Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szanse na irackie kontrakty

Szanse na irackie kontrakty

skomentuj
Arek / .* / 2004-01-20 08:45
Komentarze do wiadomości: Szanse na irackie kontrakty.
Wyświetlaj:
obsrv / .* / 2004-01-26 11:47
jak sie robi interesy na miedzynarodowej scenie politycznej wystarczy popatrzec na Czechy: wyslali jakis tam oddzialik wojsk inzynieryjnych a juz jednek kontrakt maja podpisany... nastepny, wedlug ich zapewnien, maja w kieszenii... A jak to wyglada u nas kazdy widzi...poza szcowaniem szans.. nadal NIC nie mamy!
asd / .* / 2004-01-26 08:10
"Istnieją więc duże szanse".... a miało być tak kolorowo - kontrakty na milony dolarów... oczywiście nikt z naszego kochanego rządu nie jest odpowiedzialny za "duże szanse". Ale co tam - Bush podziękował Polsce za pomoc - na razie musi nam wystarczyć satysfakcja...
Madab / .* / 2004-01-20 10:47
Kiedy wreszcie Polska zacznie dbać o własne interesy? Zwykle dbalismy o innych, a inni na nas zawsze sie wypinają
Arek / .* / 2004-01-20 08:45
Dla mnie wniosek jest prosty: po co się było pchać do Iraku. To było do przewidzenia, że Wielki Brat (USA) nie da namaszczenia i do interesu jeśli będą inni. Oni to mają we krwi, że na sojuszników gołym tyłkiem się wypinają. Polacy do czarnej roboty się nadają a śmietankę i tak spiją inni. Naraziliśmy się kilku bądź co bądź "Wielkim" tego lądu. Chociaż ci wielci i tak nas w głębokim poważaniu mają. Także tu może i dobrze, że pokazaliśmy swoje zdanie. Ponadto od dawna wiadomo, że jeśli zależy coś od naszej "elity" politycznej to raczej nic z tego nie wyjdzie. Zbyt mało rozumu zbyt duża chęć zachowania stołków. Pozdrawiam.
skomentuj

Najnowsze wpisy