Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosja zwalcza homoseksualizm. Rozpędzono manifestację aktywistów

Rosja zwalcza homoseksualizm. Rozpędzono manifestację aktywistów

Wyświetlaj:
Pamięć / 31.11.240.* / 2013-01-28 09:04
Może ten trybunał zajmie się niszczeniem Polski przez pogrobowców nazizmu.
NormalnyiZdrowy / 83.20.233.* / 2013-01-25 19:13
Świetnie, jedyna rzecz z której powinniśmy brać przykład od Rosji. Homo powinno się zwalczać a nie propagować! Homo jest zagrożeniem, przykład Europy - dzieci są molestowane w szkołach gdzie wmawia im się, że to normalne (!). W Holandii osoba, która nie toleruje homo jest wysiedlana do getta razem z całą rodziną! Skandynawia i ich przedszkola z zabawkami pozbawionymi płci, przykładów możnaby mnożyć, to są fakty!
sir / 89.167.72.* / 2013-01-25 17:21
Homoseksualizm atakuje na całym świecie, wściekli się .
janjanski / 89.70.144.* / 2013-01-25 17:06
z treści artykułu wynika, że w przeciweństwie do polski rosja to jeszcze normalny kraj zboczenie to zboczenie homoseksualizm czy pedofilia czy nekrofilia to dewiacje i tyle. publiczne reklamowanie jednej dewiacji a zabranianie drugiej to debilizm szerzony przez ludzi którzy z propagowania jednej dewiacji i scigania drugiej urzadzili sobie sposób zarobkowania.
garger / 77.100.20.* / 2013-01-25 16:28
Mnie najbardziej denerwuje że te durne polskie seriale w pogoni za oglądalnością coraz częściej umieszczają wątki gejowskie ( durni "scenarzyści", jeżeli tak ich w ogóle można nazywać, ściągają to bezmyślnie z zachodnich telewizji) Oglądam to badziewie tylko przelotnie ale już zauważam, że po kolei w każdym serialu pojawia się jakiś gej i to mnie wkurza bo celem tego jest tylko i wyłącznie zwiększanie oglądalności (tak aby wyróżnić się czymś nowym, kontrowersyjnym i przyciągnąć widza) JA SIĘ PYTAM CO DALEJ JAK TO JUŻ NIE BĘDZIE KONTROWERSYJNE? WĄTEK ZOOFILA? Te seriale ogląda mnóstwo nastolatek i to wszystko kształtuje ich światopogląd. Co kto robi w domu po cichu to mnie nie interesuje i nie przeszkadza ale oglądać to w ogólnodostępnej telewizji to sobie nie życzę.

Najnowsze wpisy