Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosjanie przejęli "Czerkasy", ostatnią jednostkę ukraińskiej marynarki

Rosjanie przejęli "Czerkasy", ostatnią jednostkę ukraińskiej marynarki

Wyświetlaj:
UPad / 89.69.250.* / 2014-03-26 11:35
Za sprzęt wojskowy i mienie zdobyte Rosjanie powinni zapłacić. Skoro im chodzi o ludzi to niech sobie ich zabiorą nawet na Syberię.
dey001 / 213.195.129.* / 2014-03-26 05:59
Dlaczego oddają uzbrojenie, dlaczego nie bronią się , przecież ruscy puszczą ich w skarpetkach?. Jeżeli pozwalają bez jednego wystrzału odbierać sobie brioń , to nikt nie będzie za nich walczył. Coś mi się wydaje, że potrafią podkradać się nocą , tak jak robili to w 44 i 45 roku . Moja rodzina doznała ich "BOCHATERSTWA."
103545 / 37.31.59.* / 2014-03-25 23:11
ALLE JAJA. Unia Europejska, USA Niemcy i inni myślą..... A Putin pożera co chce i kiedy chce. Można się bać? ALLE JAJA.
kssksk / 212.67.80.* / 2014-03-25 22:02
Uwaga, uwaga na kremlowskie brygady sieciowe. Po czym poznać rosyjskie Brygady Sieciowe? Poruszana przez przeciwnika tematyka: 1. Ukraina=banderowcy. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy. 2. Rosja. Budowany jest pozytywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy mąż stanu, który prowadzi Rosję i trzyma porządek. 3. Antyamerykanizm. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata. 4. Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla Rosji idzie atakowanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy wróg Polski. Napuszczanie Polaków na Żydów i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Rosji, gdyż metody te stosowano już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości w Polsce) Rosja uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem. 5. Antyunijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym wrogiem”. Źródło wszelkiego zła i zepsucia. Najlepiej jakby Polska była poza Uniąâ€Śco oczywiście byłoby korzystne dla Rosji. 6. Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w dobrym świetle, minimalizowanie ofiar Rosyjskiej przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie PRL. 7. Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z USA, czy z Niemcami czy Litwą, czy Ukrainą. Każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”….dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego. To są najważniejsze, stałe tematy jakimi kierują się brygady sieciowe. Oprócz tego działają też na określonych odcinkach, wynikających z zapotrzebowania w danej chwili. Dało się więc zauważyć swego czasu wzmożoną aktywność podczas rozmów o gazie łupkowym(wzrost ilości komentarzy zniechęcających do wydobycia komentarzy, straszenia), czy też podczas rosyjskich prób rakietowych(kiedy to chwalono rosyjską myśl techniczną, krytykując amerykańską).
letus / 87.205.67.* / 2014-03-28 05:22
Cała przyjemność po mojej stronie. Już dowiedziałem się od "free Krym" (chyba szef tych gnojków), że jestem podżegaczem wojennym, głupkiem i debilem.
Wot durak!
Bogdan221 / 83.12.121.* / 2014-03-26 07:42
rząd Tuska pchając nas w te ukraińską awanturę doskonale wiedział, że nie spodoba się to znacznej części społeczeństwa. Żeby móc "pacyfikować" w necie wszelkie sceptyczne komentarze wymyślono żeby ogłosić że te sceptyczne komenty pochodzą z serwerów spoza Polski (czyt: z Rosji). Nowinę tę przekazał najbardziej "obiektywny" dziennikarz ekipy PO - T. Lis w swoim Newsweeku. Dzięki temu teraz każdy funkcjonariusz peowskiej machiny @propagandy może bez wdawania się w merytoryczną dyskusję wyzwać sceptyka od ruskich agentów i koniecznie zapytać o pogodę w Moskwie
nie mam złudzeń- w tej chwili w polskim necie trwa wielostronna wojna. Jednostki @propagandy ma i PIS i PO , pisza też pracownicy ambasad Niemiec, Rosji i Izraela. Internet stanowi potężne medium- żadna ze stron nie może sobie na "odpuszczenie" sobie tej platformy komunikacji. Sympatykom PO jarającym sie doniesieniami Newsweeka chciałbym przypomnieć że przez wyborami w 2007 roku w necie bardzo aktywnie funkcjonował twór pod tytułem "Bóg, Honor, Ojczyzna" wychwalający pod niebiosa Tuska i jego ekipę. Na trzech głównych portalach w czasie rzeczywistym prowadził on agitkę publikując kilkadziesiąt postów na godzinę. Postów rozbudowanych, z cytatami, danymi z Wiki, życiorysami, danymi makro- i mikroekonomicznymi. Chyba nie chcecie mi wmówić że to był jakiś dziadzio-emeryt z nadmiarem wolnego czasu. Podejrzewam raczej 100-osobową grupę młodzieżówki PO, w której ktoś odszukiwał posty na które trzeba odpisać, ktoś znajdował i redagował dane i ktoś wpuszczał to do sieci.
PAndy / 15.211.153.* / 2014-03-26 06:41
Nie tylko to. Ale na oko widać, że część (i to spora) jest pisana na zamówienie. Zbyt grzeczna i jednostronna.
edw@ / 46.112.54.* / 2014-03-26 05:20
Taaak każdy kto ma inne zdanie niż ty, jest agentem kgb. Twoje zdanie jest jedynie słuszne i nikt nie może mieć innego.
ctda / 77.114.86.* / 2014-03-25 22:26
To ci dopiero , to by oznaczało, że wg. kssksk Ksiądz Isakowicz-Zaleski jest kremlowską brygadą sieciową.
Mało kto tak jak ksiądz Isakowicz-Zaleski kompetentnie i ze znawstwem tematu wypowiada się o banderowcach właśnie i o obecnej sytuacji na Ukrainie.
A to ci dopiero .. no no.
romualdf / 2014-03-25 21:15
Troszkę to dziwne że nie potrafili przewidzieć sytuacji i zająć pozycję jednostek pływających w porcie w Odessie a resztę przegrupować na kontynent lub ustanowić inną pozycję bojową.
Jednym słowem lekką ręką oddali swoje uzbrojenie.
kik777 / 89.67.232.* / 2014-03-25 21:02
Jak widać, te straszne ukraińskie wilki to były straszne do nieuzbrojonych, wyrwanych ze snu mężczyzn, kobiet i dzieci. Kidy przychodzi im się potykać z uzbrojonym przeciwnikem pokazują czym naprawdę są...

Najnowsze wpisy