Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Specustawa już obowiązuje. Stoczniowcy dostaną odprawy

Specustawa już obowiązuje. Stoczniowcy dostaną odprawy

Wyświetlaj:
Jaaaa / 81.15.156.* / 2009-08-27 19:39
Jakie dotacje dla stoczni ? Jaka pomoc i dofinansowanie ?
Dostali kasę. Dostali najwyższe odprawy jakie mogli dostać a teraz chcą ratowania stoczni i przywrócenia do pracy !!!!!!! Wielkie G... powinni dostać !!!!!!!
Moja firma upadła i ja umiałem sobie dać radę, ja nie sięgałem do rządu po pieniądze aby ratować moją firmę a nie tak jak jakieś stoczniowe niemoty życiowe.
Mówię stanowcze NIE -- dostawali pieniądze z moich podatków na dofinansowania nierentownej produkcji, dostali pieniądze z moich podatków na odprawy a teraz chcą przywrócenia do pracy. To oddać całą kasę wraz z odsetkami a nie rozpieprzyli na luksusowe samochodziki i lamentują że nie mają co do garnka włożyć.
NIEROBY !!!!
uBolek / 83.24.121.* / 2009-01-03 23:25
Kopa w dupę, anie odprawy!
lecher1 / 89.228.111.* / 2009-01-02 20:28
czy , jako drobny przedsiębiorca ,zmuszony przez aparat państwowy i samorządowy do likwidacji swojej firmy( podatki to drobiazg, wykończają ZUS i podatki i opłaty terenowe-od nieruchomości i t.p) mogę liczyć na rekompensatę ze strony państwa?. Nadmieniam że swoje miejsce pracy budowałem sam, a od Państwa nie otrzymywałem od samego początku żadnej pomocy, wprost przeciwnie, zawsze traktowano mnie jako dojną krowę.
jaaa / 79.175.201.* / 2009-01-02 18:11
ja przepraszam ale stoczniowcy dostaną odprawy czy odszkodowania bo autor sam chyba nie wie, odszkodowanie odszkodowaniem a odprawa to co innego, więc?
dociekliwy / 83.142.125.* / 2009-01-02 11:05
czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego stoczniowcy dostają odszkodowaqnie za utratę pracy?
czy innym pracownikom upadających firm też się coś takiego należy?
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-01-02 14:37
Bo jest ich wystarczająco dużo, żeby zdemolować połowę kraju jak nie dostaną odszkodowań.
Papik / 194.116.134.* / 2009-01-03 08:36
Ot, i cała prawda...... I jeszcze małe sprostowanie:
Komisja umożliwiła Polsce a nie nakazała takie działanie !!!
Tak czy inaczej pozwoliła na okradnięcie setek firm kooperujących ze stoczniami bez jakichkolwiek sankcji karnych za takie działania ! Tak teraz tworzy się nowe prawo w zjednoczonej Europie.... Normalny człowiek lub
zarząd zwykłej firmy za taki przekręt miałby prokuratorów
na głowie. Bo jak można bezkarnie wyzbywać się majątku firmy i dopiero po jego sprzedaży skłądać wniosek o upadłość, kiedy już nie zostaje nic dla wierzycieli ????? Czy my daleko z tak stanowionym prawem zajdziemy ? Europo ! Czy już nie ma w Tobie prawożądności ???

Najnowsze wpisy