Forum W wolnym czasieLifestyle

Sarah Palin chce wspierać nie tę Koreę

Sarah Palin chce wspierać nie tę Koreę

Money.pl / 2010-11-25 21:07
Komentarze do wiadomości: Sarah Palin chce wspierać nie tę Koreę.
Wyświetlaj:
tesa1959 / 2010-11-25 21:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No cóż, prezydent VV Busch nie wiedział czy Warszawa leży w Polsce czy Polska w Warszawie. To jest efekt "dobrego " programu szkolnego.
velandil / 2010-11-25 21:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mnie się najbardziej podobał reportaż przeprowadzony wśród amerykanów, w którym jeden z zaczepionych przechodniów nie potrafił powiedzieć skąd pochodzi KFC, ale pełną nazwę - Kentucky Fried Chicken podał bez zawahania :)
tesa1959 / 2010-11-25 21:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zgadzam się z powszechną u nas opinią, że za dużo jest historii przez lata nauki: szk. podst, gimnazjum, średnia historia powtarzana od początku. Podobno w każdym wieku patrzy się pod innym kątem, ale to bzdura. Dzieci tylko się wściekają, że muszą 3 razy uczyć się o tym samym. Rozumiem LO om profilu humanistycznym, ale technika? Tak samo chemia, po co w techn. informatycznym, ekonomicznym itp ? Ale wiedza podstawowa o świecie powinna być w programie i nie na zasadzie wyboru (chcę to wybieram taki przedmiot, a tego nie, jak jest w USA i nie tylko). Pewnie, u nich bardziej szkolnictwo nastawione jest na kreatywność i to się im udaje, ale czy tylko pieniądze są ważne?
Mój kuzyn wyjechał przed laty do USA i jego córki zakwalifikowały się tam o dwie klasy wyżej niż tu w Polsce. Chodziły ze starszymi od siebie dziećmi do tej samej klasy.
swswswswsws / 217.74.68.* / 2010-11-26 07:27
Jak to po co chemia w technikum informatycznym ? A jak bedziesz chcial zfrobic bombe odpalana zdalnie z komputera, to niby jak to zrobisz ?
tesa1959 / 2010-11-26 09:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Te informacje można znaleźć w internecie:)))

Najnowsze wpisy