Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rynek pracy w Polsce. W 2014 r. będzie lepiej zapowiadają eksperci

Rynek pracy w Polsce. W 2014 r. będzie lepiej zapowiadają eksperci

Wyświetlaj:
Uti / 178.37.116.* / 2013-12-25 18:10
Nie wiem skąd u Was taki defetyzm, z polskim rynkiem pracy jest coraz lepiej, choć oczywiście nie dla wszystkich. Trudno się dziwić że ktoś nie może znaleźć zajęcia jeżeli brak mu wykształcenia. A ci, którzy tak jak ja poświęcili sporo czasu na edukację mają dużo większe szanse na godziwe zarobki niż jeszcze parę lat temu. Być może mój pogląd na sprawę wynika w jakiejś mierze z moich obserwacji związanych ze specyfiką branży, w której przyszło mi pracować - jestem programistą w SMT Software - jednak ogromna większość moich kolegów z wyższym wykształceniem, choć z innych branż, zdecydowała się zostać w Polsce właśnie ze względu na coraz lepsze perspektywy.
żyd / 31.0.106.* / 2013-12-11 05:23
i g.... pomoże-nawet te setki tysiecy wyjeżdzających do pracy na zachód-a bezrobocie jak rosłotak rosnie i będzie rosło i na nic zdadzą sie małpie zagrywki że rząd odgórnymi wytycznymi nakazuje zatrudnianie w ramach robot publicznych tj kirowanie ludzi do pracy okreslonych ilosciowo grup np marzec 60 000tys osób kwiecień 80 000tyś osób w skali kraju itd W skali kraju na papierze i w statystykach wyglada ze bezrobocie spada.Igłupi bedzie zadowolony. A jaka propaganda że POlska opiera sie kryzysowi bezrobocie spada itd. Za niedługo to bezrobocie bedzie 15 procent chyba ze rząd przymusowo bedzie wysylać bezrobotnych na roboty do RZESZY
lupaszka / 89.66.136.* / 2013-12-11 00:00
myślę że ja wcześniej wygram w lotto, albo kup se panie ministrze zdrapkę (większa szansa wygranej)
i to by było na tyle / 83.27.211.* / 2013-12-10 20:28

Liczy on na wzrost zatrudnienia oraz spadek bezrobocia poniżej 13,8 proc.

Do 13,7 ? A może 13,6 ?

Najnowsze wpisy