Forum Polityka, aktualnościKraj

Służba zdrowia w Polsce. Co trzeba zmienić?

Służba zdrowia w Polsce. Co trzeba zmienić?

Money.pl / 2013-06-05 14:51
Wyświetlaj:
semist / 185.136.219.* / 2018-12-05 09:45
Zmienić trzeba wszystko, a jak istotna jest to zmiana, macie pokazane tutaj - jelenka.pl/agonia-lekarze-i-pacjenci-w-stanie-krytycznym-pawel-kapusta/ To niby tylko przykłady, a tragedii ludzkich związanych z działaniem naszej służby zdrowia mieliśmy po prostu ogrom. Czy będzie do nich dochodziło dalej? Niestety - tak.
1999 / 109.129.229.* / 2013-06-07 08:39
'
Do polskiego systemu zdrowotnego trzeba wprowadzic zasade, wedlug ktorej ubezpieczalnia rozlicza sie z pacjentem oraz jak najszybciej odejsc od wprowadzania receptury OFE do projektowanego ubezpieczeniowego systemu zdrowotnego.
Tylko tyle i az tyle - klania sie Pacjent.
.obiektywny. / 81.190.61.* / 2013-06-05 21:25
Służba zdrowia po reformach nie funkcjonuje . Chorych pacjentów wozi się teraz od szpitala do szpitala aż w ambulansie wyzioną ducha.W związku z czym należy wrócić do czasów, gdy funkcjonowała prawidłowo,a więc do okresu Polski socjalistycznej.
Specjalista Żałosny / 91.215.33.* / 2013-06-05 15:11
Ja wiem co trzeba zrobić i gdy nie jestem lekarzem ani politykiem a nie daj Boże urzędnikiem. 1 trzeba karać urzędników i polityków za ustawy i prawo oraz działania przeciwko obywatelom.2 trzeba wprowadzić odpowiedzialność majątkową dla nich wszystkich włącznie z dyrektorami szpitali i przychodni za straty oraz syf i wszelkie błędy.3 trzeba wprowadzić odpowiedzialność majątkową każdego lekarza, i funkcjonariusza służby zdrowia. 4 trzeba zreformować służbę zdrowia od podstaw a za łapówki, prowizje, prezenty od koncernów odbierać dożywotnio prawo do leczenia.5 trzeba opodatkować służbę zdrowia szczególnie prywatne leczenie bo tam są te miliardy które można przeznaczyć na darmowe leczenie w standardzie europejskim. To podstawa do normalności , bez tego nigdy nie będzie jako tako normalnie a ludzie będą zawsze traktowani jak ścierwo.
To samo ze wszystkimi branżami państwa a wtedy możemy zostać zielona wyspą bo potencjał mamy ogromny. Przeszkoda jest państwo,system ,korupcja, mafie państwowe i brak odpowiedzialności wobec państwa i obywatela i podatnika.amen
debos / 79.191.190.* / 2013-06-05 15:43

Ja wiem co trzeba zrobić i gdy nie jestem lekarzem ani politykiem a nie daj Boże urzędnikiem.

Takiemu zawsze najłatwiej.

Najnowsze wpisy