Forum Forum finansoweBanki

Rośnie liczba kont w internecie

Rośnie liczba kont w internecie

Money.pl / 2008-02-06 00:54
Komentarze do wiadomości: Rośnie liczba kont w internecie.
Wyświetlaj:
mechanizm finansowy / 2008-02-06 00:54 / Bywalec forum
Lud domaga się chleba i igrzysk.
W związku z tym, że życie jest szare i nudne to ludzie potrzebują patrzeć na coś kolorowego i przeżywać coś barwnego co daje im namiastkę raju na ziemi. Nie chcą myśleć o czekającym na większość piekle. Stąd taka popularność telewizji oraz internetu- człowiek uwielbia jak mu się coś (lub ktoś/jakaś) przed oczami miga, połyskuje i kręci! Stąd np.filmy amerykańskie kręci się w luksusowych willach bo nikt nie chce patrzeć na slumsy, które to przeciętny widz ma za rogiem ulicy.
Podobnie jest z bankami- kiedyś ludzie uwielbiali korzystać z usług marmurowych banków na Manhatanie a teraz wolą jak się im coś kolorowego przed oczami miga w ich własnym barłogu!
abber / 83.6.151.* / 2008-02-06 14:53
Ja zdecydowanie nie potrzebuję, żeby obsługiwała mnie panienka w okienku i dlatego mam konto w internetowym Toyota Bank. Mają świetną infolinię, prosty dostęp przez internet, to po co ja mam się po jakichś oddziałach tułać.
kaerzet / 2008-02-06 10:50
ja osobiście wolę swoje konto internetowe od wizyty w oddziale, bo operacje zlecane w oddziale kosztują mnie 9 zł podczas gdy wykonywane własnorecznie przez internet są bez wyjatku darmowe (mam konto Direct w ING) ale to moje osobiste spojrzenie...podobnie jak Twoje.

jednak mowiac powaznie, trend panujacy w nowoczesnych bankach jest taki, ze zacheca sie klientow do korzystania z internetu poniewaz jest to tansze i wydajniejsze od utrzymywania armii urzednikow w marmurowych budynkach
emiloo / 75.75.184.* / 2008-02-10 23:20
Trend jest taki, żeby wszystko informatyzować i przed tym się nie ucieknie. Tylko niektóre banki próbują na tym zarabiać (ich wola). Zinformatyzowane konto, tak naprawdę jest bardzo tanie w utrzymaniu, więc dlaczego co niektórzy każą sobie płacić jak za konto w banku naziemnym, marmurowym? Takie banki prędzej czy później się przejadą - dobry przykład Inteligo. Widziałem ostatnio ranking kont internetowych i Inteligo był na ostatnim miejscu. Na pierwszym Toyota Bank. Toyota Bank, to młody bank. Działa u nas od ubiegłej wiosny, bodaj. Widać, że ofertę ma na tyle dobrą, że tuzy wyprzedził.
emiloo / 41.251.70.* / 2008-02-10 23:20
Trend jest taki, żeby wszystko informatyzować i przed tym się nie ucieknie. Tylko niektóre banki próbują na tym zarabiać (ich wola). Zinformatyzowane konto, tak naprawdę jest bardzo tanie w utrzymaniu, więc dlaczego co niektórzy każą sobie płacić jak za konto w banku naziemnym, marmurowym? Takie banki prędzej czy później się przejadą - dobry przykład Inteligo. Widziałem ostatnio ranking kont internetowych i Inteligo był na ostatnim miejscu. Na pierwszym Toyota Bank. Toyota Bank, to młody bank. Działa u nas od ubiegłej wiosny, bodaj. Widać, że ofertę ma na tyle dobrą, że tuzy wyprzedził.

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: