Forum Polityka, aktualnościPolityka

Schetyna: Chcę poznać prawdę o Wałęsie

Schetyna: Chcę poznać prawdę o Wałęsie

Money.pl / 2008-06-20 09:54
Komentarze do wiadomości: Schetyna: Chcę poznać prawdę o Wałęsie.
Wyświetlaj:
Gall# / 213.158.197.* / 2008-06-20 11:22
Brak rozwiązań systemowych
Rosnąca drozyzna
Ucieczka inwestycji zagranicznych
Wyłacznie porażki w polityki zagranicznej
TO SĄ TE WASZE SŁYNNE CUDA ???
Będziecie teraz piep...ć o aborcji, Bolku i Borubarze platfusy????
man13 / 2008-06-20 11:32 / Tysiącznik na forum
No jasne temat aborcji i Bolka to PO wymyśliło.
Dzisiaj zebranie partyjne u PiSiorków i jesteś tak podniecony?
sęs / 213.158.196.* / 2008-06-20 17:47
masz jeszcze coś "sęsownego" do przekazania, łajzo w szre komórki uboga?
myśl człowieku! / 87.101.40.* / 2008-06-20 16:31
aferę od kilku miesiecy robi własnie PO i lewica robiąc nagonke na naukowców z iPN-u,jeszcze zanim książka została wydana.Ksiązka jest 40 tomem monografii IPN-u i nie widzę powodu,żeby ludzie nie mieli prawa poznać dokumentów,których Wałęsie nie udało sie do końca wyczyscić za czasów swojej prezydentury mimo wielu starań
Elendir / 2008-06-20 11:01 / Łowca czarownic
Zarzuty wobec Wałęsy że był aktywnie działającym agentem wydają mi się śmieszne. Dlaczego? Bo moim zdaniem Wałęsa jest zbyt prostolinijnym człowiekiem by przy tym co robił mógł być jednocześnie agentem. Może i coś podpisał, może i coś ktoś od niego wyciągnął, może i gdzieś coś głupiego palnął. Ale bez przesady, nie potrafiłby grać tak konsekwentnie swojej roli w starych i nowych czasach. By sobie to uświadomić, wystarczy sobie poprzypominać trochę jego lapsusów (z podaniem nogi i wiele innych).

Dlaczego zatem Kaczyńscy tak bardzo chcą zniszczyć reputację Wałęsy? Moim zdaniem dlatego, że Wałęsa dał znak że może zdradzić ich stare grzechy. Powiedział bowiem, że istotną przyczyną dla której zakończył współpracę z Kaczyńskimi były kwestie korupcyjne. Nie podał szczegółów prosząc by o nie go nie pytano. Teoretycznie sposobem walki z tym stwierdzeniem mogło by być oskarżenie Wałęsy o oszczerstwo. Jednak to groziłoby śledztwem w tej sprawie. Myślę że Kaczyńscy doszli do wniosku że niszcząc reputację Wałęsy w inny sposób na zawsze zamkną mu usta.
patt / 87.101.40.* / 2008-06-20 16:36
zobacz w you tube "Plusy dodatnie plusy ujemne",film "Nocna znmiana" a może trochę rozjaśni ci się temat,bo na razie twoja wypowiedz jest tak żenujaca jak bełkot,którym karmi ludzi Michnik,Solorz,czy Walterowie czyli od lat związani układami z lewicą, to "elyta'" medialna dla naiwnych
ajakże / 213.158.196.* / 2008-06-20 17:41
tak jest, kretyni z otwartymi ustami chłoną bzdety propagandy rodem z WSI-24, a później wydalają z siebie efekty trawienia owej papki. Faktycznie żenujący widok.
Gall# / 213.158.197.* / 2008-06-20 11:16
Dawno nie spotkałem tak IDIOTYCZNEJ argumentacji ; ćwicz pan umysł Panie Elendir
Elendir / 2008-06-20 11:38 / Łowca czarownic
Czy to był najinteligentniejszy komentarz jaki byłeś w stanie wymyślić?
Klops / 83.26.64.* / 2008-06-20 10:28
Napychanie ludziom gówna w uszy by nie usłyszeli że za rok albo dwa przyjdzie im płacić 1000% więcej za prąd. Kryzys już stuka, stuk, puk.
Zamiast się grzebać należy zacząć myśleć co zrobić i jak zrobić, żeby do tego nie dopuścić.
No chyba że PO i Tuskowi oczy zaszły bielmem i jest mu dobrze teraz i ma w dupie co będzie później. W taki razie uwaga za 2 lata będą silnie poszukiwane leśniczówki i samotnie.
Elendir / 2008-06-20 10:40 / Łowca czarownic
Czy PO rozdmuchuje sprawę Wałęsy, czy raczej PiS? Co ma Twoja wypowiedź wspólnego z artykułem?
man13 / 2008-06-20 09:54 / Tysiącznik na forum

takie spojrzenie, które ma pokazać, że ta historia Wałęsy nie jest jednoznaczna czy nie jest świetlana

Ładnie ujęte,
Elendir / 2008-06-20 09:59 / Łowca czarownic
A mi się podoba inny fragment:

Pytał też, gdzie byli ludzie, którzy teraz stanowią czołówkę PiS- u, kiedy Wałęsa prowadził wojnę z komunizmem, którzy teraz w togach oskarżycieli czy sędziów mówią, że on wtedy współpracował?

Najnowsze wpisy