Forum Forum podatkowePIT

Rostowski: 2012 r. bez podwyżek podatków

Rostowski: 2012 r. bez podwyżek podatków

Money.pl / 2011-09-05 09:02
Komentarze do wiadomości: Rostowski: 2012 r. bez podwyżek podatków.
Wyświetlaj:
filippi / 87.239.216.* / 2011-09-13 01:32
ci, którzy żyją z podatków innych, czyli wasz elektorat, mają się bardzo dobrze. Kłamcy.
maruda2 / 2011-10-05 07:09
Podatek belki też obiecywali znieść ,a nawet go nie poprawili,tak by można było dodawać zyski i straty na funduszach,więc zapłąciłem podatek mimo ze poniostem straty. Podziekuje politykom za ten bubel przy wyborach. Sami sobie winni nie jestem małpa by głosować na bilbordy.
benk / 62.87.128.* / 2011-09-12 16:25
W SZCZECJI WŁAŚNIE OBNIŻAJĄ PODATEK VAT BY POBUDZIĆ GOSPODARKĘ. MOŻE NASZE 'tęgie" GŁOWY WYMYŚLĄ COKOLWIEK ZAMIAST OBCIĄŻAĆ LUDZI!

Może czas by:
Wprowadzić podatek dochodowy od księży
Zlikwidować opłacanie przez państwo skłądek dla księży
Opodatkować prostytutki
Opodatkować sprzedaż manihuany
Opodatkować rolników
Opodatkować europosłów
Wprowadzić oszczędności w administarcji - sama pani bufetowa przyznaje za nic urzędnikom takie premie że w głowie się kręci
maruda2 / 2011-10-05 07:42
Podatek dochodowy powinien być tylko od prawdziwych dochodów. Podatek od zysków kapitałowych powinien być od wszystkich inwestycji Polacy zasługują na uczciwe rządy. Przez tyle lat nic z tym nie zrobili, zbliżają się wybory wyciągnijmy wnioski.głosujmy na partie nie będące w parlamencie. Pokażmy ,że nie wystarczy Polaką pokazać bilbordy.
benc / 62.87.128.* / 2011-09-12 16:21
PODNIEŚCIE JESZCZE VAT CHOĆBY O 0,001% a NA WIDŁACH WAS PONIOSĄ.
Łowca lamerów / 31.61.128.* / 2011-09-11 10:52
Podatki nie wzrosną. Będą za to NOWE podatki, ewentualnie zlikwiduje się jakieś fajne ulgi. Aha, zapomniałbym o akcyzach. Od przyszłego roku wzrasta akcyza na zakup oleju napędowego, a akcyza to najzwyklejszy w świecie podatek, tylko pod inną nazwą.
hkj / 46.112.26.* / 2011-09-06 15:22
niewierze tej lajzie poniewaz malo kto wie a jednak pit zostal podniesiony w tym roku jak to? niezostaly zindeksowane progi o inflacje. zycze powodzenia. mamy ogromne podatki wtak biednym kraju ktory przez czaly czas po transformacji utrzymuje 2 cyfrowe bezrobocie. Moze czas uwolnic przedsiebiorczosc wreszcie? zalegalizowac narkotyki i prostytucje wycofac wojska z misji zagranica. i pare groszy sie znajdzie i spowolni to nieco bankructwo tego kraju? coz bo zeby tego uniknac trzeba zmienic ideologie a z tym w polsce bedzie ciezko.
wychowujcie wiecej pokolen w nastawieniu rozczeniowym i karmcie ich zasilkami roznej masci a potem niedziwcie sie jak wyjda na ulice jak wszystka nagle sie skonczy
zapomniałeś? / 212.106.19.* / 2011-09-05 16:53
Gdy już podniesie w przyszłym roku VAT to "geniusz" zakłamania powie:
my nie podnosimy my wykonaliśmy decyzję sejmu z ubiegłego roku.
i będzie jeszcze większe kłamstwo..
haka 50 / 80.238.64.* / 2011-09-05 14:48
Po tej wypowiedzi ministra nastąpi zmasowany atak na PiS.
Szykuje się że za kryzys zapłacą najbiedniejsi. Bogaci tj 5% społeczeństwa przejdą przez kryzys suchą nogą.
maruda2 / 2011-10-05 08:07
Widocznie dla tych Panów istnieje tylko wybór miedzy PiS i PO, I układy, które powodują że są nie od odsunięcia od ,żłobu. A mnie nie wystarczą bilbordy. Dlatego namawiam do głosowania na partie które nie były przez ostatnie dziesięć lat w Parlamencie. Ja to zrobie jako rozliczenie za podatek belki, które muszę płacić mimo,że poniosłem straty. Koniecznie Trzeba Zagłosować.
passsek / 2011-09-05 12:44
już raz to obiecywali, podwyższeniem podatków strzelili sobie w stopę, mogę się założyć, że dużo ludzi w tych wyborach na nich nie zagłosuje... a widzieliście debatę o służbie zdrowia? Pani Kopacz nie zaprezentowała się na niej najlepiej, najbardziej nieudany tekst, to ten odnośnie kolejek, że sama je odczuwa, to były najbardziej puste słowa tej debaty
Eurosceptyk / 2011-09-05 13:26
Obecanki , cacanki!! Czy On naprawdę myśli że mu ludzie uwierzą skoro uchwalono ustawę że podatki mają wzrosnąć do 25 %!!
dżingis hann / 194.181.88.* / 2011-09-05 11:49
kto ufa temu tuskowej ferajnie ?
maruda2 / 2011-10-02 07:08
Ja nie ufam żadnej ferajnie . Dlatego uważam ,że trzeba głosować na partie nie będące w Parlamencie, Tak nawiasem mówiąc to podatek Belki przynosi wstyd wszystkim rządzącym partią Jak można akceptować fakt ,że trzeba płacić podatek dochodowy od ujemnego dochodu ,gdzie sens tego ,że gdy na jednym funduszu poniosłem stratę a na drugim zysk to nie mogę sobie tego dodać tylko muszę zapłacić podatek, albo od lokat a gdzie uwzględnienie inflacji. itd
JanuszPOlikot / 2011-09-05 11:26 / Tysiącznik na forum
Łysy jak tam gosPOdarka...:):):):)

Panie Tusk skoro mamy taką zieloną wyspę to dlaczego złoty traci
do np. Południowoafrykańskiego Randa , Indyjskiej
Rupii......Rumuńskiego Lewa........itp

Coś Dyzma słaba ta twoja TuskogosPOdarka......:):):):)
kameduła / 194.181.88.* / 2011-09-05 11:54
nie obrażaj filomowego Dyzmy, tamten po cwaniacku ale cos dobrego zrobił jednak, Bank Zbożowy, a ten Tusk to co dobrego zrobił dla Polaków ?

"Obejmując urząd Prezesa Rady Ministrów ), uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem"

a obietnice z expoze . .. . . . .
Ceneo / 79.187.93.* / 2011-09-05 10:08
A mógłbym jeszcze dopytać, bo jakoś nie wierzę, a i VAT nie wyczerpuje tematyki naszych obciążeń podatkowych, co z podatkami od dochodów osobistych, co z podatkami od firm [CIT], co ze składkami emerytalno - rentowymi, zdrowotnymi, co z akcyzą etc.
Kiedy także rusza kluczowe reformy [KRUS, emerytury mundurowe], bez których budżet i tak się zawali?
Wolałbym po po prostu kompleksowo wiedzieć, aby nie dostać zawału w przyszłości, jak i aby móc z czego rozliczyć - jako obywatel - ekipę rządową.
Poprawność polityczna i interes wyborczy piękna rzecz, ale nam trzeba konkretów. Zwłaszcza, że wiele obietnic już nie zostało dotrzymanych i chciałoby się powiedzieć słowami piosenki "{...]ale to już było i nie wróci więcej[...]"
Co do poprawności politycznej, to ma ona różne wymiary i występuje pod każda szerokością geograficzną.
Szerzej na ten temat: Granice poprawności politycznej - czyli czy można zrezygnować z własnej historii? Porażający tekst!!! na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
zapomniałeś? / 212.106.19.* / 2011-09-05 09:48
Toż to oczywiste. Przecież jesteśmy zieloną wyspą. Mamy doskonały rząd specjalistów. Tak doskonały, że premier ma czas uganiać się w krótkich gaciach po boisku za piłą. Budujemy kolejne boiska, stadiony nawet drogi do stadionów. A ,że ludzie narzekają? To dlatego, że głupi i niewykształceni
Elektro Devil / 2011-09-05 09:36 / Tysiącznik na forum
przed 4-rema laty obiecywali, że obniżą !!! POdnieśli !!!

Teraz mówią, że nie podniosą to znaczy, że znacznie podniosą POdatki* !!!

* za sto lat podatki, będziemy już legalnie pisać POdatki, na pamiątkę po PO
Rostawski z PO / 212.106.19.* / 2011-09-05 09:30
Zawsze robimy absolutnie wszystko, aby wygrać wybory. A później hulaj dusza piekła nie ma. Nic nie robić, kraść , kombinować, zwalać na innych.
aVox / 178.180.35.* / 2011-09-05 09:30
Już tylko idiota może wierzyć w słowa tego pajaca
maruda2 / 2011-10-05 07:25
Dlatego, jeśli nie jesteś idiota głosuj na Palikota , albo Nową Prawice itd... byle nie tą czwórkę z parlamentu przywiązaną do żłoba , uważającą ,że Polakom wystarczą bilbordy.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy