Reklama w sieci

whites / 2011-04-12 17:23
Poszukuję sposobów promocji firmy w medium jakim jest internet polecicie mi jakieś skuteczne środki najlepiej z takich z których samemu korzystacie?
Wyświetlaj:
a-a-a-a / 194.146.120.* / 2011-05-06 13:28
Ja korzystam z www.uslugodawca.pl, można w kompleksowy sposob opisac swoja oferte a przy odrobinie szczescia klienci Cie tam znajdą :-)
derlik / 213.108.112.* / 2011-04-22 15:54
Korzystam z wielu form przekazu jak portale społecznościowe i strony z ofertami ponadto poleciłbym strony takie jak http://www.infozysk.pl w sposób klarowny przedstawiają twoją działalność i trafia to do wielu odbiorców.
na_ku_ri / 95.49.77.* / 2011-04-13 13:03
może warto skorzystać z katalogów internetowych w mojej okolicy większość firm ma wykupione mniejsze ci większe wizytówki w panoramie firm tańsze to i lepsze niż zakładanie własnej strony oczywiście tutaj też dużo zależy jaki interes prowadzisz? jak jakiś lokalny to jest to najlepsze rozwiązanie sam mam wizytówkę i przyciąga mi sporo klientów zawsze warto też uzupełnić to reklamą może na regionalnych portalach i ewentualnie jakimiś bannerami tak żeby osoby z twojej okolicy mogły spokojnie bez marnowania czasu cię znaleźć

Najnowsze wpisy