Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spółka Agito SA złożyła prospekt emisyjny do KNF-u

Spółka Agito SA złożyła prospekt emisyjny do KNF-u

Wyświetlaj:
parafraza1 / 212.180.181.* / 2008-10-08 19:28
Hoopla też chwaliła sie sloganem "Największy sklep" i swoimi ogromnymi obrotami, ale prawda jest taka, że sklepy internetowe nie są dobrą lokatą kapitału. Wiem bo prowadzę taki sklep od 2003 roku i ciągle trzeba zmagać się z baaaardzo wieloma problemami, a kolosy na glinianych nogach mają mniejszą elastyczność niż małe prężnie działające firmy, które może nie są największe, ale swoich Klientów dopieszczają pod każdym względem. Nie sztuką jest wygenerować kilkunasto, czy dziesięciomilionowy obrót, sztuką jest ewoluować wraz ze zmianami rynkowymi, być elastycznym i konkurować wysokiej jakości serwisem a nie "zarzynaniem" cen.
FACET 34 / 82.139.47.* / 2008-04-20 21:38
Bez wątpienia jest to najlepszy sklep internetowy. Składałem kilka zamówień i nigdy nie przekroczyli 48 godzin na dostawetowaru. W porównaniu z konkurencją biją wszystkich na głowę.To kiedyś będzie procentować.
Na pewno kupię ich akcje.
Jestem pod ogromnym wrażeniem ich działania. WSZYSTKO CHODZI JAK W SZWAJCARSKIM ZEGARKU
ror.kokdor / 83.24.13.* / 2008-01-10 23:55
a jednak drudzy - a tak sie hoopla szykowała!
Adma / 83.5.213.* / 2008-04-14 23:27
Szkoda że ta firma się nie chwali zyskami tylko obrotami , a te mozna generować sprzedając ten sam towar do swoich podległych firm i spowrotem. Ztego co sie dowiedziałem na jeden milion przychodu ta firma ma zysku z 500-600 zł
czyli inaczej mówiąc nie potrafi handlować, i chce zrobić biznes na akcjonariuszach, a ci mysle nie są głupi. Najpierw chłopaki weżcie sie do pracy pokazując że umiecie przynosić zyski a dla samych przychodów nikt mądry nie zainwestuje w was.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy