Forum Polityka, aktualnościKraj

Rozpoczął się proces ws. śmierci dwójki dzieci w Pucku

Rozpoczął się proces ws. śmierci dwójki dzieci w Pucku

Wyświetlaj:
Paweł18 / 31.63.141.* / 2013-04-12 22:42
Proces? Ci ludzie nie zasługują na miano zwierząt!! Od razu skazać na wieczne przypalanie, najlepiej papierosami!
To jest kolejny dowód na to że prawo w Polsce jest tylko kulawą teorią. Sprawiedliwość w Polsce jest ślepa, ale na krzywdy!
Zaś opiekunom z opieki społecznej to oczywiście proces za nie wykonywanie obowiązków i bierność. Znieczulica w naszym pięknym kraju doszła już chyba do szczytu... Szkoda tylko dwóch niewinnych stworzeń..
Sąd, zanim wyda wyrok, niech wyobrazi sobie 3-latka przerażonego, chowającego się pod stołem, może w szafie skąd zostaje wypędzony kopniakami... i może za to też skazany na śmierć...
Soniak / 2013-04-12 11:55
bardzo dobrze, ostatnim czasy bardzo zle siie dzieje w polsce w temacie mordow na malych dzieciach, nie wiem skad takie zwyrodnienie ludzi sie bierze, ja nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej mialbym kogos zabic a co dopiero jakies male wlasne dizecko!!!
ralf6969 / 80.188.127.* / 2013-04-12 11:06
Coz... Ktos te dzieciaki do rodziny zastepczej skierowal. Zgadnijcie kto ? Kto wydaje takie decyzje ? Ktos zakwalifikowal tych ludzi jako rodzine zastepcza. Kto ?
Teraz jest diagnoza o nieprawidlowosciach. Szkoda ze po fakcie. Gdzie byly wszelkie kontrole wczesniej ? Dotyczy to rowniez tych z grupki Gowina Gdyby byly ocaliloby sie zycie dwojki dzieciatek.
Tak wlasnie dziala PolPotand... Jak w Kambodzy - dzieci sa wlasnoscia panstwa i wara wam rodzice

Najnowsze wpisy