Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Spora zmienność nastrojów na giełdzie

Spora zmienność nastrojów na giełdzie

Money.pl / 2006-01-20 23:51
Komentarze do wiadomości: Spora zmienność nastrojów na giełdzie.
Wyświetlaj:
Baryton / 62.233.195.* / 2006-01-23 10:52
PROCHNIK - no i wytrzepali leszczy - a było już dzisiaj minus 15%.
Janusz trzymasz jeszcze czy juz pusciłeś?
Ja trzymam i czekam, zobaczę jak podadzą wyniki finansowe za IV kwartał i cały rok.
janusz / 83.19.40.* / 2006-01-23 23:17
nie mam jeszcze- dużo do tyłu jestem na tym papierku, pocieszające jest jedynie to że mam mało próchna pozdr.
Robbi / 2006-01-23 01:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Strokuś mam do Ciebie kilka prywatnych pytań odnośnie opcji jeśli posiadacz nr GG lub Skypa, ostatecznie E-mail, i mógłbyś udzielić mi kilku porad to daj znać jak mógłbym cię wypytać o kilka rzeczy?

P.S. Może być nawet nr. komórki. Pchnij go na mój adres robbi13@wp.pl, a napewno oddzwonię!
kriss2 / 2006-01-21 23:28 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zamieniłem w piatek zetkame na ampli zobaczymy czy to byl dobry pomysl dalej trzymam biotka ,mni ,stx,i borysa
kriss2 / 2006-01-21 23:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zapomniałem o rumaku ,ale troche zaczyna mnie denerwować ta szkapa
Jeck / 2006-01-21 23:19 / "Poławiacz perełek"
Sprzedałem w piatek Rumaka i sanwil
Dokupiłem Biotonu i udało mi sie ładnie wskoczyć doPuław
Dalej posiadam MNIejszą spólkę MCI (hajdi-ja Cię chyba zamorduję ;).
Jeck / 2006-01-21 23:31 / "Poławiacz perełek"
aha, mój portfel w piątek -0,00169% :)
gabrik / 2006-01-21 18:10 / portfel / Wierny Forumowicz
uwaga elka kupiła a może jej synalek akcje KRUKA i ma teraz 11.74% (195.5 tys.)akcji no to jak ich nie zamkną to znowu będzie winda do nieba dla lubiących sporty ekstremalne.
swoją drogą to niektórzy mają szmalu
Robbi / 2006-01-23 00:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Z twojego postu rozumuję że będzie jazda w dół. Troszkę mnie to cieszy bo w czwartek pogoniłem Kruka. Zlecenie po 42.7 wisiało czyba od poprzedniej środy. W piątek troszkę żałowałem, ale jeśli to co piszesz się sprawdzi to odkupię na głębokiej korekcie, bo spółka poleci tylko spekulacyjnie, ma mocne fundamenty, dała dobrze zarobić. Trzymałem ją równo 63 dni i zarobiłem 30,2%, a w skali roku 172,57%. :-)
Spólka jest warta swojej ceny wię jeśli poleci po takiej informacji to będzie dobra promocja, chyba Raczek to potwierdzi.
gabrik / 2006-01-21 14:36 / portfel / Wierny Forumowicz
a czy jest ktoś kto przeżył już dużą korektę, bessę,zjazd co się wtedy dzieje czy wszystko nagle się zwala w dół nawet spółki które mają dobre fundamenty?
jeśli komuś się chce to proszę o parę słów bo to może nie jednemu leszczowi jak ja życie uratować.
pozdrawiam
gabrik / 2006-01-21 14:44 / portfel / Wierny Forumowicz
bo wiecie chciałem zacząć zabawę w giełdę w maju 2005 roku to makler w biurze mówi do mnie "panie zaraz wakacje na giełdzie zastój będzie wiec pan poczeka do września" a to KUR.............. były chyba najlepsze wakacje na GPW.
A dla mnie giełda to ważna sprawa niestety jest....bo kurde to zła kobieta była i ............nie chce mi się gadać
gabrik / 2006-01-21 14:49 / portfel / Wierny Forumowicz
a no i żeby nie było jadę na GPW na szkolenie na temat OPCJI na AKCJE a jak może jakiegoś "KARKOSIKA" spotkam i da mi swój samochód wyczyścić bo ja kurde dobry "transporter" jestem ;-)
mysza / 2006-01-21 15:12 / portfel / Bywalec forum
Ja miałem trochę Orlenu,KGHM podczas spadów,poprostu o nich "zapomniałem" i zamroziłem akcje. Cała sprawa ruszyła gdy zrobił się ruch na giełdzie i rozpocząłem korzystanie z internetu via. BOŚ.Mój kolega wygenerował ze swoich inwestycji od początku giełdy ok. 400 tyś zl. Bessa spowodowała "zniszczenie" całego portfela,+pękł"-nie potrafił przeczekać i wycofał resztki.Teraz korzysta z ARKI AKCJI,urazu psych. nie może się pozbyć. Najważniejsze moim zdaniem,to nie traktować giełdy jako jedynego sposobu na pomnażanie pieniędzy. Nie powinno się (moim zdaniem ) przekraczać 30-35%środków finansowych Jeżeli z tym tracisz tylko, to nie jest rozsądnym przesuwać środki z innych zasobów,bo można wylądować pod mostem.Polecam "Księgę bessy" by John Rothchild.
Pozdrowienia
Adam / 213.136.235.* / 2006-01-20 23:51
Facet jest ślepy albo robi to celowo. Rynek jest nabuzowany jak nigdy. Wszystkie giełdy światowe spadają już od kilku sesji, a u nas ma być hossa. Proszę wziąść pod uwagę następujące fakty:
a) pożar w Kętach - giełda będzie musiała odwiesić notowania,
b) wezwanie (wycena) banku BPH - 702 zł,
c) hiperbola na kilku spółkach z WiG-u 20 : KGHM, Lotos, Prokom i inne,
d) silne spadki na giełdach całego świata,
e) średnioterminowe sygnały sprzedaż na wskaźnikach - np: MACD.
Zrobiliśmy formację podwójnego szczytu i teraz czas na konkretną korektę. Kto nie wierzy to przekona się za kilka dni.
henrykus / 2006-01-23 20:35
Jestem dośc długim obserwatorem giełdy.Wielu ludzi chce opisac -chca uczynić giełdę
przewidywalną.Jakimi prawidłami kieruje sie giełda?Co mają wskażniki wspólnego z cenami akcji?Ta cała nauka o inwestowaniu to wg mnie sposób na zarabianie pieniędzy i uczynienia małych akcjonarjuszy bardziej przewidywalnymi-kto na tym korzysta?
mysza / 2006-01-21 15:14 / portfel / Bywalec forum
Pożar w Kętach - doskonała okazja na grę na "BESSĘ"dla ryzykantów
Miro / 83.22.108.* / 2006-01-21 13:47
TO BIERZ KRÓTKIE
strokuś / 2006-01-21 00:25 / Uznany Bywalec forum i giełdy
e... a gdzie tu p. Sławek pisze, że ma być hossa?
napisał, że na początku tygodnia będzie osłabienie - to bardziej niż pewne
napisał, że nie będzie to początek prawdziwej korekty - to możliwe, 1-2 sesje spadkowe i odbicie na nowy szczyt, może powyżej 3000 (myślę, że są całkiem spore szanse - może to nie podwójny szczyt jak piszesz a flaga o zasięgu właśnie ok. 3000 pkt?)
a na samym początku napisał, że zbliża się przesilenie i to też jest pewne
moim zdaniem przyzwoity komentarz
kolega / 213.52.175.* / 2006-01-23 18:45
hossa trwa od trzech lat chlopaku
jujo / 83.22.224.* / 2006-01-21 11:58
mysle ze wielu z nas ma takie same odczucia, a to sugeruje ze moze byc wrecz odwrotnie, tak sobie ostatnio dyskutowalismy z Orzelkiem na temat 3000, wszyscy o nim mowia, ze od niego rozpocznie sie zjazd i glebsza korekta ale znow poniewaz wszyscy nastawiaja sie na ten poziom to naszym skromnym zdaniem wcale na tych 3000 nie musi sie skonczyc :-), choc ostroznosci nigdy ie zawiele szczegolnie IMHO na obecnym etapie
strokuś / 2006-01-21 13:25 / Uznany Bywalec forum i giełdy
:-) nie można też wykluczyć opcji, że skoro wszyscy spodziewają się 3000 to sprawdzi się wersja Adama i wyprzedaż nastąpi wcześniej
jujo / 83.22.224.* / 2006-01-21 16:17
to tez juz przerabialismy z Orzelkiem w zeszlym tygodniu i niestety nie mielismy racji
strokuś / 2006-01-21 21:10 / Uznany Bywalec forum i giełdy
taka wersja oznaczałaby, że rynek cechuje się obecnie rozsądkiem, stąd nie mogła i chyba nadal nie może się sprawdzić ;-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy