Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rostowski wyklucza czarny scenariusz, ale gospodarka na to gotowa

Rostowski wyklucza czarny scenariusz, ale gospodarka na to gotowa

Wyświetlaj:
qdqd / 83.1.81.* / 2011-12-01 22:49
Nie było strefy, ludzie żyli, jest, ludzie żyją i po rozpadzie dalej będą żyli. Przestań tylko zadłużać kraj, bo ja oddawać nie będę, będę kupował paliwo za wschodnią granicą, fajki i wódę też, także zubażaj dalej społeczeństwo.
waffenross / 178.183.192.* / 2011-12-01 13:50
Ten zramolały pan lepiej niech zamilczy,znowu coś bełkocze bez poparcia w realu.
Ktossdoi / 109.173.143.* / 2011-12-01 10:18
Gdyby tak dobrze bylo to zlotowka by sie umacniała. Tez mi sie pseudo ekonomista znalazl. Nam jest potrzebny ktos kto wprowadzi Polske w wolny rynek bez nadmiernej kontroli Panstwa. I wtedy 90% urzedasow mniej bo i znaczna ilosc przepisow zostalaby wywalona. Kazdy kraj ktory to zastosowal wygral. Kraje ktore wszystko chca kontrolowac gospodarke (bezpieczenstwo)zawsze przegrywaja z wolnoscia i eurokołchoz wlasnie przez to przegra.
deba / 192.193.116.* / 2011-12-01 10:15

Polska jest przygotowana na wypadek poważnych turbulencji na rynkach, a nawet rozpadu strefy euro


To po kiego politycy chcą na siłe wcisnąć nam tą walutę?
I to jeszcze bez referendum. Owszem zgadzałem sę na przystąpienie do UE ale to nie znaczy że tym samym zgadzam sie na przyjęcie ich waluty
Ogarek / 91.198.15.* / 2011-12-01 09:35
Żałosny bubek. Jego wszystkie zapewnienia są tak samo wiarygodne jak to gdyby powiedział, że do końca roku na jego głowie wyrośnie bujna blond grzywka. Mając na myśli Polskę, mówi o sobie, sam się zabezpieczył - kilka mieszkań, fundusz emerytalny w Wielkiej Brytanii, pewnie jeszcze schron atomowy sobie wykopał na wypadek wojny, o której tak bez przerwy opowiada zachodnim pismakom.
Ten gość zajął 3 miejsce w plebiscycie na najlepszych europejskich ministrów finansów. Dziś wystarczy lansować się w mediach, poopowiadać trochę bajek i się kręci. 70% ludzi w kraju ledwo wiąże koniec z końcem, głównie dzięki kredytom, a ten tu se założy klapki na oczy i dalej swoje farmazony opowiada.

Najnowsze wpisy