Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

rozmowa kwalifikacyjna, a pytania

rozmowa kwalifikacyjna, a pytania

gucia19 / 2013-02-13 09:22
sluchajcie za dwa dni mam rozmowe kwalifikacyjna do sklepu odziezowego, jest to moja peirwsza tego typu rozmowa w zyciu, nie wiem jak sie mam przygotowac, o co moga mnie pytac, prosze o podpowiedz w tej kwestii...
Wyświetlaj:
saomonek / 2013-02-21 11:13
powiedzcie mi czy do cv trzeba dolaczyc zdjecie cyz mozna to obejsc? jest wymagane czy nie? prosze o odpowiedz, pozdrawiam
fejsbuk / 2013-02-21 13:14
wszystko zalezy od tego czy jest to wymagane w dokumentach firmy, polecma dolaczyc wmiare aktualne, napewno nie bedize mialo negatywnego wplywu na caly proces rekrutacji a wrecz moze pomoc nawet bo widzac twoje cv ze zdjeciem beda mieli mozliwosc zapamietania fotograficznego Ciebie
Che Ernesto / 2013-02-21 14:19
Jak dla mnie całe te rozmowy kwalifiklacyjne to bujda na resorach , większość z nich jest organizowana po to tylko zeby niby wsyztsko było w zgodzie z etyką... a tak na prawdę na stanowisk adaje się rodziny, przyjaciół etc.
dzozefs / 2013-02-15 13:29
napewno nie beda pytac o zycie osoniste i zycie intymne bo po co? beda pytac czemu ich sklep akurat, czemu taka praca a nie inna :) dasz rade nie pierwwzsa i nei ostatnai pewnie rozmowa o prace w twoinm zyciu
ajadjaj / 2013-02-15 11:16 / Bywalec forum
no pewnie ze warto, takie referencje zwieksza szanse na Twoje zatrudnienie:)
gilette / 2013-02-13 12:44
podstawowe pytania, co robiles czym sie zajmowales, dlaczego chcesz pracowac akurat w tym sklepie, jakie masz ambicje, co chcialbys osiagnac, jakie masz plany na przyszlosc
moles19 / 2013-02-13 10:46
a ja mam takie pytanie czy warto na taka rozmowe kwalifikacyjna zabrac ze soba referencje? czy dzieki nim zwieksze swoje szanse na zatrudnienie? pozdrawiam
zabezpieczony / 2013-02-21 14:44
zabierz, w razie czego mozesz przedsawic pracodawcy :) napewno sie przydadza :) nigdy nic nie wiadomo, lepiej byc zabezpieczonymi na wszelkie wypadki ;)
Zegarmistrz12 / 2013-02-21 15:42
Rozmwoa kwalifikacyjna...kurde na każde takiej rozmowie strasznie się stresuje...ni emogę nawet opanować rąk, tak się stresuje...
lola1245 / 2013-02-13 10:46 / Bywalec forum
na penwo beda pytac dlatego akurat w tym sklepie chcesz pracowac, jakie amsz wczesniejsze doswiadczenie, jakie chcialabys miec u nich wynagrodzenie, to takie standardowe pytania

Najnowsze wpisy