Forum Forum inwestycyjneForex

Rynek forex. Jak gracze w trzy minuty stracili oszczędności, a dziś walczą w sądzie o skasowanie długów

Rynek forex. Jak gracze w trzy minuty stracili oszczędności, a dziś walczą w sądzie o skasowanie długów

Wyświetlaj:
sPAIN`` / 88.156.138.* / 2015-12-09 23:25
Czytajcie prosze co pisze bo tego dnia ta osoba zarobila !!! A tms dzis sie na sprawie nie zjawił co najdziwniejszego przyszedl sedzia na zmiane takze wał wał wał TO PRZESTROGA PRZED TYM BROKEREM
sPAIN`` / 88.156.138.* / 2015-12-09 23:22
Witam Pisze ponownie ZE PAN Adam zarobil w tym dniu sporo a TMS ZROBIL MU KOREKTE ZAROBKÓW I DEBET NA KONCIE KTOREGO NIE MIAŁ1!!
Hergot / 178.162.216.* / 2015-12-09 22:55
"...ryzyko inwestycyjne powinno być bardziej równomiernie rozłożone..." JUŻ TO WIDZĘ! Idę zagrać na koniach, przegrywam, ale kasjerowi mówię: Oddaj mi pięćdziesiątkę z tej mojej stówki, przecież ryzyko przegranej musi być rozłożone na wszystkich uczestników. Tramwaj w oku, szyna z boku!
Kul / 78.11.212.* / 2015-12-09 22:50
To albo ojcowie, albo dzieci "frankowiczów"! "Tak, grałem na Foreksie, ale przecież nie mogę przegrać! Prawda, panie sędzio? Gdybym zyskał, to byłoby co innego! Wziąłbym nadwyżkę i poszedł do domu - ale przegrać?! Co to - to nie! polska dla Polaków! Marsz marsz Dabrowsky...
cyc1965 / 77.65.125.* / 2015-12-09 22:41
na każdym portalu była reklama forexa, na email dostawałem reklamy forex, masakra co sie dzieje - teraz haluxy mięśnie nauka języka długość penisa - sprzedajna banda
Verayher / 83.4.241.* / 2015-12-09 22:38
Co by się nie działo, pejsaci z Goldman Sachs zawsze zarobią.
robert675 / 82.0.233.* / 2015-12-09 21:59
Ludzie kochani o czym wy mówicie to przypadek jeden na milion ktoś stracił kase I ma debet kogo to obchodzi 100% wiem że wyrok w tej sprawie będzie na kożyść brokera od lat jest w każdej umowie że możesz stracić więcej niż masz na rachunku grasz na lewarach to tak samo jak by teraz poprosili graczy którzy grali na umocnienie się franka o zwrot zarobionych pieniędzy śmiech
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jeździec Apoklaipsy / 78.10.68.* / 2015-12-09 21:03
Może niektórych urażę ,ale jakim trzeba być frajerem żeby grać na portalu Forexa,
MiniManiek / 217.99.176.* / 2015-12-09 19:31
Rozumiem, że mogę stracić wszystko co mam na rachunku (a mam właśnie w TMS), ale wpaść w debet?!?!?
To domy maklerskie udostępniają platformy transakcyjne i podstawowym zabezpieczeniem powinno być (i podobno jest) automatyczne zamknięcie zlecenia jeśli straty przekraczają określony poziom, niekoniecznie równy STOP LOSS. Jeśli nie umiem korzystać z ICH narzędzi - to moja wina i moja strata, ale jeśli to ICH narzędzia nie działają zgodnie z deklaracją - to ONI powinni ponieść całkowitą odpowiedzialność za powstałe debety.
Nick1234 / 78.10.164.* / 2015-12-09 19:31
Powinno być, że przy ruchu na rynku "ciągnie się" Klienta do zera i w tym momencie zrywa się transakcja, lewarowanie itd. Wtedy nie byłoby problemów. A na Forexie jeden zarobi a parę tysięcy straci - naturalna kolej rzeczy,
latajacy / 84.107.62.* / 2015-12-09 19:20

grających na rynku walutowym

Te słowa powinny wystarczyć. Grający prawie zawsze przegrywają, a to tylko gra. Nie różni sie niczym od gry w kasynie. Skoro stracili, to do kogo mają pretensję
lewaroznawca / 79.185.83.* / 2015-12-09 19:19
lewarek lewaruje nie tylko zyski ale też i straty.
generał Szindzen / 194.29.132.* / 2015-12-09 18:55
Kiedy wreszcie zwykli ludzie nauczą się,że NIE MA sposobu na szybki i duży zarobek. Zwykły Kowalski może tylko uczciwie z******.... Tak jest na całym świecie. Dużo i szybko zarobią tylko złodzieje z odpowiednimi powiązaniami i znajomościami, i to co zarobią, zarobią kosztem zwykłego Kowalskiego. Ile jeszcze takich chec musi mieć miejsce żeby ludzie to zrozumieli? Tak samo było z kasą grobelnego, tak samo z kredytami frankowymi , tak samo w czasie krachu na Wall Street i pewnie takich przypadków można mnożyć w nieskończoność. Zrozumcie to wreszcie. Jak nie wejdziecie w te szwindle to nie stracicie pieniędzy.
dynuś / 212.91.29.* / 2015-12-09 18:17
Przecież FOREX to typowa maszynka do strzyżenia naiwnych . To tak jak w kasynie ile ci dadzą wygrać a ile przegrywasz . Przeważnie ....... masz stratę naiwniaku . Te firmy z tego zyją . Porównaj kryzys bankowy w 2007 r. . Kto stracił a kto był góra . Prezesi banków wypłacali sobie milionowe premie w OKRESIE KRYZYSU . To był czy go nie było ? Jak dla kogo . Banki dla siebie miały okres prosperity . FOREX TO MATRIX świata walut . Tylko wam się wydaje , że wiecie o co chodzi . Jesteście w dużym błędzie . Patrzysz a nie widzisz . Tak to jest .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy