Forum Forum inwestycyjneForex

SIEROTA___do JOLKA, ANKA

SIEROTA___do JOLKA, ANKA

sierota marycha / 2009-05-13 17:29
ooo...tu macie apel swojego kolegi z bankiera, starszy specjalista od inwestycji w zloto

http://www.bankier.pl/forum/temat_dojola-anka,7028962.html

powodzenia
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-13 17:47 / Tysiącznik na forum
widze sierotka ze si etroche obrobies jak juz zobaczyłes te wypociny....................a czytałes o tych krociach na gold ???
tara / 2009-05-13 18:12 / Tysiącznik na forum
Witam ,przeczytałam ten link teraz bo na bankiera wogole nie wchodze.Nie wiedziałam ,ze Don tak sie o nas martwi ale my mamy juz opiekunow ha ha i zaczynamy zarabiac pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-13 18:19 / Tysiącznik na forum

Witam ,przeczytałam ten link teraz bo na bankiera wogole nie wchodze.Nie wiedziałam
,ze Don tak sie o nas martwi ale my mamy juz opiekunow ha ha i zaczynamy zarabiac
pozdrawiam

no co ty......Jolka..... wypada czlowiekowi podziekowac za okazywana troske, poza tym w dobrym tonie bylo by zaproponowac czlowiekowi pomoc w chwili, gdy obudzi sie z reka gleboko w nocniku, aby nie poslugiwac sie niska przenosnia o stryczku
anka z bankiera / 2009-05-13 18:24 / Bywalec forum
kurcze tez mnie tam nie było dzisiaj,idę sprawdzić co sie urodziło;)
tara / 2009-05-13 18:16 / Tysiącznik na forum
Oczywiscie serdecznie Wam za to dzieki .
sierota marycha / 2009-05-13 17:51 / Tysiącznik na forum

widze sierotka ze si etroche obrobies jak juz zobaczyłes te wypociny....................a
czytałes o tych krociach na gold ???

to amator cierpkich wisni....buahahahha....ale podoba mi sie ten kawalek o stryczku.....on w swoich nocnych fantazjach nawet nie domysla sie, ze takowy ma juz na swojej szyji
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy