Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sikorski podał się do dymisji

Sikorski podał się do dymisji

Money.pl / 2007-02-05 13:32
Komentarze do wiadomości: Sikorski podał się do dymisji.
Wyświetlaj:
acomitam / 83.25.255.* / 2007-02-06 12:21
Zryczałem się jak bóbr, kiedy oglądałem łzy w oczach Radka Sikorskiego żegnającego tak ukochany przez niego resort. A kiedy wyznał swoją miłość do Wojska Polskiego... Tego już było dla mnie zbyt wiele. Nie mogłem poprzez łzy walące wtedy jak z kranu dokończyć oglądania tego niezapomnianego widowiska. Cóż za okrutny los, cóż za okrutni ludzie, ci Kaczyńscy.
peroser / 83.12.134.* / 2007-02-06 10:08
PRL II!? Na wymioty mi się zbiera, gdy tzw. publiczna TV (dla mnie wyznaniowo - polityczno -superkomercyjna, którą w tzw. "wolnym kraju" zmuszany jestem finansować) zaczyna mówić o naszej wreszcie wolnej ojczyźnie i narzekać na czasy zniewolenia komunistycznego. Nasz poprzedni pan, angażował nas w konflikty, które geograficznie i poliytcznie bardziej nas interesowały. Nikt nie wysyłał naszych żołnierzy do Awganistanu, mimo że CCCP był tam zaangażowany, a Amerykanie wspierali otwarcie reżim talibański, dostarczając im broń. Dzisiaj jakoś nikt nie wspomina o tym fakcie. Żadna "wolna TV" się nie znajdzie. Jak bajkę wspomina się też wojnę wietnamską, a zginęło tam setki tysięcy osób. Dzisiaj nie wiemy specjalnie komu wierniej służyć. Jesteśmy rozdarci swym wasalstwem między USA, Watykan i UE. Tej ostatniej stawiamy raczej kłody pod nogi, a to bogiem w konstytucji, a to uznaniem kleru za służbę państwową czy też planami budowy amerykańskiej tarczy antyrakietowej, która może jedynie wywołać brak równowagi sił globalnych i pierwsze decydujące uderzenie w ww. tarczę - czyliw nas. Telewizji publicznej w zasadzie nie daje się oglądać (wczoraj słuchałem z niedowierzaniem jak można prosto zakładać kółka modlitewne). Co jakiś czas słyszę o wielkim sukcesie książeczki Dziwisza, dodrukach, co nie przeszkadza naszej "publicznej" ostro ją kryptoreklamować. Czy to jest Europa, czy też europejski Katotaliban?
A propos Sikorskiego; czy nie kojarzy on wam się z niejakim Rokossowskim?
reichstadt / 212.160.132.* / 2007-02-05 14:59
Skąd taki żal po gładkim Radziu? Żal po fachowcu? A jakiż tam z niego fachowiec? Taki sam dyletant jak Skrzypek. To że liznął wcześniej wiceministrowania w MSZ-cie? Czy ktoś poza mecenasem premierem pamięta dokonania Radzia z tamtego czasu? Niektórym dość gładko toczy się kariera. A może trzeba wiedzieć jak się ożenić? Applebaum! Czyż to nie brzmi pięknie? No może u nas nie tak bardzo jak w Ameryce, ale stamtąd brzmienie dochodzi to tych uszu co trzeba. Takie nazwisko daje gwarancję, że o Radziu jeszcze usłyszymy.
pchelek / 2007-02-05 14:35 / Tysiącznik na forum
poddadza sie dymisji bracia Kaczynscy
reichstadt / 212.160.132.* / 2007-02-05 15:05
Byłby to pierwszy przypadek lustracji obyczajowej w polskiej polityce.
strzelec / 2007-02-05 14:28 / Bywalec forum
Jak pięknie kolejny minister odchodzi, najgorsze to to że jest już coraz mniej normalnych, mających co kolwiek pojęcia, a zostają sami najzdolniejsi, jeszcze niech Ziobro, Gilowska i Religa odejdą. Gilowska podpada panu prof. Leperowi, Ziobro jest w miare bezstrony i może jakiegoś kumpla braci B, lub innego fumfla kogoś ruszyć (mało prawdopodobne), a Relige wywalą bo sobie ze szpitalami nie radzi i już będzie fajnie, chociasz Religa podpada ostatnio, ciekawe czy to z powodu przysłowia "kto z kim przestaje taki się staje :)"
a320 / 80.48.97.* / 2007-02-05 13:41
prezes nie może być symbolem seksu
Wrr / 157.25.157.* / 2007-02-05 13:39
Lada moment powinniśmy się dowiedzieć od Macierewicza, że znalazł się dowód, gdzie jest mowa o tym, ze Sikorski oraz wszyscy jego wspólpracownicy to byli agenci WSI.
Brr / 213.158.197.* / 2007-02-05 13:49
masz rację, różnie to bywa - w końcu Wielgus też był "czysty jak łza"...
xxxxxxx / 217.66.131.* / 2007-02-05 13:36
I słusznie - co taki nieuk może robic w towarzystwie dr. Kaczyńskiego, czy prof. Leppera?
Wrr / 157.25.157.* / 2007-02-05 13:35
Blizniacy są uzależnieni od Macierewicza. Radzę obejrzeć filmy z manifestacji PC, w ktorych brali udzial blizniacy i Macierewicz. Tam wyraznie widać kto był szefem przedsięwzięcia. Na pewno sporo z tego zostało do dzisiaj. Jakiś Sikorski nie bedzie panu Antoniemu podskakiwał.
radekidz / 2007-02-05 13:33 / Mazur z Mazur
i bardzo dobrze , niech tam zostaną same matoły ...
uf / 80.72.34.* / 2007-02-05 14:00
Bierny, mierny, ale wierny !!!!! staray, sprawdzony sposób na utzrymanie posady !!
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-05 13:32
W sumie to może i dobrze. Dzięki temu w przyszłym rządzie Platformy Sikorski zostanie bez trudu ponownie Ministrem Obrony ;-)
zdenek / 2007-02-05 13:57 / Tysiącznik na forum
to fakt PO ma wielki problem z kadrami.

Najnowsze wpisy