Forum Spółki giełdowe Agora SA

Spółka dnia: Biznes przynosi straty, ale prognozy były gorsze

Spółka dnia: Biznes przynosi straty, ale prognozy były gorsze

Wyświetlaj:
czytatiel / 195.222.100.* / 2013-02-22 14:51
bo kto to jeszcze czyta.... a publiczn ereklamy ratuja im tylek - strat abez tych reklam bylaby conajmniej 4-5 mln.. no ale są w "kregu zaufania"....
europa_2013 / 81.210.106.* / 2013-02-22 14:18
Trochę dziwne że GW będąca spadkobiercą PRL-u dopiero teraz przeżywa kłopoty.Świadczy to o olbrzymich wpływach postkomunistów w Polsce.Na wolnym rynku upadłaby pewnie już dawno ale pamiętajmy że ta niby prywatna spółka powstała wskutek układu politycznego i nie musiała walczyć o rynek i dodatkowo została wyposażona z państwowego majątku i wynagradzana przez polityków różnymi metodami.Także przez Tuska, nieprzypadkowo syn Tuska pracował w GW a sam Tusk udzielał wywiadów GW i nigdy nie zgodził się na wywiad z Rzeczpospolitą.Jego poparcie dla układu postkomunistycznego jest olbrzymie ale czy zapobiegnie upadkowi GW.Komuniści zawsze byli słabi w gospodarce i dlatego zawsze zwalczali wolny rynek.
łobuz 103 / 31.175.16.* / 2013-02-23 18:55
Krzaklewski i Buzek z budżetu za rządów AWS dotowali GW.Czy to postkomuniści?
PO-NTON / 78.9.4.* / 2013-02-22 13:38
finansują Agorę publiczną kasą za (niepotrzebne) reklamy tych spółek! Ile kasiory wyprowadzono? To jest podobne do AMBER GOLD!
arnold / 95.41.42.* / 2013-02-22 13:13
W gazecie wyborczej,tylko nekrologi są prawdziwe,dlatego agora musi upaść.
Dziwne,że nawet dotacje rządowe nie pomacają.(
(dotacje w formie zamówień reklamy).
wędrowiec i jego cień / 164.126.163.* / 2013-02-22 13:44
A skąd kolego wiesz co jest prawdą a co nie? Pewnie posiadasz dar przebywania w wielu miejscach jednocześnie i możesz to wszystko sprawdzić osobiście lub swoją wiedzę czerpiesz z innych źródeł takich jak Gazeta Polska lub Radio Maryja? Pochwal się nam wszystkim na forum, albowiem chcemy tak jak ty spijać prawdę z krynicy mądrości lecz nie wiemy gdzie jej szukać.
ixxxxxxior / 87.99.98.* / 2013-02-22 16:51
Chłopie nie byłem z tej bajki pt. Gazeta Wyborcza zawsze kłamie, ale przekonałem się, że wyprzedza inne polskie media w tej dziedzinie. Śledziłem informację o konflikcie w Syrii. W ramach mediów szeroko pojętego zachodu była prowadzona wyjątkowo kłamliwa i jednostronna polityka informacyjna. W Polsce wszystkie media zasadniczo powielały kłamliwe doniesienia produkowane przez PAP z jednym wyjątkiem GW wprost produkowała niusy jak rodem z Komuny o imperialistach w Wietnamie i Korei. Także w tym twierdzeniu jest dużo racji. Jak nie wierzysz możesz skonfrontować newsy z polskich mediów z niemieckimi lub nawet z amerykańskimi. GW to propagandowe dno jeżeli chodzi o informacje z zagranicy. Ja już nie czytam GW ewentualnie tylko patrze, żeby porównać informacje bo nie chce być paranoikiem pod tytułem Jedni są zawsze obiektywni a inni zawsze kłamią. I jeszcze mogę dodać odnosząc się do artykułu, że podobne zjawisko dotknęło również CNN (łżą jak najęci proObamowo) i też mają zjazd oczywiście to na pewno nie jest jedyny faktor ale według mnie jeden z ważniejszych - geobelsowska propaganda jest mało atrakcyjna.
Tonald Dusk / 188.147.102.* / 2013-02-22 12:26
3.stać w obronie POLSKICH interesów
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy