Forum Polityka, aktualnościKraj

Reprywatyzacja w Polsce. Przygotowują założenia do ustawy

Reprywatyzacja w Polsce. Przygotowują założenia do ustawy

Wyświetlaj:
Nowakowski Artur / 91.150.223.* / 2013-06-22 18:51
Ja nie wierzę że jakakolwiek ustawa reprywatyzacyjna wejdzie w życie. Państwo jest biedne a politycy muszą przecież z czegoś kupować cygara i garnitury. Moi dziadkowie mieli kawał ziemi z dworkiem ale szanse na dochodzenie zwrotu są mała. Jedyne co udało mi się odzyskać to odszkodowanie z kilka hektarów lasów i to po długim procesie w którym reprezentował mnie adwokat z kancelarii Themi z Krakowa. A co z resztą majątku - nie wiem ale bez ustawy - która nigdy nie wejdzie - będzie ciężko.
mieczman / 2012-08-10 20:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jaka reprywatyzacja? Robią z Polską i z Polakami co chcą, przecież rządzi POlin! Z drugiej strony jest to ewenement: tworzyć dla swoich dziurawe i niby krzywdzące prawo przez rządzącą ekipę? by póżniej ta pokrzywdzona elita przejęła władzę i odmieniała prawo tak by odzyskać swoją dziadowiznę z potężną nawiązką!!! To tylko możliwe w tym durnym kraju i rzadko trzeżwym narodzie, który praktycznie nigdy nie miał swojego! albo było królewskie, albo żydowskie, albo carskie-cesarskie, albo prusackie, albo znowu żydowskie, albo komusze, albo POlinowskie! Liczę na młodzież , może w końcu do nich dojdzie prawda oczywista, że w kraju rządzi obywatel KRAJU!!
król Duch / 178.37.128.* / 2012-08-10 07:48
Od czasu gdy 150 letnia mieszczka krakowska napisała prawidłowy testament, uduchowienie Polski nabrało nowego wymiaru.

Najnowsze wpisy