Forum Forum dla firmKsięgowość

Szukam księgowego z głową

Szukam księgowego z głową

Maddelaine / 2014-08-18 16:01
Witam
Poszukuję księgowej/księgowego na terenie Wrocławia. Prowadze firmę od roku i obecnie mam już księgową, z której jestem nie do końca zadowolona. Jest mało, że tak powiem "domyślna". Nie potrafi mi doradzić, nie umie przykombinować tak żebym np. zapłaciła mniej podatku. Ona tylko zbiera faktury i to na tyle. Potrzebuję kogoś kto sam z siebie zadzwoniłby do mnie i powiedział "Pani Magdo robimy tak i tak to będzie dla Pani lepiej". Nie chodzi mi o to żeby oszukiwać prawo, ale niektóre rzeczy można tak ułożyć i tak rozegrać, że pieniadze które idą w ZUS czy inne urzędy można przeznaczyc na rozwój firmy. Zatrudniam już ludzi, firma mi się rozwija, ale dzięki temu, że księgowa nie doradziła mi w pewnej sprawie podatek dochodowy mnie zeżre lada moment. Jesli znacie kogos zaufanego, kogoś "z jajami" bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Ekoconsultant / 195.234.8.* / 2014-08-29 13:04
Pani Magdaleno,
rekomenduje biuro rachunkow, które reprezentuje. Zajmujemy się kompleksową obsługą sektora MŚP oraz spółek. Oferujemy naszym klientom świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Najnowsze wpisy