Simplus

skomentuj
schanna / 2007-12-28 18:25
A co Panstwo myslicie na temat regulaminu i poczyniań Simplus? Cytuje: Na siedem dni przed zakończeniem okresu ważności otrzymasz od nas SMS-a z przypomnieniem o zblizajacym sie uplywie waznosci konta.
Zachęcamy do zasilenia konta przed upływem tego terminu.Od momentu zakończenia okresu ważności lub z chwilą wyczerpania limitu, konto Simplus może być używane jeszcze przez 30 dni (okres karencji).Jesli tego nie zrobisz rozmowy wychodzące i wysyłanie SMS-ów zostanią zablokowane.Uwaga! Nawet w tej sytuacji nie tracisz jeszcze pozostałego na koncie limitu. Pod warunkiem, że w ciągu 30 dni (okres karencji) zasilisz konto Simplus.
A co w przypadku, jeśli tego nie zrobisz? Niestety, Twoja Karta Simplus zostanie deaktywowana. Oczywiście będziesz mógł ponownie aktywować usługę Simplus Team z zachowaniem poprzednio użytkowanego numeru telefonu - aby skorzystać z tej możliwości skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta w okresie nie przekraczającym 180 dni od deaktywacji Karty Simplus.

I owszem po miesiecznym okresie od otrzymania sms zostala zablokowana moja ksiązka telefonoczna w moim telefonem i absolutnie nie mam do niej dostepu! i z moimi istniejacym jeszcze tam pieniedzmi z doladowan,ktore jak sie okazuje sa juz nie do odzyskania?
Czy zmozna z tym cos zrobic,jakie sa uwarunkowania prawne? A moze pozostaje po prostu rezygnacja z uslug Simplus i przeniesienie sie do innego operatora?
Wyświetlaj:
Młody Rentier / 2008-01-10 22:12 / Bywalec forum
oczywiscie jest to naruszanie zbiorowych interesow konsumentow z czego slynie siec PLUS GSM, jak najbardziej mozesz reklamowac taka sytuacje a ostatecznie chodzic swoich praw w sadzie, mozesz zawiadomic rowniez UOKIK, przesylajac im ten regulamin a oni w takim przypadku maja obowiazek wszczac postepowanie wyjasniajace wobec Plusa i wezwac ich do zaprzestania praktyk naruszajacych zbiorowe interesy konsumentow.
niezgud / 2007-12-30 23:47
To akurat jest normalne dla posiadaczy kart simplus działających na starej platformie.
Wystarczy, że po zasileniu konta włączysz się do nowej platformy kodem: *101*11*99# i nawet jeśli Twoja ważność konta wygaśnie czy stan konta będzie ujemny książka telefoniczna nie będzie zablokowana.
Pozdrawiam
skomentuj

Najnowsze wpisy