Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Raport Dziennika Gazety Prawnej i WP: dywidendy - czy to już standard na GPW?

Raport Dziennika Gazety Prawnej i WP: dywidendy - czy to już standard na GPW?

Wyświetlaj:
byko-niedźwiedź / 95.160.158.* / 2016-05-09 09:34
Tylko jakim prawem Państwo pobiera 19 % podatku od akcjonariusza? Te pieniądze zostały już opodatkowane w firmie,która zapłaciła CIT od zysku. Fakt rozdzielenia między akcjonariuszy pozostałego po opodatkowaniu zysku,nie może być powodem,żeby zabierać kolejne 19% z tych samych pieniędzy.To czyste złodziejstwo.
HETMAN POLNY / 87.207.31.* / 2016-05-09 07:10
NASZE INDEXY SIĘGAJĄ POZIOMÓW WZROSTÓW PO BESSIE INTERNETOWEJ A NA ŚWIECIE MAMY HOSSĘ USA, NIEMCY NAWET INDEX BUDAPESZTU BLISKI JEST SZCZYTÓW Z 2008 ROKU.
RYNEK AKCJI ZOSTAŁ ZNISZCZONY WYCENAMI AKCJI POD PRĄD. NIKT ZA TO NIE BEKNĄŁ

OBRÓT AKCJAMI JEST ZASADNICZO ROBIONY TYLKO POD KONTRAKTY. NA SETKACH SPÓŁEK OBRÓT JEST NA POZIOMIE MARTWEGO RYNKU Z DBA BESSY INTERNETOWEJ.
OBYWATELE POWINNI MASOWO SAMI OBRACAĆ AKCJAMI I ZREZYGNOWAĆ Z TZW SPECJALISTÓW OD TRACENIA PIENIĘDZY, RYNEK NIE MOŻE BYĆ KOMPUTEROWY BEZ CZYNNIKA LUDZKIEGO ZINDYWIDUALIZOWANEGO. OBYWATELE POWINNI SWOJĄ MASOWOŚCIĄ USUNĄĆ Z PARKIETU DUŻYCH GRACZY. MOWA O FUNDUSZACH I BANKACH.
Yonnek / 62.225.151.* / 2016-05-09 06:38
Jak do grania na gieldzie trzeba namawiac artykulami prasowymi albo nawolywaniami w internecie, to oznaczy to tyle, ze robienie tu dobrych interesow dawno sie skonczylo i trzeba namowic nowych naiwniakow , zeby w to szambo wpakowali swoja kase, bo dla banksterow zaczyna brakowac.
dywka / 89.229.213.* / 2016-05-09 08:43
dobre spolki giełdowe typu decora, groclin płacą i bedą płacić dywidendy a szulerskie nigdy dywidendy nie placa
Jadzia526 / 37.248.254.* / 2016-05-09 06:31
Giełda leci na łeb na szyję. Co prawda zainwestowałam tyle na ile mnie było stać około 30tys. zł a teraz mam tylko 6tys. zł. Czekam, może odbije od dna. Banki Millenium a nawet państwowy PKO BP mnie rozkładają, lecą w dół. Górnictwo, przemysł farmaceutyczny, wszystko upada. Zostajemy biedni ciułacze jeszcze biedniejsi. Sądziłam, że na stare lata coś zostawię po sobie dzieciom. Jednak najpewniejsze inwestowanie to skarpetka.
kolczyk / 77.253.75.* / 2016-05-08 07:20
PKO BP w zeszłym roku nie zapłacili żadnej dywidendy, pomimo pózniejszej zgody KNF, a teraz co ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy