Forum Forum inwestycyjneFundusze

Reklamy trzech funduszy zakazane

Reklamy trzech funduszy zakazane

Money.pl / 2007-06-15 05:29
Komentarze do wiadomości: Reklamy trzech funduszy zakazane.
Wyświetlaj:
marboru / 2007-06-29 23:49 / portfel / "Bankier giełdowy"
czepialstwo i nic więcej.)
janko / 212.112.241.* / 2007-06-17 20:43
a co ma wogóle KNF do reklam, to kwestia KRRiTV i UOKiK a oni nie powinni się wtrącać... poza tym te reklamy były w porzadku i zazwyczaj podają że to dane historyczne, ajeśli ktoś myśli że to dane na przyszłość to musi być kompletynm idiotą... zresztą wystarczy sobie sprawdzić wykresy i analizy na jaakimkolwiek protalu finansowym...
TaS / 2007-06-26 10:41 / Tysiącznik na forum
hmmm najpierw sprawdz, a potem pisz :)

KNF ma dużo do reklam fundow.. nadzoruje je :)
inwestujący / 87.204.160.* / 2007-06-15 05:29
Bardzo dobrze , jeszcze powinni dostać kare.
karol 345 / 83.4.231.* / 2007-06-15 11:42
Kara to chyba tobie się należy. Fundusze te przecież w swoich informacjach podają ,że te wyniki są historyczne i nie gwarantują takich zysków w przyszłości - co prawda jest to podane drobniutkim drukiem - karol
joj2 / 80.55.207.* / 2007-06-25 15:56
no właśnie o tę prawdę ''drobnym drukiem" chodzi
merry / 82.245.214.* / 2007-06-25 17:55
Czytajcie a znajdziecie... a czy oprzy reklamach samochodów w opcji 50/50 albo rat 0%, czy kredytów na dowód albo na 2% (prowizji małymi literkami) jest inaczej... przecież nikogo nie zmuszają do kupna i nikogo nie oszukują, jesli ktoś będzie nabywał jednostki i spyta się o wynik to dostanie wykresy i tabelki, albo wystarczy wziąć do rękimpierwszą lepszą gaazetę czy wejść do sieci... To są dobre TFI i dobre fundusze Union Investment, Millenium i Arka to liderzy na naszym rynku, a reklamy to kwestia marketingu...
TaS / 2007-06-26 10:47 / Tysiącznik na forum
kazda reklama zawiera w sobie znamiona manipulacji. Proszki są zawsze najlepsze (a mi jakoś plamy no malinach na spodniach po persilu zostały), samochody są w bezawaryjne w rankingach (a ja znam właściciela toyoty ktory klnie, jak co miesiac smiga do serwisu...), colgate nie daje gwarancji białych zebów i tak dalej...

Osobiście też jestem zdania, że czepianie się fundów za to, że daja mały druczek to przesada.

ALE...

jest i druga strona medalu. Mysle,ze KNF chcial pokazac fundom, ze mimo ich sily (liczonej w zl) nie sa nietykalne, a przy tym schłodzili torche atmosfere...

jak dla mnie - jak posiadaczak kilku fundow i akcji paru spółek -niech piszą ludziom, że w następnym roku będzie i 1000000& zysku... w końcu Ci nowi pompuja tez mój portfel.

Oczywiscie to rynek destabilizuje ale to temat na inna dyskusje :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy