Forum Polityka, aktualnościKraj

Śmiertelne pobicie pod krzyżem? PiS bada sprawę

Śmiertelne pobicie pod krzyżem? PiS bada sprawę

Wyświetlaj:
mozz / 87.207.201.* / 2010-10-05 17:32
Jareczku... Jarku.. Nie pier..ol!!!!

Idź na dłuugi urlop... i nie wracaj. Nigdy...
NUDA / 83.5.91.* / 2010-10-05 17:08
I PO PROSTU SZKODA CZASU - JEDYNIE DZIENNIKARZE MAJĄ ZAJĘCIE I BYĆ MOŻE PREMIE.
xxzzcc / 188.147.148.* / 2010-10-05 17:32
Gdyby Komorowski powiedział o usunięciu krzyża w kampanii wyborczej na pewno nie byłby dziś prezydentem. W kampanii zachował się jak tchórz a nie człowiek odważny chowając swoje zamysły pod dywan i ujawniając go po wyborach. Dla niektórych może to być rzecz nie ważna ale dla niektórych to jest rzecz istotna. Tak więc Komorowski jak jak cała PO jest oszustem. Znam wielu ludzi z PO. Nie znam tam nikogo kogo mógłbym zaliczyć do ludzi uczciwych.
tesa1959 / 2010-10-06 09:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Fałsz! Krzyża nie usunięto, a przeniesiono. To, co działo się pod Pałacem Prezydenckim, gdy stał tam Krzyż - symbol miłości - ośmieszało nasz kraj w całym świecie.
taka prawda BOLI / 83.5.91.* / 2010-10-05 18:45
Gdyby Kaczyński nie kłamał i podlizywał się SLD , drogim Rosjanom , przedsiębiorczym Niemcom np. z Bawarii (zaplecze CSU i rewisjonistów) to miałby aktualne mniej niż 30%.

Ale okłamał Pisowców i tych wyborców którzy są naiwni na własne życzenie !!!
zbyszek52 / 109.243.206.* / 2010-10-05 18:33
Bzdury bratku piszesz. Ten krzyż nie mial żadnego znaczenia. O krzyżu się nie mówilo. Dopiero po wyborach po pisowskiej manifestacji pod nim. Na pytanie dziennikarza Komorowski odpowiedzial, że krzyż zostanie przeniesiony. Samo pytanie dziennikarza wskazuje na to, że po tej manifestacji powstal jakiś problem. No bo inaczej po co by mial pytać. Odpowiedź Komorowskiego byla normalna, taka jak powinna być. Zgodna z logiką. To pisiaki wywolali calą rozrubę.
I na koniec muszę powiedzieć, że jesteś bydlak. Nie masz prawa gnoju szczekać na ludzi tylko dlatego, że są za jakąś inną niż ty tępaku opcją. Zresztą kogo ty możesz znać? Takich samych prymitywów jak jesteś sam. Zastanów się dlaczego ludzie wyksztalceni glosują na PO a nie PIS. Poświęcilem Ci matole dużo czasu. Tak pojmuję swoją misję, choć mam wątpliwości czy to odniesie jakiś skutek.
tesa1959 / 2010-10-06 09:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Zgadzam się z Tobą, ale po co w 2 akapicie ten obelżywy język? Rozumiem, że zdenerwowałeś się czytając takie głupoty, ale lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dawać się prowokować. Weź głęboki oddech zanim odpiszesz językiem podobnym do PIS - ja tak robię.
zbyszek52 / 89.108.204.* / 2010-10-06 10:31
Nie odpowiem takim bo ostyglem. Zreszta nie zalugujesz na takie potraktowanie. Nikomu nic nie ukradlem. A zawsze staralem się dac więcej niż brać. Tym bardziej trudno znieśc takie oskarżenia. Jestem ciekaw czy ci wszyscy co tak oskarzają na prawo i lewo są uosobieniem cnót. Doświadczenie uczy, że niekoniecznie.
tesa1959 / 2010-10-06 12:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wyerz mi, że ci oskarżający na prawo i lewo to ludzie czasem z kompleksami, które doprowadziły ich do chamstwa, poniżania innych. Nie umieją też dawać, ale tylko mają roszczeniowe postawy. Nie znam nikogo (a trochę już żyję na tym świecie i wśród ludzi), kto jest dobrym człowiekiem, który chce budować a oskarża wszystkich. Zawsze mówię (i to jest prawda, ale nierealna), że świat należy zacząć naprawiać od siebie i nie trzeba będzie wtedy nikogo naprawiać.
yuki / 77.65.44.* / 2010-10-05 17:08
Swoją drogą co ma Komorowski do Komisji Majątkowej?
emigrant z wyboru / 86.184.23.* / 2010-10-05 17:06
rzeczywiscie nie da sie oderwac..... kosciola od kasy i PISu z mani wladzy i dyktatury.
scvfgt5 / 195.116.98.* / 2010-10-05 17:04
Niech Jarosław wróci do brania leków.Jak je zaczął brać w czasie kampanii prezydenckiej to nawet do rzeczy mówił.Teraz lekarz niech mu zapisze dwa razy większą dawkę bo stan pacjenta uległ pogorszeniu
...
http://skocz.pl/rzeczyfajne
emigrant z wyboru / 86.184.23.* / 2010-10-05 17:04
Panie Kaczynscy i Pana zwolennicy nie macie POJECIA ZIELONEGO, co anczy wolnosc ,demokracja i tolerancja,jestescie banda imbecyli dla mnie.Czy jest tylko jeden sluszny kosciol???????? ZENADA, BLAZENADA!
Binarek / 2010-10-05 17:04 / Tysiącznik na forum
Nie oceniajmy Jarosława po jednej wypowiedzi.
Na swój sposób jest gorącym patriotą.

Wydaje się jednak, że powinien przekazać władzę w PiS komuś młodszemu.
Życzę PiS aby mimo wewnętrznych walk stał się konstruktywną opozycją (potrafiąca także głosować ZA przyjęciem niektórych koalicyjnych ustaw).
yuki / 77.65.44.* / 2010-10-05 17:07
No to jak chcesz oceniać polityka? Zwłaszcza opozycji?
emigrant z wyboru / 86.184.23.* / 2010-10-05 16:59
przeciez to Pan Panie Kaczynski dziala i robi wszystko,zeby ludziom kosciol obrzydzic (nie mylic z wiara) i wylaczyc go calkowicie z zycia polityczno-gospodarczego. Wyglada na to,ze ostatecznie to Pan zostanie winowajca tego,ze ludzie maja juz po dziurki w nosie tego przemodlenia i wzywania imienia Boga nadaremno,zreszta w kosciele bardziej niz gdzie indziej panoszy sie 7 grzechow glownych, dla religijnych niech sobie je przypomna.
edeq / 178.182.165.* / 2010-10-05 16:48
Kurcze, najgorsze że zamiast mu się poprawiać, to ciągle się pogarsza...
tak pytam / 83.5.91.* / 2010-10-05 16:37
ciekawe że Bielecki - ten na prezydenta Warszawy popierany przez Kaczyńskiego i PIS często mówi że jest pochodzenia żydowskiego a są świadkowie że kłócił się z Jarosławem krzycząc do niego ty Żydzie.

Czy aby na pewno Kaczyński to katolik z dziada pradziada ? Kto krzyżem wojuje ten od krzyża ......
były wyborca pis / 81.210.123.* / 2010-10-05 16:31
...wyniki badań psychiatrycznych. Jego wypowiedzi sugerują, że ma problemy psychiczne. Lepiej niech się zbada bo sprawa wyglada na poważną.
Junosza / 83.29.94.* / 2010-10-08 17:01
PRAWDA JEST TAKA, ŻE KAŻDY KOMU ZALEŻY NA KRAJU I NAZYWA SIEBIE "PATRIOTĄ" JEST UWAŻANY ZA ŚWIRA. POWYŻSZE KOMENTAŻE NA TYM FORUM O TYM ŚWIADCZĄ. JĘSLI KTOŚ NIE JEST KLAKIEREM OBECNIE RZĄDZĄCEJ EKIPY JEST AUTOMATYCZNIE ŚWIREM I BEZWARTOŚCIOWYM POPAPRAŃCEM.
Analiza przekazów medialnych i padających na forach wypowiedzi prowadzi do przekonania, że wróciliśmy prosto do czasów Urbana i propagandy rodem z lat 1981-1983. Ci którzy zasługiwali na uznanie i szacunek byli wyśmiewani. Kościół pokazywany był jako złodziej i wyzyskiwacz. Ci, którzy mieli autorytet i szacunek społeczeństwa byli "wkręcani" w podejrzane sprawki i wskazywani jako złodzieje i oszuści, względnie wariaci na prochach. Uznanie mediów wzbudzał jedynie kolektyw popierający Przewodnią Siłę Narodu jaką była PZPR i jej naczelne kierownictwo z Generałem na czele. Sam Generał ukazywany był jako mąż stanu i dar opatrzności.
Dziś już wiemy, ze Generał był darem Wielkiego Brata z CCCP, Przewodnia Siła Narodu była bandą tajniaków lub pozytecznych idiotów, a Kościół był azylem demokracji i wolności.

Rzeczywistość była dokładnie odrwotna niż sugerowały media. Dziś po ponad 20 latach mamy dokładnie taką samą sytuację. Jest tylko jedna różnica: wtedy społeczeństwo wiedziało że media kłamią, dziś społeczeństwo nie chce dopuścić takiej myśli do siebie.

Tragiczne efekty powyższego niektórzy widzą już dziś, a wszyscy przekonają się o nich już w ciągu najbliższych lat.
B_7 / 195.35.80.* / 2010-10-05 16:58
Ona jest poważniejsza nawet bardziej niż wygląda...
pchelek / 2010-10-05 16:25 / Tysiącznik na forum
z psychopatyczną żadzą powrotu do wladzy.
jak Stalin.
Bodek_ / 2010-10-05 16:17 / Bywalec forum
Oj, Jarku, Jarku... teraz też jesteś na jakichś prochach, czy tak z głębi duszy takie rzeczy wygadujesz?

Ani egzekwowanie prawa w przypadku krzyża na Krakowskim Przedmieściu, ani egzekwowanie prawa w przypadku złodziejskiej komisji NIE JEST WALKĄ z Kościołem. Jest walką o porządek i prawo.

Co ciekawsze:

1. Zamieszanie w komisji zrobił były UBek - jego Pan bronisz, czy jak??
2. Komisja pracowała (i kradła) również w czasach PO - więc PO jest tu raczej winne w drugą stronę
3. W obu sprawach (krzyża, komisji) podobne zdanie jak Komorowski miały władze... Kościoła Katolickiego w Polsce (tego podległego Watykanowi).

Rozumiem, że masz Pan na myśli jakiś odłam kościoła katolickiego, podległy Rydzykowi albo sobie, czy jak???
Nic tu się kupy nie trzyma - zaraz pewnie znów się dowiemy, że byłeś Pan na prochach i nic Pan nie pamiętasz??

Urocze.
tesa1959 / 2010-10-06 09:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nic dodać, nic ująć. Super! Zgadzam się w 100%.
Budyń / 94.254.217.* / 2010-10-05 22:36
@Bodek_

Strasznym problemem w Polsce jest postępująca "anglikanizacja" (z całym szacunkiem dla anglikanów) niektórych uważających się za katolików, a jednocześnie publicznie kwestionujących decyzje papieża(!) czy kompetencje biskupów w kwestii nauki społecznej Kościoła. Bóg czy Watykan - nie przeszkadzają im tak długo, jak nie stoją im na drodze do doraźnego zysku politycznego.
Rodział Kościoła i Państwa utożsamia się z państwowym antyklerykalizmem wymierzonym w dodatku w jedną, wybraną religię a Kościół Katolicki z radykalną, wojującą i samowładczą częścią polskiego kościoła katolickiego.
PatronX / 2010-10-05 15:58 / portfel / Bywalec forum
Kościół trzeba tępić jak największą zarazę.
tesa1959 / 2010-10-06 09:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A co Ci złego zrobił Kościół? A może po prostu fascynują Cię ustroje totalitarne?
xcc / 93.105.57.* / 2010-10-05 16:36
@Patron X. Zarazą to ty jesteś. Od ciebie już można się zarazić,
od Kościoła odwrotnie. Na Kościół daję kiedy chcę i nikt mnie nie
zmusza ile i kiedy mam dać. Nie okrada mnie, tak jak obiecujący gruszki na wierzbie rządzący. Wyznań jest wiele tak jak kościołów i nikt nie narzeka na swoją wiarę. To ty nienawidzisz wszystko i wszystkich wokół siebie. Jak myślisz, jak zaczną cię bliscy traktować, gdy przekonają się kim jesteś.
Przemyśl swoją nienawiść. Zmień się, bowiem dużo stracisz
między ludźmi.
sisley / 213.108.153.* / 2010-10-05 16:03
To tęp, kto ci zabrania. Ja nie powiem,żeby takich jak ty tępić. Takich trzeba leczyć- z nienawiści; to straszna choroba. Nienawiść to dla ciebie antidotum na wszelkie twoje ułomności i wykolejenia.
POLSKA / 199.67.203.* / 2010-10-05 15:48
Mistrz normalnie mistrz ... wprowadzania w błędne rozumienie inne niż oczekiwany rezultat , obraca wszystko co nadaje sie do pokazania medialnie w coś innego inadaje temu fałszywy sens...
Po co??
sisley / 213.108.153.* / 2010-10-05 16:06
A Bierut, Jaruzelski to nie mistrzowie?. A Kwaśniewski i Napieralski to nie gwiazdy?

Każdy ma swoje zworce i niech tak pozostanie. Ja nie będę czepiał się twoich a ty odczep się od moich
sssssss / 213.108.153.* / 2010-10-05 16:04
Co ty piszesz. To nie ma żadnego sensu.
rrwerrr / 24.114.255.* / 2010-10-05 15:56
Tak lepiej uwielbiajmy Komorowskiego, wodza ludu PRLowskiego !!! - jak widac teskni ci sie za PRLem....
POLSKA / 192.193.116.* / 2010-10-05 16:05
Przeeeeestań ... jestem przeciwnikiem takich manipulacji politycznych i tyle... nic więcej...
oczywiście media podkrecają jeszcze i daja do pieca ... jak tęski mi sie za PRL ?? bzdury klepiesz...

Najnowsze wpisy