Forum Forum ubezpieczeńInne

Raport komisji PZU w Sejmie

Raport komisji PZU w Sejmie

Money.pl / 2006-09-22 12:04
Komentarze do wiadomości: Raport komisji PZU w Sejmie.
Wyświetlaj:
kafka / 217.98.20.* / 2006-09-22 14:47
A zaprzeczam, że dziś jest piątek.
Sabre / 2006-09-22 13:07 / Tysiącznik na forum
Minister Wąsacz został zatrzymany za „wybranie Eureco”, jak wstępnie oświadczył tenże prokurator. O ile wiem, takiego paragrafu nie ma. Oświadczył także że zostanie mu przedstawiony zarzut, ale troszkę później. Zupełnie jak w „Procesie” Kafki.
Bezdomny Hubert Straszliwy, sprawca zbrodni niesłychanej, przedstawiany jest przez prokuratora krajowego jako wróg publiczny numer 1. Prokurator przytoczył nawet rzekome słowa ściganego (Szukam komu by tu nie przypier….ć) „ w oryginale”.
Można by rzec, że prokurator Kaczmarek jest apolityczny inaczej.
saro / 83.6.223.* / 2006-09-22 12:04
Panie prokuratorze Kaczmarek. Zatrzymanie Wąsacza nie ma wymiaru politycznego? Próba założenia podsłuchu Prezydentowi Krakowa też nie ma? A zdymisjonowanie komendanta małopolskiej policji? Odgrzewanie śledztwa przeciw/ w sprawie kandydata na prezydenta Krakowa? Może ktoś w to uwierzy ale nie ja. Jest to próba pokazania innym, że na każdego może znależć się hak. Wszak wszystkie służby specjalne są w rękach jednej partii. Teraz widać dlaczego wśród osób kierujących tymi służbami nie ma ani jednej osoby wskazanej przez koalicjantów. Jestem przekonany, że do czsu wyborów będzie takich "przypadkowych" zbiegów okoliczności dużo więcej.
zx / 217.99.148.* / 2006-09-22 21:17
Ciekawe na co liczy prokurator Kaczmarek ? Chyba na to, że PiS ogłosi dyktaturę i będzie rządził wiecznie bez żadnych wyborów i innych tego typu p******. Mimo wszystko to dość ryzykowny zakład z jego strony bo jeżeli wybory będą się odbywać mimo wszystko co 4 lata to prędzej czy później PiS je przegra i jego mocodawca Ziobro pójdzie w odstawkę. I co wtedy ? Ano nic po prostu następna ekipa go zgnoi, a może nawet znajdzie odpowiedni paragraf i wsadzi go do więzienia. W najlepszym razie podzieli los Kapusty.

Najnowsze wpisy