składanie zleceń

mar ek / 83.25.8.* / 2007-07-09 11:24
witam, chciałbym się dowiedzieć jak to się dzieje, a mianowicie-
składam zlecenie do mojego domu maklerskiego na zakup 100 akcji spółki np. TVN
Po jakim czasie posiadam te akcje? czy to się dzieje w kilka sekund, minut, godzin??
jaka jest różnica w czasie pomiędzy kupna PKC a z limitem ceny.
pewnie niektórym wydaje się to głupie ale ja tego nie wiem, i chciałbym się dowiedzieć. ;]
Wyświetlaj:
Trade / 87.205.217.* / 2007-07-09 22:06
Rożnica pomiędzy zleceniami z limitem a pkc jest taka że kiedy wystawiasz zlecenie kupna z limitem to jest one realizowane dopiero wtedy kiedy cena sięgnie twojego limitu a zlecenie pkc to zlecenie w którym nie możesz ustawić ceny kupna lub sprzedaży jaka by ci odpowiadała tylko jest zleceniem natychmiastowego wykonania która musi zostać wykonana w całości oczywiście jeżeli w arkuszu są przeciwstawne zlecenia które zrealizowały by całóśc twojego zlecenia
Karillon / 2007-07-09 18:26 / Bywalec forum
nie wiem co i jak ale widzisz normalnie na ekranie swojego kompa ze wlasnie kupilas akcje. np kupujesz 243 akcje PKOBP i widzisz (chwile pozniej) na ekranie ostatnią transakcję 243 akcje PKOBP w cenie np +1.4%.
TaS / 2007-07-10 01:43 / Tysiącznik na forum
hmmm proste i piekne :)

czy juz wszyscy znaja co to jest pkc?

nikt juz limitu nie uzywa :) dobrze, podbijacie mi cene :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy