Forum Forum inwestycyjneFundusze

szukam danych do programu typu metastock,fibotrader

szukam danych do programu typu metastock,fibotrader

lukaszn19 / 2008-08-20 05:27
szukam danych do programu typu metastock,fibotrader w formaci textowym surowcow i azjatyckich indeksow (strone bossa i parkiet znam) za pomoc bym byl bardzo wdzieczny
Wyświetlaj:
Paulinka / 2008-08-20 19:06 / Szczęście sprzyja lepszym
a na czym polega twoj problem??
ja sciagam z bossy i jest ok.
lukaszn19 / 2008-08-21 00:52 / Tysiącznik na forum
a czy masz tam surowce i np indeks indi BSE reszta jest ok
max1224 / 2008-08-22 13:17 / Tysiącznik na forum
a tam byłś?
http://finance.aol.com/
lukaszn19 / 2008-08-23 04:44 / Tysiącznik na forum
fajna stronka ale danych ropy i surowcow nie da sie sciagnac i indii tez nie moge znalezsc, dostepne sa te co juz mam ale dzieki i jezeli ktos ma jakas stronke to chetnie zob i bym byl wdzieczny (b.chcialbym przeanalizowac sorowce ale nie mam dnaych tekstowych :( )
krzysiek29 / 2008-08-23 11:40 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj powiedz jakie surowce Cie interesuja i jakie oscylatory i indicatory wskazniki AT wykorzystujesz w swojej AT.pozdr
lukaszn19 / 2008-08-23 12:40 / Tysiącznik na forum
hi chodzi mi tylko i wylacznie o wskazniki fibanocciego (wzniesienia zewntrzne, wewnetrzne, expansi, APP, itp ) a surowce to napewno ropa i grupa zloto,srebro i platyna bo cos mi sie wydaje ze jeszcze spadna a oscylatory informuja nas za puzno a wskazniki fibo. odpowiednio ustawione moga byc b.pomocne
krzysiek29 / 2008-08-23 12:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Co do surowcow to napewno spadna.Gdzies mialem dane do metastocka na surowce jak znajde dam Ci znac a BSE- indeks inyjski masz w bossa. A jak zaopatrujesz sie na VIX,SLOPE,HL,NYLOW. A co do fibo zgadzam sie z Toba jeden z moich ulubionych
lukaszn19 / 2008-08-23 13:08 / Tysiącznik na forum
glownie sciagam z bossa ale nie ma tam BSE i bardziej pomocne sa mi dane tekstowe bo uzywam prog.fibotrader jest najlepszy do wska.fibanoc ale metastocka tez mam i bym byl wdzieczny za surowce a analizuje narazie glowne indeksy i sprawdza sie niesamowicie DJI znam b.dobrze i z duza dokladnoscia moge wskazac opory i wsparcia poswiecilem mu duzo godz
Paulinka / 2008-08-23 18:42 / Szczęście sprzyja lepszym
a powiedz mi czy jest gdzies opis wszystkich funkcji i wskaznikow jakie sa w fibotraderze, ja uzywam tego programu od niedawna i milam nieco problemow; i jeszcze jedno czy wiecie cos o szkoleniach na terenie Poznania, czy tez zawsze wszystko musi sie odbywac w Warszawce?
lukaszn19 / 2008-08-23 19:39 / Tysiącznik na forum
wiesz co do fibotradera mam jakas instrukcje ale dokladnie nie pamietam skad scignelem jak znajde to dam znac a o szkoleniach w polsce nic nie wiem ja mieszkam w usa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy