Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sondaż: PO prowadzi z 30 proc. poparciem, PiS stracił i ma 24 proc.

Sondaż: PO prowadzi z 30 proc. poparciem, PiS stracił i ma 24 proc.

Wyświetlaj:
Obywatel Polak / 80.54.176.* / 2006-05-23 12:20
sondażownie w ostatnich wyborach także przedstawiały peło jako zwycięzców i co zwyczajnie kłamali i nigdy się z tego nawet nie próbowali wytłumaczyć....
jliber / 212.180.147.* / 2006-05-23 14:29
To wynika z tego że większość elektoratu PiS, LPR, Samoobrony czy PSL to są ludzie żyjący zdala od cywilizacji, bojący się takich nowości jak telefon. Choć ostatnio kupili sobie telewizor aby konsumować Trwam, to jednak w większości są to ludzie nieosiągalni dla zwykłych ankieterów. Za to jako że mają dużo wolnego czasu (bezrobotni, pijacy, emeryci itp), idą na wybory choćby z nudów. Dlatego właśnie w sądarzach te partie mają gorsze wyniki niż w rzeczywistości.
Franek / 195.117.255.* / 2006-05-22 15:08
Pacanie ja głoswałem na PiS i nadal ich popieram. A wcale mie mieszkam w lepiance. Mam pod Warszawą działkę z domem a i telefonem też się potrafię obsugiwać
jliber / 212.180.147.* / 2006-05-23 14:33
Od każdej reguły są wyjątki. Oczywiście, gdyby tylko lepiankowe moherowe berety głosowały na partie a'la PiS, nie osiągneli by tak dużego rezultatu. Dobra propaganda często wciąga nawet inteligentnych ludzi, komuniści i faszyści to nie były same downy, to była często klasa średnia (sam Marks był synem dobrze prosperującego prawnika, Engels był przedsiębiorcą, itp).
Mike / 194.92.227.* / 2006-05-23 11:10
No to moje gratulacje, niedługo CBA albo inna sfora Kaczorów zainteresuje się skąd masz na ten dom i działkę, a nawet jeśli nic nie masz za kołnierzem to będziesz płacił większe podatki, bo przecież koledzy wdrażają tanie Państwo i na domek może już nie styknąć.
parasol / 83.17.135.* / 2006-05-22 21:16
Nie wdzisz co tak naprawdę się dzieje. Już prawie od roku Polacy są skutecznie dzieleni na tych solidarnych i liberałów. I to jest robota twoich puplków z PIS-u . Wszyscy na tym stracimy. Popieraj ich dalej bo te 'liberały to zboczeńcy i pedały" i jak się dzisiaj dowiedzieliśmy to są odpowiedzialni za to że Macinkiewiczowi nie wszystko wychodzi. Serdecznie ci współczuję
Andre / 212.244.100.* / 2006-05-23 16:51
Prawda jest taka, że mamy małych polityków którzy zamiast jednoczyć naród wokół wspólnej wizji dzielą go na "swoich" i "nieswoich". A prawda jest taka, że za sto lat w Polsce dalej bedą liberałowie, socjaliści, geje, wierzący, ateiści ... Tylko więcej kolorowych.
Jeżeli ktoś próbuje budować swoją wizję na zaprzeczeniu temu, to buduje na kłamstwie.
Dlatego nic nie zbuduje,a straci szanse jaką jest zrzutka UE na biedniejszych członków (tkz, fundusze strukturalne i spójności). A czasu nie jest zbyt wiele, bo po dołączeniu Bułgarii i Rumunii przestaniemy być najbiedniejszym regionem do dofinansowywania.
Nie ma co psioczyć na polityków, są tacy jaich społeczeństwu wybrać się chciała - rachunek sumenia: czy byłeś na wyborach, na kogo głosowałeś, dlaczego ?

Najnowsze wpisy