Forum Forum inwestycyjneForex

Szukam Konta demo

Szukam Konta demo

Major883 / 109.241.185.* / 2013-11-08 21:04
Witam. Jestem początkujący w tematyce forexu, i chciałbym poćwiczyć na jakimś darmowym koncie demo. Możecie polecić jakieś dobre? I takie dodatkowe pytanko: czy jak zakładaliście konto demo to wpisywaliście swoje prawdziwe dane? Mnie to intryguje po jaką cholerę im moje prawdziwe dane skoro to konto to w praktyce gra komputerowa tylko oparta na wynikach prawdziwych i tyle. Dzięki z góry za odpowiedzi.
Wyświetlaj:
CashbackForex.pl / 78.8.61.* / 2013-11-12 23:37
Jeżeli chodzi o konta demo to raczej nie ma wielkich różnic pomiędzy brokerami. Wszędzie będzie to działać tak samo. Różnice pojawiają się przy rachunkach real. Broker chce Twoje dane przede wszystkim, aby jego przedstawiciele mogli się z Tobą za jakiś czas skontaktować i porozmawiać o otworzeniu rachunku real:) Powodzenia.
wacek360 / 194.30.179.* / 2013-11-12 11:16
polecam w BOŚ, ich platforma forexowa została wyróżniona, mam konto real i jestem zadowolony, oprócz tego można korzystać z darmowych szkoleń on - line, lub w realu teraz w największych miastach jest organizowane szkolenie live trading - Zalewski i Zadora prowadzą.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy