Forum Forum finansoweBanki

skrzynka depozytowa

skrzynka depozytowa

gurny77 / 2015-05-11 19:42
witam, potrzebuję wynająć skrzynkę depozytową ale niestety okazuje się, że mimo szerokiej oferty kierowanej do zainteresowanych wszystkie skrzynki...są ale zajęte. ktoś coś wie na temat możliwości przechowywania produktów o małych gabarytach w bezpiecznych warunkach w południowo wschodniej polsce?
Wyświetlaj:
Marcin469 / 77.111.247.* / 2018-06-11 15:09
Dostępność skrytek w południowo-wschodniej Polsce jest dość słaba. Ja korzystam z automatycznych skrytek depozytowych w Sanoku. Super sprawa. Niewielkie opłaty i o każdej porze dnia i nocy mogę wejść i wziąć to co potrzebuję. Poniżej namiary na bank:https://www.pbsbank.pl/klienci-indywidualni-2/inne/skrytki-depozytowe
diamente / 188.127.23.* / 2015-06-11 11:50
Skrytki sa najbezpieczniejsze Ja nie znam osobiscie jakis innych rozwiazan przeciez nie bedziemy wracac do sredniowiecza i zakopywac w skrzyniach kosztownosci..
derald / 178.255.45.* / 2015-06-11 13:40
Zgadzam się z przedmówcą Ja korzystam z usług takich od niedawna bo u mnie w Lublinie pojawiła się nowa firma tym się zajmująca i powiem szczerze, że warto. zawsze do lżej na duszy
pawelsajak / 2015-05-28 19:25
Ja też szukam takich skrytek przenieśli mnie tutaj z innego wątku.. Ciężko jest je znależć faktycznie kolega pisze, że słabo szukasz no nie wiem czy tak słaboo.. Piszesz też o rachunku ROR... ja jak słyszałem ostatnio o tych przypadkach skimmingu to już zupełnie nie mam zaufania do banków.
gurny77 / 2015-05-31 19:10
Dlatego właśnie pytałem o skrytki ale jakie zdziwienie mnie dopadło gdy zorientowałem się o tym, że w skrytce w banku nie można trzymać gotówki! Złodzieje i przekrętasy...nie wiem co mam teraz zrobić. Jakieś pomysły?
palajdy / 2015-06-02 01:24
owszem bo to że nazywa się bankową nie oznacza że musi być tylko w banku. bank chce z twojej gotowki korzystać i na niej zarabiac a ty wsadzajac ją do skrytki odbierasz mu to i mają właśnie choć nie wiem czy wszystkie zastrzeżenia że trzymaj co chcesz ale gotowka idzie na konto. natomiast inne twory obowiazuja te same wytyczne apropo bezpieczenstwa i tak dalej ale warunki ustalaja same i prywatne inicjatywy w tym kierunku raczej nie posiadają zastrzeżeń co do trzymania gotówki w skrytce.
ludzio / 46.113.100.* / 2015-06-09 00:02
A co masz na myśli pisząc o innych tworach? Jaka jest inna forma przechowywania gdzieś towaru bądź gotówki poza skrytką?

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: