawet na pewno bo to wszystko dzieje si w jednym czasie przecież
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy