Forum W wolnym czasieLifestyle

Ranking serwisów randkowych. Umawiaj się i płać

Ranking serwisów randkowych. Umawiaj się i płać

Wyświetlaj:
assska8 / 93.174.29.* / 2015-12-12 16:34
A ja zarejestrowałam się na portalu randkowym https://www.mydwoje.pl/randka-w-ciemno

Nie wiem co z tego będzie i czego się spodziewam ale podoba mi się to co mnie tam spotyka... Mam nadzieje ze trafie na adoratora-partnera :))) A tymczasem 3h dziennie poświęcam takim poszukiwaniom ;)
sonia22w / 188.146.233.* / 2020-01-27 19:57
A jak jest na pierwszej randce, kiedy wczesniej spotykaliście się tylko w internecie na portalu randkowym ? Jak wygląda taka randka ? Macie ze sobą o czym rozmawiać ?
poznałem tam żonę :) / 89.66.194.* / 2015-05-12 16:44
polecam katolicki ZapisaniSobie.pl

serwis istnieje od ponad 8-miu lat i ma aktualnie aktywnych użytkowników ponad 40 tyś.

Robert07 / 94.78.184.* / 2015-03-04 14:58
Według mnie każdy sposób jest dobry ludzi można poznać wszędzie i w internecie i w realu, najważniejsze aby próbować, w końcu może uda nam się spotkać kogoś odpowiedniego, a nawet jeśli nie to i tak tak wiele nie traci. Dlatego osobiście korzystam z portali randkowych, głównie z http://royal-choice.net ale też tych większych które zostały tu wymienione. Ludzie byli różni ale ogólnie mam raczej pozytywne wrażenie. Lepsze to od siedzenia w domu.
karlmal / 88.156.95.* / 2013-12-19 16:10
Ciekaw jestem jak teraz wygląda procentowy udział portali w rynku. Ma ktoś może aktualne takie zestawienie? Podejrzewam, że mogły być lekkie roszady. Pewnie sympatia i edarling dalej w czołówce pod względem liczby użytkowników, ale wydaje mi się, że zbliżyć się do nich mogło mydwoje. Wprawdzie nie zauważyłem, żeby mieli jakąś większą kampanię reklamową jak sympatia czy edarling, ale i tak z tego co słyszę wśród znajomych czy internautów, cały czas pozyskują nowych użytkowników. Słyszałem, że pod względem aktywności użytkowników bije już edarling, ciekawe jak to się ma do danych? Byłbym wdzięczny, jakby ktoś mógł udostępnić takie dane, bo ja niestety nie mogłem z necie czegoś takiego znaleźć.
mendrek / 46.77.124.* / 2014-01-09 21:18
Statystyk opisujących liczbę użytkowników nie znam, też nigdzie tego nie znalazłem, ale nie wydaje mi się, żeby to był kluczowy czynnik wpływający na ocenę portalu. Bo tak naprawdę co nam za różnica, czy na danym portalu jest milion użytkowników czy 300 tysięcy? I tak wszystkim profili nie przejrzymy, a z tak licznej grupy i tak istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziemy kogoś, kto będzie nam odpowiadał.

Dlatego moim zdaniem ciekawsze (i bardziej miarodajne) jest po prostu kiedy kto sie logował, to dobry portal musi podawać i wtedy widać czy jest zaitneresowany, jak logował się a nie odpisuje to jasna sprawa. Poza tym są rankingi oceniające jakość poratlu, samą uslugę i pomoc użytkownikom, a nie ich zasięg czy liczbę użytkowników. A taki ranking widziałem na Raporcie Kupidyna i tam faktycznie najlepiej oceniono sympatie i mydwoje, o którym wspominasz. Dobrze, że akurat te dwa portale wyszły na spore prowadzenie przed innymi, bo są chyba dla dwóch różnych grup osób, czyli każdy znajdzie sobie coś dla siebie. Jak ktoś, tak jak ja, szuka poważniejszego związku to wybierze mydwoje. Podoba mi się w tym portalu właśnie to podejście na serio do randkowania. Ten cały test dopasowania, dużo kryteriów, konieczność wypełnienia swojej wizytówki, żeby inni mogli jak najwięcej od początku o Tobie się dowiedzieć no i naprawdę dobry kontakt z infolinią, od razu reagują i odpwiadają jak coś. Cena nie jest taka zła, a z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto wykupić abonament. Natomiast jak ktoś szuka bardziej znajomych, zabawy, flirtu, to może założyć sobie konto na sympatii i też będzie zadowolony. Dlatego właśnie wydaje mi się, że fajnie, że dwa takie różne portale liderują na tym rynku. Dla każdego coś miłego;)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Kokodil / 83.31.183.* / 2013-12-28 23:20
Ja obecnie jestem zarejestrowany na http://www.polishcupidtree.com/home.php, gdzie poznałem swoją obecną partnerkę. Bardzo fajny portal, przejrzysty, wielu ciekawych ludzi, nie tylko z Polski.
Gosiakk / 79.139.87.* / 2012-10-19 19:53
W trakcie mojej krótkiej kadencji na portalu www.lovefactory.pl mogę przyznać, że znajduje się tam wielu ludzi na poziomie a forum jest rewelacyjne. Oczywiście pilnują porządku ale nie ma ograniczeń w wyrażaniu swoich myśli. Dyskusja toczy się na poziomie, ale to pewnie ze względu na społeczność jaka się tam znajduje. I do tego jest to niedrogi portal w porównaniu z konkurencją, ale konieczność wydania jakiegoś grosza ogranicza dostęp dzieciaków i nieokiełznanych nastolatków. Także GORĄCO POLECAM
beataa67 / 80.238.108.* / 2013-03-14 19:22
Moim zdaniem rzeczywiście portal matrymonialny mydwoje.pl jest poważnym miejscem aby poznać na nim właściwą osobę i nawet stworzyć poważny związek.
fisia / 95.171.194.* / 2011-02-18 14:50
Nie znalazłam tu www.amorki.info a myślę że ten serwis jest bardzo obiecujący, no i przede wszystkim za friko/
bella67 / 212.76.49.* / 2012-03-21 14:11
Ale ja nie widzę w tym niczego złego. Zwłaszcza jeśli do tej pory nie udało się nam poznać tej odpowiedniej osoby, wówczas serwisy randkowe mogą spełnić tu swoją rolę. Oczywiście warto jednak też wybrać taki serwis, który nie zafunduje nam tylko i wyłącznie spotkania z "nieodpowiedzialnymi ludzmi", i takimi, którzy na takich serwisach są tylko i wyłącznie dla zabawy.
Bezinteresowny / 2012-03-21 15:43 / Bywalec forum
Ale czy w ogóle jest sens płacić za takie portale?
isa / 2012-03-21 15:44 / Bywalec forum
zamiast na portlae to już lepiej zapłacić i iść na speed dating organizowany w jakimś klubie, na zywo jak się pogada to zawsze szybciej mozna złapać kontakt

Najnowsze wpisy