Forum Polityka, aktualnościKraj

Skandaliczna reklama: impreza w stylu Oświęcim

Skandaliczna reklama: impreza w stylu Oświęcim

Xporferus / .* / 2005-08-10 12:27
Wyświetlaj:
Dominik / .* / 2005-08-10 21:29
A mnie to wszysko wisi. Za kilkadziesiąt nasi wnukowie dowiedzą się, że w naszych trudnych czasach też nie wszystko było w porządku.( Mam na myśli prawidłowe wykonywanie obowiązków przedstawicieli państwa wobec swych obywateli a raczej niewolników)
Xporferus / .* / 2005-08-10 12:27
... jakoś imprez/rozrywki w stylu leninowsko-stalinowsko-trockistowskim nikt się nie czepia z ich konografią czyli np. sierpem i młotem, twarzą mordercy, Che, popiersiem wodza rewolucji. Takie ,,wybiórcze" traktowanie zbrodniarzy, nawet w piętnowaniu stylistyki. Zwłaszcza, że rozrywkowe odwoływanie się do komunizmu jest o wiele częstsze (bo więcej ofiar?)... Sam przechodzę, w centrum dużego miasta, codziennie obok bijącego czerwienią okna z wystawionym dużym popiersiem Lenina; o wnętrzu i balach przebierańców tam organizowanych ne wspomnę. Ach, takie wybiórcze czasy mamy...
adertu / .* / 2005-08-10 13:59
nie chcesz chyba powiedziec, ze w porzadku jest robienie kampanii reklamowej opartej na tragedii w Oswiecimiu... Bo jesli tak, to jestes idiota!
Xporferus / .* / 2005-08-10 18:02
... zdaje się, że nie o tym pisałem. Może Pan raczy jeszcze raz przeczytać. Prawda jest jest ważna.Jeśli chce Pan podyskutować o tym co wolno w reklamie a co nie to proszę jakoś przyzwoiciej zacząć.

Najnowsze wpisy