Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rosjanie zaatakowali Gruzję

Rosjanie zaatakowali Gruzję

Money.pl / 2008-08-08 10:35
Komentarze do wiadomości: Rosjanie zaatakowali Gruzję.
Wyświetlaj:
IKONXXX / 83.26.14.* / 2013-01-06 19:12
Jaka była kiedyś, taka jest dalej...
Taki jest tylko rząd...
Kłamstwo w kłamstwie...
Mafia w mafii...
Zyski i straty...
Ludzkie życie - statystyki...
Bogata dla bogatych...
Katująca dla biednych niewinnych...
Jednostronna sobie...
Prawda jest tylko ich...

Rząd ten może myśleć, że jest wielki, a śmierć ludzi i tak niczego nie zmieni...
Musiałby wymordować wszystkich, żeby zatuszować to wszystko i zagarnąć otwarcie...
Katyń, Smoleńsk i Gruzja nie wystarczy...
PrzemekBc / 78.8.52.* / 2008-08-09 13:07
jak ja nie cierpię rusków. .mało im własnego terenu...?rozumiem Gruzinów bo bronią terytorium, nie rozumiem jednak interewencji USA i krajów Nato zwlekaja z podjeciem jakiej kolwiek decyzji a tym samym daja kolejne godziny Rosjanom by mogli wykończyć Gruzinów.. no i oczywiscie nikt niepotepił Ruskich sa poprostu bezkarni!!
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 10:53
Chlopie...jestem rosjaninem i powiem tobie ze jestem z tego bardzo dumny...bo rosja pomaga swojim obywatelam nawiet po za terenem wlasnego kraja...kazdy rosjanin odda zycie za rosje i za braciel osetji...a rosja odda zycie jak bedzie czeba za kazdego rosjanina...polska ze nie moze pomoc wlasnym obywatlam nawiet na wlasnem terenie(bylem duzo raz w polsce...popacz na swoje zycie...popacz na swojego prezydenta...to smiesznie ze macie takich politykow) mozecie tylko gadac...lizac diure stanam...w tedy kiedy moje panstwo robi sie lepsze i robi leprze zycie dla swoje obywatele...bylismy silni...jestesmy silni i bedziemy jeszcze silniejszy!!!Zrobimy wszystko dla rosji,i nie pozwolimy komus szkodzic nam...opinja obywatela takiego panstwa jak polska jest dla mnie tak samo smieszna jak opinja waszego prezydenta...to co morze Cezar(rosja) nie moze chlop(polski zad)!!!
czarnykruk / 195.8.232.* / 2008-08-14 08:20
Popatrz na warunki zycia waszych obywateli. 90% spoleczenstwa rosyjskiego zyje na skraju nedzy! Ci ludzie sa od 100 lat oglupiani przez "komunistow" i wierze ze sa w stanie oddac zycie za tych milionerow ktorzy rzadza w Rosji. Ci ludzie - Rosjanie dumni z tego ze sa rosjanami nie maja pojecia na czym polega demokracja i wolnosc! Mozna nimi tak latwo manipulowac. A co do Otesji poczytaj troche w podrecznikach historii - a dojdziesz sam do tego skad tam sie wzieli Rosjanie. Moze bedziesz twierdzil ze na Krymie mieszkali od wiekow Rosjanie - takze w innych regionach pod kontrola sowiecka? Nie trzeba obrazac nikogo. Nie jest prawda ze Polacy nienawidza rosjanow - narodu rosyjskiego, nienawidza tylko rosyjskiego socjalizmu i komunizmu z ktorego z latwoscia sie uwolnili. Dzieki Polsce uwolnilo sie za jej przykladem duzo panstw okupowanych przez Rosje. W niedalekiej przyszlosci uwolnia sie nastepne i znowu nastepne narody. Zobaczysz wowczas jaka slaba i samotna zostanie Rosja. Juz niedlugo nie bedzie zagrazala Swiatu! Oby to nastapilo jak najszybciej.
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-15 19:28
zobacze jak bedziesz mowil kiedy wyje...my polske w du...e.Stane nie pomoga...beda jak zawsze4 tylko gadac jak zle rosja robi...i tyle...stany uzywaja was dla tego bo chca zeby perwsze rokety udezili na wasz teren a nie na stany(albo jestescie na tyle ebnien...y ze wiezycie ze stany was kochaja-uzywaja was jak malp)...niedlugo zobaczycie jak bedziecie lizac nasz chu...j...hehehe...(lachi-przeki j***...ne)
y / 213.17.168.* / 2008-08-12 01:38
zamknij sie typowy kacapie!!! w********** z polski!!!
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-15 19:31
WIWAT ROSJA!!!!!!!!!!!! WIELKA I SILNA!!!!NIECH ZDECHNIE RZECZ POSPOLITA IDJITOW!!!!!!
ee / 85.89.191.* / 2008-08-16 21:38
rosjanin-------typowy język ruskiego człowieka, nic dodac, nic odjąc.
Dla bydła szkoda słów i czasu !!!!!
rosja ch*** !! / 87.57.21.* / 2008-08-11 21:46
J** sie ruski c**** ... nie nawidze ruskow jak chcecie wojny bedziecie ja mieli ... !! j***** ruski wszedzie wepchna swoje dupsko !!
ROSJANIE / 212.3.144.* / 2008-08-15 19:38
WIWAT ROSJA!!!! WIWAT IMPERIUM ROSYJSKI!!!!! W******...MY NIEDLUGO CALA POSKE RZEM Z CALYM SLABYM ZCHODEM!!!!!!!ROSJA JEST NAJLEPRZA!!!!!!BOICIE SIE POLACY JAK CALA CHISTORJE SIE BOJALISCIE!!!!WASZE DZIADKI BABCI!!!!I BEDZIE TAK ZAWSZE....JAK MALY PIES SZCZEKA NA TYGRYSA TAK POLSKA SZCZEKA NA ROSJE...TYLKO ROSJA TEGO NIE SLYSZY I NIE BEDZIE SLUCHAC...TYLKO BEDZIE DALEJ ROBIC SIE MOCNIEJSZA...KAZDY Z WAS DOSTANIE SWOJE...DZIWKI!!!!
ee / 85.89.191.* / 2008-08-16 21:24
Rosjanie..........pomarzyc ..........dobra rzecz.
andowc / 83.30.103.* / 2008-08-10 17:56
Patriota wytłumaczył w imieniu władz "Rosji", co sądzi o "Polsce".
Rosja to nie tylko "patrioci" (dobrze zarabiający), ale dużo "biedoty".
Posłuchał bym ich opinii.
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 20:23
co ja sadze o Polsce...to tobie powiem...ze ludzi sa dobrze...ale wasze politycy nie sa dostojni polakow!Powiem ze moja agressywnareakcja byla taka dla tego ze ktos na gorze napisal"jak ja niecierpi ruskow".Nieznajac "ruskow"pisac tak jest zachowaniem podobne chlopu i wiesniaku!
:-P / 89.78.36.* / 2008-08-11 13:53
znamy rusków aż za dobrze. nie będzie nam nikt mówił co mamy myśleć i co mówić. ruscy zawsze mieli i mają zapędy totalitarne. tam się nic nie zminiło i się nie zmieni. a mówienie o tym jak to się polepszyło (hahahahahahaaaa) jest pustym zartem. niech się wypowiedzą te miliony co żebrzą i giną z głodu, widzieliśmy tych bezguściastych miliarderów obwieszonych złotymi łańcuchami. a gfdzie jest inteligencja, do jakich łagrów wygnana? oni też są tacy dumni ze swojego kraju?
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 20:19
Patryotyzm niezalezy od tego ile ty zarabiasz ale od tego co czujesz do swojego panstwa...i wlasnie to kiedy wiesz ze twoje panstwo nigdy nie da komus szkodzic tobie...niezaleznie od tego gdzie si znajdujesz!
andowc / 83.30.90.* / 2008-08-10 20:34
Patriotyzm zależy od "wychowania".(wynosisz go z domu, z rodziny,-mówią że wyssany z mlekiem Matki (nie każda karmiąca,-brak mleka),itd,,)),- chyba że wychowało Ciebie "państwo" radzieckie, które jest twoją "Matką" ("РОДИНА") .
Urodziłbyś się za "Cara", mówiłbyś i myślał "inaczej".
"Sposób myślenia, zależy od punktu siedzenia".
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 20:58
mam 22 lata i niewychowano mnie w panstwie radzieckim ale w Rosyjskiem.
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 20:46
Za Cara...honor i ojczyzne!!!Niewychowono mne w stylu radzieckim...jestem ze szlachetnoj rodziny...ktura stracila swojie majatki przez Stalina...Teraz wszystko jest inaczej. Szanuje kazdego czlowieka ktory ma honor...i milosc do ojczyzny wlasnej...sa polacy dostojni tego by sie nazywac POLAKAMI z duzej litery..szlachetni ludzi...ale w wienkszosci swojej mlodziez Polski stracila cos co mialy wasze ojcy i dziadki.
p.s. Szczeze dzienkuje tobia za twoja opinje...i za twoj komientarz.
Elly / 85.89.191.* / 2008-08-10 17:31
rosjanin - jak tak mocno kochasz " rosję' to powinneś pisac: ROSJA ( dużą literą ), chyba szkoły jakieś macie ?
Byłam tylko raz w Twojej Rosji ( Jałta ) ,kraj piękny,ale więcej nie chcę jechac. Polka, która wyszła za Rosjanina i zamieszkała w Rosji powiedziała, że powinnam się modlic 5 razy dziennie, że mieszkam w Polsce. Popatrz Ty na Swojego byłego prezydenta. Kochasz trzymanie za mordę, kochasz KGB. My nawet za komuny nie mieliśmy tak jak Wy macie na co dzień. Wasze ideały to Stalin i jak zwykle...........
Idea Lenina zawsze żywa !
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 20:31
KOchana...po ,pierwsze...twoja przyjaciulka byla nie w Rosji a w Ukajnie-bo popacz na mape...Jłta-jest miasto w Ukrajnie.
A jak twoja przyjaciulka mieszkajac w Rosji i majac meza rosjanina...mowi ze masz sie cieszyc ze mieszkasz w Polsce...to powiem tobie...chyba poprostu zlego meza wybrala...albo jest poprostu patryotka swojego kraju (polski)jak ja swojego...za to jej duzy szacunek od calego serca.Czesto bylem w Polsce...mieszkawem jakis czas...mam duzo znajomych polakow tu w rosji...zarabisci kumpli...nikt z nich niezorabvia tu mniej niz 8 tysiecy zł...ciesze sie ze mam mozliwosc z nimi sie kontaktowac...ciesze sie ze nauczylem sie polskiego...ze mam mozliwosz czytac polska literature...ale dlaczego nialem taka reakcje...to czytaj wyzej.
dfjryt / 213.17.168.* / 2008-08-12 01:40
ja tez sie podpisze pod tekstem "jak ja cienawidze ruskow"
Elly / 85.89.191.* / 2008-08-11 18:18
Kochany, wiem, wiem gdzie jest Jałta, ale była niedawno w ZSRR. Nie odcinaj się tak od ziomków, chyba masz jakąś ciocię i wuja w innej republice ( czyli teraz za granicą ). Masz 22 lata i nie możesz zniesc myśli, że ktoś nie lubi " rusków ', skoro ich nie zna. Jesteś młodym człowiekiem i naprawdę mało wiesz.
Następnym razem jak będziesz w Polsce, nie spędzaj czasu tylko w fajnymi kumplami. Poproś, żeby Cię zapoznali z Rodzinami, których bliscy zginęli w Katyniu !
.........może wtedy porozmawiamy o miłości polsko - ruskiej.
@@@ / 89.77.202.* / 2008-08-09 13:26

nie rozumiem jednak interewencji USA i krajów Nato zwlekaja z podjeciem
jakiej kolwiek decyzji a tym samym daja kolejne godziny Rosjanom by mogli wykończyć
Gruzinów


A slyszales ze na terenie Gruzji sa "doradcy" z USA i Izraela pomagajacy Gruzinom w akcjach militarnych?
mac78 / 79.97.90.* / 2008-08-09 11:45
krótko czekaliśmy na efekt Kosowa Co robi zachód jest zawsze dobre a rosja zawsze be Polityka kalego w imieniu demokracji Właśnie sobie ją oglądałem w Pekinie Podwójnie moralne dupowłazy
DA-old / 217.172.247.* / 2008-08-08 20:10
I jaka jest reakcja tej "wielkiej"UE??? Żadnego potępienia Rosji za naruszenie niezależności granic Gruzji!!! Wezwanie do zawieszenia broni?????? To żenujące przedstawienie ze strony UE i wstyd dla nas jako jej członków.

Oto co niesie za sobą sojusz Niemcy-Rosja-Francja!
Wapniak / 83.28.102.* / 2008-08-08 18:36
Wy tu bijecie pianę, a główny winowajca udaje jak zwykle wariata... No tak, tylko o tym nie lzja.
borysek / 83.18.61.* / 2008-08-08 18:23
a ciekawe czy w tej osetiii jest coś dobrego tzn. coś na czym rosja moze się wzbogacić bo chyba za darmo tam by się nie tłukła i może chce żeby doszło do jakiejś konfrontacji z USA bo te sku... tylko na to czekają żeby potem mieć wymówke j***........zafaj........
:-P / 89.78.36.* / 2008-08-11 13:59
1. Kaukaz i wszystko co w nim jest
giks / 83.14.225.* / 2008-08-08 20:18
usa dążą do przejęcia światowych zasobów ropy naftowej w tym tagże rosyjskich złóż a gruzja,polska,ukrajna w tym jej pomagają złudną nadzjeją dzertyfikacji dostawców co doprowadzi rosję do rujny gospodarczej co z pewnością ułatwi
er08 / 83.11.113.* / 2008-08-08 17:57
Cała Rosja. Jak ona uwielbia narzucać swoją władzę innym narodom. /17 września 1939/. i mordować inne nacje.
zdenekadvfiher / 79.188.45.* / 2008-08-08 17:28
no to zobaczymy co są warte USA, jak nie pomogą im to w przyszłości nie pomogą nam.
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 10:42
rosjanie sa dumni za swoje panstwo...jestesmy dumni ze nasze panstwo pomaga swojim obywateliam nawiet za terenem rosji...wasze panstwo(polska)nie jest w stanie pomoc swokim obywatelam nawiet wsriorku wlasnego terena...popacz na wlasnego prezydenta...szkoda na wasze panstwo paczyc...niczego nie jest warte...zapytaj w stanach u kogos gdzie jest polska...to polowa powie ze nie wie...a drogo polowa zapyta"co to jest plska?rodzaj jedzenia?"...wyluzuj sie
:-P / 89.78.36.* / 2008-08-11 14:09
ty nas tu nie prowokuj bo jeszcze usłyszysz cos czgo bys nie chciał.
w stanach to 3/4 nie było nawet w sąsiednim stanie i nie wie co jest po drugiej stronie drogi bo ich to nie obchodzi więc sam wyluzuj bo w stanach takich jak ty znają z opowieści o złym wilku a nie z geografii
Elly / 85.89.191.* / 2008-08-10 19:01
Jestem ciekawa gdzie Ty mieszkasz, że wydajesz takie opinie? Do biednych nie należysz - masz komputer i internet. W Twojej "Rosji" ludzie nie mają co do gara włożyc, pomyśl o bezdomnych dzieciach, żyjących na dworcach, o ruskich prostytutkach na polskich drogach itd. itd.
Przypomnij Sobie także Chruszczowa - młota, Breżniewa - żywego trupa, Jelcyna -pijaczka.
Masz się czym chwalic!
Z Twoich wypocin i błędów oraz wypranego mózgu, śmieję się całą " złotą szczęką "
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 20:40
Elly,mieszkam w Smolensku.Co chodzi o prostytutkach w polsce...to wszyscy sa z Bialorusi i Ukrajny...niemyl pojecia.Do gara wszyscy maja co wlozyc...jak kazde panstwo sa biedni ludzi...ale twoje pojecie o Rosji jest z czasow lat 90h...jaklbys wiedziala jaka Rosj jest teraz...jak sie zmienila...to pisalas by inaczej.
p.s. Szczeze powiem ze w kazdym wypadku gada sie z toba milo.
Jak czlowieka to lubie cie za twoja prosta opinje...dobrz mowia"polityka-jedno...ludzi-inna rzecz"
Dzienkuje za twoj czas,ze odpisalas.
rosjanin / 212.3.144.* / 2008-08-10 20:56
Teraz Rosja jest jedyna jak nigdy...Wiara narodu...wiara w siebie jest taka jaka niebyla juz od 15 lat...i nic tego nie zmieni.
:-p / 89.78.36.* / 2008-08-11 19:38
taaa.... spytaj dziadków jakie bajki im opowiadała władza i jaka wiara w narodzie wtedy była... hahahahahahahaaaa
Jacqb / 2008-08-08 16:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
temat trudny ale to co mi sie nasuwa to to że nie obowiązuje zasada zawieszenia broni podczas olimpiady bo obecne igrzyska są karykaturą olimpiady
/ 80.52.237.* / 2008-08-08 15:40
I jaki skuteczny? A tak wielu wątpiło. Pojechał parę razy do Gruzji, popuszył się, porobił głupie miny (jak to on) - i wojna gotowa! Ten to ma talent, urodzony dyplomata! Czego się dotknie, zmienia się w g...
zby79 / 89.174.40.* / 2008-08-08 18:34
Tak tłumnie zaczną ogłaszać jak niepodległość Czeczenii. W myśl prawa międzynarodowego to terytorium Gruzji. I mają prawo walczyć o swoje. Agresorem jest Rosja. Widzę, że nie rozumiesz geopolityki. Kaczyński ma całkowitą rację. Najpierw Gruzja, potem Ukraina a potem kto wie. Może obrona obywateli rosyjskich na Litwie, Łotwie, Estonii?
/ 80.52.237.* / 2008-08-08 21:45
Widzę, że idiotyczna propaganda uczyniła Ci spustoszenie w głowie... Kaczyński nie ma racji, a jedyne co potrafi, to szkodzić i to pewnie nieświadomie, bo świadomie nawet i tego by nie potrafił. Natomiast geoopolityce lepiej nie wspominaj, bo nie masz zielonego pojęcia, o czym mówisz, przeczytaj parę książek, pooglądaj jakąś niezależną telewizję, idź do kina, dowiedz się czegoś o świecie ze źródeł innych, niż propagandowe, wtedy może coś zrozumiesz.
rozwado / 2008-08-08 15:44 / Tysiącznik na forum
Putinn wyslal juz ochotnikow z Rosji i Abchazji. Putin oglasza retorsje ... na Olimpiadzie!!!

A co na to nasz prezydent, gdzie nasi ochotnicy?
rozwado / 2008-08-08 15:23 / Tysiącznik na forum
Niestey, tu bardziej chodzi o ambicje gruzinskiego satrapy niz o Gruzinow, Osetyncow i Abchazow. Stwarza sie umyslnie kompleks oblezonej twierdzy, zeby rzadzic twarda reka. Putin tez chcialby odzyskac kontrole nad Gruzja. Skrupi sie na wszystkich i poblazanie dla Rosji, i obludne, nieszczere poparcie dla Gruzji.

Co do Olimpiady, to mam nadzije ze w czasie olimpiady w Chinach tez wybuchna rozruchy. Precz z imperializmem w kazdej postaci.
Olio / 195.47.239.* / 2008-08-08 13:17
Ci co znają hiostrię regionu , dobrze wiedzą o co chodzi. Osetia to prostytutka Rosji od wielu lat. Mordowali Czeczeńców po stronie Sowietów. Tak samo było w Afganistanie. Ten s******** , sprzedajny narodek jest znienawidzony w całym regionie , od lat wspierał Rosję i wywoływał dla nich zadymy. Ich okrucieństwa na terenie Czeczenii , też są znane.

Mam nadzieje że Gruzini dobrze przetrzepią im skórę.
sem18 / 83.28.87.* / 2008-08-08 12:32
Nie rozumiem. Po jakie g**** bombardują cywilów, do jansej cholery? To XIX, czy XIX wiek? Co za durnie, kretyńskie małpy.
szron / 83.17.191.* / 2008-08-08 12:29
A czy Kaczanawadze tak jak obiecal wyslal juz swoje jaszczompy?
andowc / 83.30.79.* / 2008-08-08 11:47
"Zgoda buduje,- niezgoda rujnuje".
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy