Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd chce blokować strony internetowe. Eksperci oburzeni pomysłem

Rząd chce blokować strony internetowe. Eksperci oburzeni pomysłem

Wyświetlaj:
Paweł994 / 195.69.83.* / 2016-04-26 14:01
To zwykła CENZURA się nazywa i tyle.
Bolszewicka zmiana Pisu trwa..
zzzzzzz11111111111 / 31.135.192.* / 2016-04-26 13:57
WP i onet pierwsze pojdą do zablokowania za anty polskie artykuły, oszukancze komentarze przez samych siebie pisane
logik278 / 77.253.143.* / 2016-04-26 14:12
Zgadzam się z Tobą, ale obawiam się że tak nie będzie. PIS ma zbyt wielu przeciwników w mediach a naród jest tak zindoktrynowany że już nie dostrzega co z nim zrobiono. Popatrz na minusy pod twoim postem, choć te również daje sam portal (byłem tego świadkiem jak w 5 sekund pod moim postem pojawiło się -98). PO-wska propaganda już dawno wyprała im mózgi.
DarkCoolio / 178.217.199.* / 2016-04-26 13:57
DOBRA ZMIANA!? ACTA za czasów Tuska to PIKUŚ przy pomyśle PiSu aru...
logik278 / 77.253.143.* / 2016-04-26 14:23
Czy naprawdę nie wiesz ile postów jest od lat likwidowanych na antypolskich portalach jak wp czy onet? To od lat stosowany proceder, który dotyka nas bezpośrednio i to ci nie przeszkadza? Dlaczego o tym nie wspominasz? A ile jest pisanych antypolskich manipulowanych artykułów pod którymi portal zamieszcza swoje posty, którym nagle przybywają setki głosów. Nic o tym nie wiedziałeś? To co napisałem pojawić się moze jedynie na money, ale i tutaj cenzura czuwa. Po 5 sekundach pod postami pojawia się często -98 głosów a następnie blokuje się internaucie konto pod portalem, już to przechodziłem. Następny post zapewne będzie już zablokowany.
gorszy sort / 83.23.11.* / 2016-04-26 14:36
Logik chłopcze, Ty naprawdę nie wiesz jak działa system głosowania na money czy tylko głupa rżniesz? To chyba nawet szympans by rozgryzł w mniej niż 5 minut... I ktoś taki próbuje ludzi pouczać rotfl.
Daję Ci -50 bo zasłużyłeś!
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-26 13:44
A jakim ekspertą przeszkadza to ? Tym co okradają ludzi przez internet?
jolka-wiolka / 89.25.226.* / 2016-04-26 13:56
A co to jest "ekspertą" ??? Ty czytać i rozumieć, po jakiemu ?
Szydło - dobra zmiana: Euro po 4,41. Duda-"Polacy nic się ie stało, Polacy nic się nie staaaało, Polacy....."
sprawiedliwy 2016 / 185.56.137.* / 2016-04-26 13:38
Bardzo dobrze. Proponuję zacząć od facebooka, snapchata i innych głupkowatych miejsc, jak twiter
??? / 37.152.18.* / 2016-04-26 13:36
ale o co chodzi? przecież i USA i UE w innych krajach i ogólnie na świecie istnieje blokowanie stron internetowych - bardzo często bez wyroków sadowych bo by to trwało latami - a czy to chodzi ze rzad POLSKI chce to robic samodzielnie a nie na polecenie NSA ? USA sobie uzurpuje prawo do bycia światowym policjantem i podsłuchuje wszystko i wszystkich i blokuje co zchce - niedługo wam poblokuje konta bankowe jak nie złozycie zeznań o kontach walutowych - nie słyszeliście o tym to się w swoim banku dowiedzcie czy musicie.. bo potem na wakacje bez kasy zostaniecie
logik278 / 77.253.143.* / 2016-04-26 13:34
Przecież PO od lat blokowało informacje internautów. Dzisiaj również na WP, Onecie i podobnych niemieckich portalach notorycznie blokuje się posty internautów, a zamieszczane są tylko te poprawne politycznie, czyli przeciwne PISowi. To też jest nie zgodne z prawem i nawet nikomu nie wyrządza krzywdy w przeciwieństwie do opisywanych w artykule zagrożeń. Dlaczego o tym nie piszecie??? Skoro coś może mieć zły skutek to powinno być zablokowane dla dobra ludzi. Całkowita wolność nie jest wskazana, bo zawsze znajdą się idioci którzy wykorzystają ją w złym celu.
Rozsądny / 193.106.192.* / 2016-04-26 14:56
Nie rozumiem wpisów ganiących poprzednich rządzących aby tylko wybielić pis. Myślący rozsądnie ludzie, nie powinni popełniać błędów swoich poprzedników, robią to tylko idioci i jeszcze sie tłumaczą, Bo we też to robiliście. Ot. logika rodem z piaskownicy, w wielkiej politycy takie rzeczy są nie do przyjęcia i dają mocno negatywną ocenę tak polityką , jak i ich w ten sposób próbujących wybielać. Radzę się trzymać własnego rozsądku i zdrowego myślenia.
logik278 / 77.253.143.* / 2016-04-26 15:08
Nie zamierzam nikogo wybielać, zwłaszcza, że nie jestem wyborcom pisu. Uważam natomiast, że powinny być blokowane portale, które fałszują prawdę, które działają na szkodę ludzi, które łamią prawo, które blokują posty zgodne z regulaminem ale niezgodne politycznie. Ja trzymam się zdrowego myślenia w przeciwieństwie do wielu stronniczych ludzi tylko dlatego, że są w jakimś ugrupowaniu i razem z nim łamią prawo byle tylko pokazać swoją władzę.
Zenia922 / 84.205.28.* / 2016-04-26 13:33
Aby zablokować wszystkie strony przed wyborami parlamentarnymi pisory wrzucą na każdą ze stron czy portal jakiś podejrzany wpis i pozamiatane . I tak się wycina konkurencję!!!!!
Ale demokracja!!!!!
dsfsdvfrg / 188.146.0.* / 2016-04-26 13:31
Chcieliście PiS- u kretyni?! To go macie. Następnie będzie sprawdzanie , czy zmówiłeś paciorek rano i wieczorem! Durny naród!!!
IV RP Domniemanie-Podejrzanie-Skazanie / 195.187.108.* / 2016-04-26 13:30
PiS bez szerokiej konsultacji społecznej o której mówił GŁOŚNO w kampanii Wyborczej uchwalonej Ustawie Medialnej i wprowadzeniu PODATKU (haraczu) audiowizualnego 15zł/mc
(ściągane w opłacie za prąd) od KAŻDEGO gospodarstwa dla wszystkich obywateli którzy posiadają tzw prąd ???? !!!!!!!!!!! oraz o powołaniu
nowego Komitety Telewizji Narodowej niezależnie od istniejącej Krajowej Rady RiTV ?! (kolejne CIEPŁE posadki dla znajomych króliczka)
Ten haracz to ~ 1,3 miliarda gwarantują sobie 3 X WIĘCEJ niż otrzymywali dotychczas !!!!!
To kolejny przykład jak PiS traktuje suwerena i Państwo. Państwo dla PiS to "dojna KROWA" a obywatel to "głupi lud" i żadne KONSULTACJE
społeczne nie są mu potrzebne !!!!
TO My 'wadza" wiemy Co lud potrzebuje !!!! ????
Na dodatek klakier Czabański oświadcza że największa opozycja przecież będzie miała w 5 osobowej nowej Radzie 1-go (jednego) przedstawiciela, który może mieć "oddzielne" stanowisko w głosowaniu ?!!
I kto mi powie że PiS i jego prezess to nie bolszewicko-komunistyczne pomioty ???
Wielkim draństwem jest zmuszenie wszystkich do utrzymywania (opłata/haracz) Radia i Telewizji "NARODOWEJ" - czytaj rządowej TUBY !!! Kurskiego
tylko dla tego że masz "prąd" i masz Możliwość korzystania ?!! zapomniał "ten rząd" uchwalić OBOWIĄZEK słuchania i oglądania tej "NARODOWEJ" telewizji ???
Mieszkam w mieście - mam "możliwość" korzystania z autobusu i tramwaju - a używam roweru do przemieszczania się - a PiS chciałby wprowadzić
obowiązek dla wszystkich mieszkańców tego miasta płatnej "karty miejskiej" za możliwość korzystania !!!!!
Jeśli PiS działa dla "dobra POLSKI" i w sposób jaki to robi i zrobił z TK (zablokował i nie respektuje wyroków), sądami i prokuraturą
(jeden nieomylny " szeryf ZEROoo"), z służbą cywilną (bez konkursów na stanowiska - "dyr. stadnin Aragów"), z mediami (tylko wierni i potulni
dla PiS)
itd... i to jest ta "Dobra Zmiana" ???
to ja jestem ten "gorszy SORT !!!"

Czasem włączę TV1 i jak słucham "wiadomości" przypomina mi się okres wczesnej młodości go wtedy Jedynie Słuszna WADZA o swoich przeciwnikach politycznych mówiła jak " o bankrutach politycznych" a protest ludu traktowała jak "warchoły" !!!! i obecna władza PiS mówi i robi jak dawniej bolszewicko-komunistyczny rząd !!!! pod samozwańczym
preseso-premiero-prezydentem Zbaw nas Polskę Kaczyńskim !!!
GOSTEK766 / 37.47.44.* / 2016-04-26 13:30
Zastanawiam się czy profesorowie z PIS u wiedzą że piłują gałąź na ktòrej siedzą i to chyba całkiem wygodnie chyba że już im się znudziło tak jak poprzednio i dąza do wcześniejszych wyboròw.
ghj / 37.152.18.* / 2016-04-26 13:28
facebok jak zechce to moze google jak zechce to moze a rzad w suwerennym panstwie nie moze
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-26 13:24
To jak to pomaga dla PiS NIE NALEŻY Z TYM WALCZYĆ. NIE PISZĄ WIECEJ
my763 / 83.11.8.* / 2016-04-26 13:17
Nic więcej, jak tylko szczucia na rząd ciąg dalszy. Im więcej w mediach tego szczucia tym PIS silniej wspierany przez społeczeństwo. A gazet i mediów niemieckich w naszym kraju nie życzymy sobie. Cieszę się, że telewizję TVN tak dużo telewidzów bojkotuje. My z ogromnym gronem znajomych w ogóle na żadne kanały tej stacji nie klikamy by nie karmić się programami redaktorów którzy mają obcych mocodawców zwalczających polskość w naszym kraju.
Hinka / 153.19.176.* / 2016-04-26 13:15
PiS wkrótce pozbawi nas internetu.

Najnowsze wpisy