Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Sesja zdominowana przez posiedzenie RPP

Sesja zdominowana przez posiedzenie RPP

o / .* / 2005-06-29 18:41
Komentarze do wiadomości: Sesja zdominowana przez posiedzenie RPP.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-06-30 07:27
acha i jeszcze jedno ............. gratuluję Ibis wyczucia ! NO cóż IBIs rzekł rośnij a ECHO odpowiedziało TAK! tak trzymaj i fajnie że częściej się pojawiasz ! powodzenia
mike / .* / 2005-06-30 00:14
Bardzo proszę o Waszą opinie na temat 14 ZACH NFI, planuje zakup w piatek i chce skonfrontować swoje zdanie z Waszymi uwagami.Pozdrawiam wszystkich!!!!
Giant to Mike / .* / 2005-06-30 10:14
sorry, I have no idea
mike / .* / 2005-06-30 10:58
dzięki Giant, ty jeden odpowiedziałeś... zawsze coś:-)
orzeł / .* / 2005-06-29 23:22
bardzo ucieszyłoby mnie wybicie eurocashu i koniec korekty na eurofaktorze ! tak to widzę oczywiście wszystko jak zawsze zależy również od ogólnego nastroju na rynku a co do tego to już pewności mi brak:(
hajdi / .* / 2005-06-29 22:41
Proponuje przyjrzec sie OPTkowi dzis 2 tranzakcje pakietowe Wg mnie Jakubas skupuje akcje ktore wczesniej odsprzedal aby kupic WSIPa Chyba bedzie dobrze na nim sie dzialo
ibis / .* / 2005-06-29 21:19
jeśli o mnie chodzi to typowałbym jutro dalszy wzrost FAM, lukałbym też na Kopex-wyszedł górą z podwójnego szczytu.
orzeł / .* / 2005-06-29 22:52
pisz tak dalej Ibisku na moje szczęście (kupowałem fama choć niektórzy źle mi życzyli:() dziś znowu zrobiłem troszkę porządków choć cały czas powtarzam że wolałbym tego nie musieć robić - przestaje mnie już cieszyć że uciekłem z czegoś przed większymi spadkami. Bardziej radowałbym się z realizacji zysków czego i Fam życzę:) ciekawi mnie polimex fam beta (tradycyjnie:)) i tim którego spróbuję kupić na spadku
ibis / .* / 2005-06-29 20:56
Orle jeśli chodzi o Echo, to tak jak pisałem up po osiągnięciu 98 poszedł wyżej, trzeba by teraz liczyć zasięg wzrostu, co do Ropczyc, AT nadal aktualna. Może ktoś obserwuje tą spółkę? Macie jakieś typy na jutro?
o / .* / 2005-06-29 18:41
Treść: Zarząd Betacom S.A. podaje do publicznej wiadomości informacje opodpisaniu w dniu 28 czerwca 2005r. dwóch umów z PKP Informatyka Sp. z o.o.na łączną kwotę brutto w wysokości 3.9 mln złotych. Kryterium uznania umówza znaczące jest przekroczenie 10% wartości kapitałów Betacom S.A.Przedmiotem umowy na kwotę brutto 3,4 mln zł jest sprzedaż systemuprzetwarzania danych z terminem realizacji do dnia 17 lipca 2005r.,natomiast przedmiotem drugiej umowy na kwotę brutto 566 tys. złotych jestwdrożenie systemu backupowego w ośrodku podstawowym i rezerwowym wterminie 12 tygodni od daty zawarcia umowy.Wartość umowy w tys. zł: 3 957,00
ibis / .* / 2005-06-29 19:37
No i ekstra kolejne dobre info, niezły wysyp, a ja chciałem puścić po 18,4 ale jak tak dalej pójdzie to jeszcze potrzymam
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy