Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spadki w końcówce sesji pogrążyły indeksy

Spadki w końcówce sesji pogrążyły indeksy

Money.pl / 2007-09-28 17:25
Wyświetlaj:
halo leute / 2007-09-28 17:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Indeks WIG20 zakończył dzisiejszą sesję na poziomie 3633 pkt. po spadku o 1,15 proc. Bardzo pogorszyło to obraz techniczny rynku (zamknięta luka hossy), w dodatku zaś stało się to bez ważnych danych fundamentalnych

no nie,wybaczcie.Za 3 tygodnie mamy wybory z niewiadomym skutkiem.Kto zdrowy na umysle bedzie teraz inwestowac w nasza gielde???
Gdy wzywa sie najwiekszego "platnika" ,byc moze z mysla by wyprowadzic go z prokuratury w kajdankach na oczach mediow,a w kolejce czeka macierewisz z nastepna lista "oligarchow"
Gdy nikt nie wie,czy tekst Jarkawynikaja z dazenia do wygranej za wszelka cene czy mysli on tak naprawde.
Trzeba czekac,a komentarze mozna sobie chwilowo darowac,podobnie jak analize.
irasiad org / 2007-09-28 20:44
Może to dziwnie zabrzmi, ale chyba przez przypadek poznałem powód, dlaczego pan Krauze został zaatakowany przez PIS... otóż największy płatnik jest dla nich dostarczycielem gotówki na przyszłość.
Oskarżyli go, po czym wszystkie z nim powiązane spółki padły na pysk... ceny obecnie są tak niskie, że mogą kupować ile wlezie wiedząc, że będzie przebitka nawet 100% w niedługim czasie (patrz BIOTON i komunikaty spółki). Sądząc po obrotach, robią to na szeroką skalę.
W odpowiednim czasie pójdzie sygnał do odwrotu, zarzuty zostaną wycofane i zobaczycie, co będzie się wtedy działo z cenami!

SUMUJĄC.
Cały ten cyrk nastawiony jest na zdobycie kasy. Polityka to tylko zasłona.
Wszystko pewnie wyjaśni się jeszcze przed wyborami.

PS. info dostałem od znajomego, który był na spotkaniu wyborczym i podsłuchał jednego z kandydatów na posła z PIS.
Prawda, czy nie, brzmi wiarygodnie.
Warto się nad tym zastanowić.
anonim_03 / 2007-09-28 17:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
obawiasz się że indeksy wrócą do poziomu sprzed rządów PiSu ?
halo leute / 2007-09-28 17:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie,nie chodzi o to.Chodzi o niepewnosc,powiekszona wypowiedziami publicznymi.Przeciez nie wplacisz pieniedzy do firmy,o ktorej nic nie wiesz.
Od 2-ch lat PiS prowadzi praktycznie kampanie wyborcza,poswiecajac cala energie wylacznie utrzymaniu sie u wladzy.Chce zobaczy sytuacje,gdy jakas partia ,sama lub w stabilnej koalicji bedzie mogla rzadzic przec cala kadencje i oglosi swoj program.
Trzeba poczekac
anonim_03 / 2007-09-28 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
w ciągu tych 2 lat WIG wzrósł 80% a mWig 3 krotnie. Więc jeżeli giełda spada ze wzgłedu na wybory, to chyba tylko w obawie że PiS utraci władzę ...
halo leute / 2007-09-28 17:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przeciez napisalem wyraznie,ze nie chodzi o PiS !!!!
Chodzi o niepewnosc.Przez te 2 lata oni sie zarli,schodzili,rozchodzili ale trwali !!! I NIE zajmowali sie gospodarka.
Teraz sytuacja jest diametralnie inna.Dlatego ja radze poczekac.
Przedtem,jako chyba jedyn pisalem z uporem maniaka,ze nie bedzie zwaly,krachu ani zapasci az do maja.I NIE bylo.
A teraz pisze zeby poczekac.Glupie dwadziescia pare dni.
I zobaczymy.
halo leute / 2007-09-28 18:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przez czekanie rozumiem,zeby nie zostawac z akcjami na dluzej a najlepiej nie zostawac nawet na noc,jesli ktos nie ma absolutnej pewnosci.
Wybywam
wladyslaw / 2007-09-28 17:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

komentarze mozna sobie chwilowo darowac,podobnie jak analize


Nie przejmuj się, to tylko zabawa
halo leute / 2007-09-28 17:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiem,bardzo lubie ludzi z Money !!!!!!

Tylko naprawde teraz jakiekolwiek zastanawianie sie nie ma zadnego sensu.
Polujemy na okazje,probujemy manipulowac na maluchach,podstawiamy pozycje i staramy sie nie zostawac z niczym na noc a zwlaszcza na weekend.
Tak wiec milego weekendu,czytam Twoje posty,sa takie spokojne,lubie ten spokoj
wladyslaw / 2007-09-28 17:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Serdecznie pozdrawiam. Odpręż się przez weekend. Ja idę na grzyby. Las cudownie uspokaja.
halo leute / 2007-09-28 17:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Las,gory i morze,swieta trojka :))
wladyslaw / 2007-09-28 17:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

tony lessowe


Lessowe od "less", czy może od "leszcz"?
TaS / 2007-09-28 17:35 / Tysiącznik na forum
a moze od lessowych gleb? ;)
wladyslaw / 2007-09-28 17:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czyli tony urodzajne? Też nigdy nie słyszałem, ale czemu nie... Ale to oznaczałoby, iż Danielek w zaszyfrowany sposób chciał nam przekazać: "Nie bądzcie optymistami."
Don't Panic / 83.24.214.* / 2007-09-28 18:59
Powiem wam tylko jedno_Inwestorzy na GPW to wielcy Panikarze,nie aktualne jest już powiedzenie że gdy Ameryka kicha my mamy katar,teraz powiedziałbym raczej że gdy Amerykę swędzi nos my sramy po gaciach.Nie wiem jak wy ale ja zostaję w pociągu
1nowy1 / 212.2.99.* / 2007-09-28 20:04
ameryka jak zwykle pokaze droge,zmusi te grube koty w ECB do obnizenia stop,ogolno swiatowe obnizenie stop( z wyjatkiem chin-chinczyk musi troche przystopowac,nie ma wyjscia) zapoczatkuje stabilny wzrost
4 5 6 7 8 9
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy