Forum Polityka, aktualnościKraj

Szef CBA zeznaje w sprawie Blidy

Szef CBA zeznaje w sprawie Blidy

Money.pl / 2008-01-18 13:39
Komentarze do wiadomości: Szef CBA zeznaje w sprawie Blidy.
Wyświetlaj:
dareg / 212.160.93.* / 2008-01-18 13:39
ostatnio, jak doniosła prasa, popełnił samobójstwo nastolatek szykanowany i niesłusznie zatrzymany przez policję
wydaje się, że stosując te same zasady - należy przesłuchać obecnego szefa policji, obecnego ministra sprawiedliwości oraz rozważyć powołanie na świadka premiera tuska
MSP 7 / 2008-01-18 16:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tak jak Kamiński zajmował polityczne stanowisko przy istotnej - przedstawianej korupcji gruntami na Helu - tak obecna władza przesłuchując Kamińskiego teraz -kieruje sie rownież intencjami politycznymi.....
maa / 2008-01-18 14:12 / Tysiącznik na forum
Tak, funkcjonariusze pańśtwowi z nadania PiS powinni noszeni w lektykach po czerwonych dywanach, a małe dziewczyki mają sypać kwiatki przed nimi wznosząc okrzyki Alleluja, Alleuja!

Przeciez każdy z nich to Samauczciwość i Samodobro i to jest oczywista oczywistość.
obserwator / 2008-01-18 16:27 / Tysiącznik na forum
mma i znowu bzdury piszesz: pamiętam obrady sejmu jak B....a przemawiając z trybuny sejmowej plakala ze złości lub niemozliwości co było dla mnie zaskoczeniem , że nie panuje nad swoim zdrowiem psychicznym. Wówczas zastanowiłem się czy posłowie sa badani przez lekarzy i posiadaja stosowne zezwolenie na wykonywanie pracy poselskiej i czy to jest prawnie uregulowane. Do dzisiaj sie nie dowiedziałem mimo że szukałem odpowiedzi. Bo człowiek psychicznie slaby , moze popełnić samobójstwo i tak się stało. O ile pamiętam to bardzo wiele rodzin zostało wyrzuconych na bruk, a płacz dzieci z wyrzucanych rodzin oddzialywal na psychikę , tym sobie tłumaczyłem jej zachowanie w sejmie. Faktem jest ze ta pani przechytrzyła policje i skutecznie sie zabiła. Widocznie miala dość życia z bagażem krzywdy wyrzadzonej wyrzucanym z mieszkań rodzinom. Ponadto publikatory informawały że ma być konfronatacja w sprawie afery weglowej do ktorej nie doszło bo ta pani sie zabila uciekając od konfrontacji.
Komisja sejmowa bedzie badać tę sprawę , winna tez zając się aspektem zdrowia posłow aby nie było przypadków samobójstw wsród posłow, bo zycie polityczne bedzie z każdym dniem wyniszczające funkcjonariuszy wszystkich szczebli.
MSP 7 / 2008-01-18 16:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
faktycznie - "cyrk" jaki przedstawiono z udziałem rozpaczajacej B. to było istotne "przegiecie" - ale czego nie robi się w celu pozyskania władzy (jedni i drudzy zachowywali sie podobnie z tym, że nie należy zapominać, że cały skandal wywodził się od B.
Zobaczylismy też w tv czego to sie nie robi - ażeby odwrócić cały sens sytuacji (z B. robiono pokrzywdzoną - wstretne....)

Najnowsze wpisy