re do Bax

tara / 2009-04-21 13:57
Bax ja chce sprzedac dolce babci tylko boje sie ,ze pozniej bede musiała jej drozej odkupic i w tym jest sek .
Wyświetlaj:
bax / 2009-04-21 14:03
to moglabys zrobic przy jakiejs wyraznej gorce bez zasadniczego zmiieniania poziomu eur dol np skok o 5 groszy do gory bo inaczej to juz ryzyko sama to poczulas kurs sprzedazy 3.45 jest bezpieczny nizej to juz ryzyko bo co bedzie jak utrzymaja go np 2 tygodnie ja moge ryzykowac bo telef i odkupuje nawet o 18 ty juz masz gorzej nie ma jakiegos wyraznego trendu moze odwracac na eur a moze powolutku spadac dalej NIESTETY
bax / 2009-04-21 14:11
na razie to nie ma ani zmiany trendu ani kierunku konkretnego niby wszyscy mowia ze bedzie korekta ale tez licza ze moze podciagnie wyzej zaryzykowac mozna zawsze bo dzisiejszy kurs jest juz wg mnie ok ale jest zawsze ALE?????????/////////
tara / 2009-04-21 14:31 / Tysiącznik na forum
wiem Bax ryzyko nalezy do mnie.
tara / 2009-04-21 14:10 / Tysiącznik na forum
Bax dzieki teraz rozumiem .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy