Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

strona z zebranymi rekomendacjami Prokuratora

strona z zebranymi rekomendacjami Prokuratora

produktybankowe / 2007-10-15 13:04
witam tak jak mówiłem oto strona z zebranymi rekomendacjami. Co prawda nie wszystkie ale większość zebrana w tabelce. Strona ta jest dostępna po zalogowaniu W menu Giełda. Strona będzie stale aktualizowana!!!

http://www.produktybank.nazwa.pl

pozdrawiam

Pana Prokuratora proszę o zweryfikowanie poprawności zgromadzonych tam danych. Lecz z mojej strony mogę zapewnić, że dołożyłem wszelkich starań by zgromadzone tam dane były w 100% zgodne.
Wyświetlaj:
produktybankowe / 2007-10-23 23:36
Witam,
dziś dodałem kalkulator symulacji realizacji prawa poboru z uwzglednieniem aktualnej ceny akcji.
Mam nadzieję, że komuś się przyda.
pozdrawiam

www.produktybank.nazwa.pl
produktybankowe / 2007-10-18 23:03
ehhh szkoda mi słów, niektórym to trudno dogodzić!!!
wiesz sam korzystam z jego rekomendacji i irytowało mnie to ze muszę przeszukiwać posty wiec zrobiłem sobie tabelkę w exelu!!! potem postanowiłem ułatwić sobie i innym robotę publikując te dane na swojej stronie za zgoda Prokuratora. Jak Ci nie pasuje to nie korzystaj. PS PODAJ SWOJ LOGIN NA MOJEJ STRONIE BY NIEZASMIECAC MI BAZY DANYCH!!!
s3kawka / 2007-10-19 08:48 / To ostatnia kawka
przepraszam,
z tym loginem to do mnie?
produktybankowe / 2007-10-18 12:31
Witam
troszke źle myslisz :)
Strona nie jest zrobiona specjalnie dla rekomendacji Prokuratora.
pozdrawiam
produktybankowe / 2007-10-16 16:12
Jak widać inni sie jakoś rejestrują
pozdrawiam
tomciar / 2007-10-16 08:32 / portfel
Do "produktybankowe": dzięki za pracę społeczną, tabelka na pewno się przyda. Podziękowania również dla "prokuratora" za informacje, które często są bardzo przydatne.
Pozdrawiam.
KKASD / 83.29.103.* / 2007-10-16 07:21
Czy ja cie przypadkiem nie spotkałem już kiedyś na biznesforum.pl ?
Zalesia / 83.24.170.* / 2007-10-15 22:42
Mam do Ciebie prośbę. dziś usiłowałam się zarejestrować na Twojej stronie, aby mieć dostęp do rekomendacji. Dostałam info., że rejestracja powiodła się i że dostanę za chwilę e-maila i nic nie przyszło na mój adres. Zalogować się też nie mogę.
pozdr.
Zalesia
monikaa13 / 85.237.180.* / 2007-10-16 08:20
ja tez sie zarejestrowalam, ale maila od wczoraj nie dostalam
nikt. / 217.153.72.* / 2007-10-17 09:21
ja bym podszukal maila w spamie.
produktybankowe / 2007-10-15 22:58
witam
czasami trzeba troszke poczekc na tego maila ,nie jest to zalezne odmnie. W wiekszosci przypadkow mail dociera w 5min lecz czasami idzie dluzej -zalezy od dostawcy konta email. troszke cierpliwosci
pozdrawiam
woloxr / 2007-10-17 17:14
hej, fajnie , ze zrobiles takie zestawienie , za co dzieki
Drugie dzieki dla PROKURATORA za jego prace
a, jeszcze jedno, po zarejestrowaniu odrazu dostalem zwrotnego maila, takze ze strona nic zlego sie nie dzieje
Pozdrawiam
s3kawka / 2007-10-17 22:47 / To ostatnia kawka
przepraszam, ze sie wtracam, jestem tu nowy i nie powinienem wypowiadac sie w sprawach, ktore w zasadzie mnie nie dotycza, ale...
przyzam sie ze logujac sie na jakichkolwiek forach dyskusyjnych mam obawy podawac swoj adres mailowy - niby nic, spam i "te rzeczy" (jak w samoobronie)

jestem pelen podziwu dla Produktybankowe, za to ze chcialo mu sie robic stronke i wogole
tylko ze rekomendacje Prokuratora mozna zdobyc klikajac na jego nicku a nastepnie na "wyświetl wszystkie komentarze"
raz jeszcze przepraszam, jestem leniwy i zrobienie takiej stronki dla mnie osobiscie to sztuka dla sztuki i moze adresow forumowiczow (nie mam nic zlego na mysli)
woloxr / 2007-10-18 20:18
dlatego mam jeden adres na spam i sie nie obawiam zasmiecenia, zreszta wystarczy nauczyc wtyczke w programie pocztowym i problem z glowy:-)
s3kawka / 2007-10-18 22:37 / To ostatnia kawka
mialem tego nie pisac, ale skoro rekomendacje Prokuratora sa wykorzystywane przez Produktybankowe, to byloby milo gdyby Prokurator nie mial z tego tylko satysfakcji...
jesli wiecie co mam na mysli ;-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy