Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sprzedaż nowych samochodów najniższa od 5 lat

Sprzedaż nowych samochodów najniższa od 5 lat

ziutek / .* / 2004-10-26 08:54
Wyświetlaj:
realista / .* / 2004-10-27 15:46
A jak ma być skoro od dobrych 8 lat nasze Państwo prowadzi politykę totalnego wyniszczania w Polsce drobnej i małej przedsiębiorczości. Stare samochody sprowadzane z UE do Polski nie mają nic do rzeczy. Gdyby mnie było stać to bym wolał kupić "nówkę" , a nie starego wysłużonego grata. Nasze firmy ledwie dyszą, i już niedługo przestaniemy kupować nawet stare.
PRZEDSIEBIORCA / .* / 2004-10-27 10:35
A za tą sytuacje podziekujmy poslowi-oslowi LISIAKOWI....
Joko / .* / 2004-10-26 17:08
Jak rząd musi mieć kase to ktoś musi stracić. Pogratulować pomysłów - ja mam mała firmę i kupiłbym nowy samochód ale jak nie mogę go odliczać ( ograniczenia ) to mnie to wali. Tym bardziej, że jaskółki ćwierkają, że ma to się zmienić.
ziutek / .* / 2004-10-26 08:54
Chciałbym może kupić nowy samochód, lae przy obecnych cenach, wzrost cen nie tylko samochodów, muszę sie zastanowić czy nie lepiej używany. Coraz mniej Polaków stać na nowy pojazd, pensje wcale nie rosną tak jak ceny samochodów. Nie upatrujmy problemu w imporcie aut używanych, po prostu nas nie stać na nowe auta i nie oszukujmy sie, najpierw muszę gdzieś mieszkać i miec co jeść, a później myśleć o samochodzie. Wreszcie na polskie drogi szkoda nowego samochodu, po drugie ceny w serwisach są kosmiczne i jak do tej pory mam wrażenie, że jestem wciaż naciagany... na koszty. Zatem może lepiej kupić używany i serwisować u "kowala" jest taniej i ma zamienniki części zamiennych...
luuk / .* / 2004-10-26 15:41
smutne ale prawdziwe, kazdy chciałby mieć nowe auto, tylko za co je kupić?

Najnowsze wpisy