Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA_____do BIDNYMANIEK

SIEROTA_____do BIDNYMANIEK

sierota marycha / 2009-05-05 13:10
Maniek, w/g mnie ropa przed zwala powinna podskoczyc do $60 lub lekko powyzej, jezeli sledzisz cene ropy podziel sie swoimi spostrzezeniami

p.s. publikacja stress testow zostala celowo przelozona, na celu mieli rozmycie wplywu neg. info na rynek trawjacymi od kilku dni domyslami - typowe oslabianie napiecia, ale zobaczymy czy przyniesie to oczekiwane efekty
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-05-05 13:40 / Tysiącznik na forum
Cytat z WSJ:
"The Wall Street Journal podaje dziś, że dziesięć z dziewiętnastu największych amerykańskich banków poddanych stress-testom stanie przed koniecznością powiększenia kapitału.
Gazeta powołuje się przy tym na kilka niezależnych od siebie źródeł, które jednak pragną pozostać anonimowe. Oficjalna publikacja wyników stress-testu ma nastąpić w czwartek w nocy naszego czasu (po zakończeniu notowań na Wall Street). Gazeta podaje, że jeszcze kilka dni temu na liście banków, którym nakazano podniesienie kapitału było czternaście banków - skrócenie listy poniekąd tłumaczy, dlaczego publikację wyników stress-testu przekładano. Gazeta zapewnia, że na liście banków potrzebujących kapitału znajdują się Wells Fargo, Bank of America czy Citigroup. Żaden z nich nie udzielił jednak komentarza gazecie."

hehe, a baranki potulnie słuchają Buffett'a :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-05 13:53 / Tysiącznik na forum

The Wall Street Journal podaje dziś, że dziesięć z dziewiętnastu największych
amerykańskich banków poddanych stress-testom stanie przed koniecznością powiększenia kapitału.

Tak, 10 z 19 wymaga dokapitalizowania i takie nieoficjalne info krazylo juz po rynku od 2-3 dni, Bank of America zaprzecza ale ma do tego pelne prawo:) bal prawdopodobnie zacznie sie na przelomie maj-czerwiec, na horyzoncie rysuje sie niewesoly obraz deflacji
wujo_bankier / 2009-05-05 13:52 / Bywalec forum
a Buffett ma akcje Wells Fargo ;) chciałbym zobaczyć reakcję ludków ja powie że sprzedał ;))))
oj będzie wesoło :))))
Maks_ / 2009-05-05 13:55 / Tysiącznik na forum

a Buffett ma akcje Wells Fargo ;) chciałbym zobaczyć reakcję ludków ja powie że sprzedał
;))))
oj będzie wesoło :))))


Kto wie, czy po wczorajszym wzroście o 24% nie pozbędzie się już dzisiaj...
A wesoło będzie na bank (nawet kilka banków hehe)

Pozdrawiam
bidnymaniek / 2009-05-05 13:32 / Tysiącznik na forum

ruszyła na
południe :)

pomyliłka na pólnoc :).ropa idzie od 2 tyg wiec w tym tempie mozliwe na koniec tygodnia 60$..........ciekwa jestem tego testu..niestety licze na mydliny cdn. dopiero po kilku dniach.next week
bidnymaniek / 2009-05-05 13:15 / Tysiącznik na forum
dokladnie jak podałes 60 $ sledze rope od jakiegos czasu...pisałem nawet ze ruszyła na południe :)
ps.wyspany w oczekiwaniu na komunikat RBA
sierota marycha / 2009-05-05 13:27 / Tysiącznik na forum
no to jestesmy w domu, mysle ze ropa osiagnie $60 do konca tygodnia - obstawiam piatek

p.s. RBA zostawil stopy bez zmian, komunkat byl 5 maja 00:30 EST - czasu amerykanskiego /pisalem wczoraj/, AUD podjedzie do 0.7550 a byc moze 0.76, ale z tych poziomow bedzie spadal wstepnie w okolice 0.63, a pozniej prawdopodobnie ponizej 0.6 - trzeba obserwowac AUD/USD aby wskoczyc w shorta w odpowiednim momencie - zapowiada sie kilkutygodniowy short :)
wujo_bankier / 2009-05-05 13:33 / Bywalec forum
Oj przydałby się taki zjazd Sierotka!! :)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy