Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Szydło zastapi Ziobrę jeśli dojdzie do rozłamu w PiS

Szydło zastapi Ziobrę jeśli dojdzie do rozłamu w PiS

Wyświetlaj:
ziomek / 77.253.190.* / 2011-11-01 09:38
jak żyć pani poseł...pytam jak żyć? czy Brzeszcze muszą być droższe od Warszawy
apolityczny / 77.253.248.* / 2011-11-01 21:17
sklepów kupa, ale du..brzeskie społem przekracza granice przyzwoitości
reformator / 213.146.43.* / 2011-10-30 19:51
Ja mam tego dosci.
Wiadomo, ze byla tragedia Smolenska, wielka Tragedia Narodowa.
Ze zgnielo tam wiele osob, ze zginal Gosiewski!
Ale czy to wystarcza, wyczerpuje wszystko zeby
Jarek wprowadzil do Sejmu z Warszawy Gosiewska
a ze swietokrzyskiego do Senatu tez ale inna Gosiewska?
Czy Gosiewskie to jakies specjalne uprzywilejowane osoby?
Na tym ma polegac polityka?
Z tego wszystkiego to opadaja mi rece
a jesli dodatkowo wezmie sie pod
uwage popularny slogan w PiS: "to w takim razie skorzystam z przyslugujacych mi prerogatyw", to ... !!!
kri / 95.49.180.* / 2011-10-31 00:08

Wiadomo, ze byla tragedia Smolenska, wielka Tragedia Narodowa.
Ze zgnielo tam wiele osob, ze zginal Gosiewski!

Ci co zostali zabici na rozkaz Putina potrzebują następców - Panimajesz
Natter2 / 2011-10-30 18:57 / Tysiącznik na forum
Nowy żer dla mediów - Rozłam w PiS ,Ziobryści kontra Kaczyński .W PiS sie rożłamu nie będzie ,bo niby dlaczego miałby być.?
tesa1959 / 2011-10-31 00:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak informuje "Rzeczpospolita", Zbigniew Ziobro nie zamierza przepraszać za krytyczne słowa o Jarosławie Kaczyńskim i jego polityce. "Ziobryści" nie zamierzają ustępować. Europoseł PiS liczy na poparcie o. Rydzyka.

W sobotę "Rzeczpospolita" ujawniła, że kierownictwo PiS sonduje, jak działacze i wyborcy przyjmą wyrzucenie Zbigniewa Ziobry z partii. Tego samego dnia na tajnej naradzie współpracownicy europosła ustalali taktykę na najbliższe dni. Nie zamierzają ustępować.

- Nie wydaje mi się, żeby konflikt udało się bezboleśnie wyciszyć i zakończyć - przyznaje w rozmowie z gazetą Jacek Sasin, były minister w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
W ubiegłym tygodniu władze PiS zadecydowały, że postawą Ziobry i należących do jego zwolenników eurodeputowanych: Tadeusza Cymańskiego i Jacka Kurskiego, zajmie się rzecznik dyscypliny. Grozić im może nawet wyrzucenie z partii.

Przeciwnicy Ziobry - politycy wywodzący się z dawnego Porozumienia Centrum - już sugerują, że "Ziobro jest poza PiS".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ziobrysci-szykuja-sie-na-wojne-z-pomoca-o-Rydzyka,wid,13945410,wiadomosc_prasa.html
dgen / 2011-10-30 16:54 / Tysiącznik na forum
znowu temat dnia to PIS !!!!!!!!!!!
dzieci facebooka i wyznawcy tefałenu dają się wpuszczać w maliny aż miło:
na przemian palikot z ziobrystami, dzień po dniu.....
ani słowa o budżecie, reformie finansów publicznych, zapaści w służbie
zdrowia...........
kochani - czy wiecie, że gang futbolistów zadłuża nas w tempie ponad 6 mld PLN miesięcznie ? kto to spłaci ?
czy wiecie , że w tuskolandii ,w środku europy w XXI wieku , średni czas oczekiwania na wizytę u ortopedy to pół roku ? a na operację okulistyczną aż 14 miesięcy ?
a może coś wiecie na temat "indywidualnych" kont w ZUS, gdzie od kilku miesięcy miały być gromadzone wasze składki na emeryturę ?
no to może słyszeliście, że w ostatnim rankingu banku światowego "doing business 2011" wyprzedziły nas takie potęgi jak peru, kirgizja, botswana i zambia ?

Nie ? no tak , (PO)wolne media tego nie mówią.........
no ale ja już spadam, bo na stronach tvn24 pojawił się kolejny materiał o rozłamie w PISie.
kaczor Donald / 83.31.40.* / 2011-10-30 14:50
razem ukartowali swoje ataki, wystąpienia ze świńskim ryjem i plastikowym prąciem. Czego możn oczekiwać od ŚwinioKota? Tyle samo od Donka w Peruwaińskiej Czapeczce. Ataki na kościół, domaganie się praw dla gejów, pieniędzy na zmiany płci, przerywanie ciąży, wolności dla złodziei i kryminalistów, sprawdzania każdego czy jest normalny,... Powszechan indoktrynacja pod płaszczykiem demokracji socjalistycznej. To są stalinowskie metody. Teraz będą rządzić dewianci i biłgorajscy filozofowie. Ważne żeby kręcić lody i gorzałę kupować. Hulaj dusza, diabła nie ma.
nie bądźmy naiwni / 83.31.40.* / 2011-10-30 14:04
Jak podaje niezależna agencja prasowa Platformie Obywatelskiej grozi rozłam. Wtedy na stanowisko marszałka sejmu zostanie powołana Ewa Kopacz. Jest jednak duży problem, dlatego, że Schetyna ma powszechną opinię, iż lepiej sprawowal tę funkcję nawet od Bronisława Komorowskiego. Przyjaciele Schetyny uważają, że Premier Tusk obawia się roli Schetyny, która cały czas wymyka się Premierowi spod kontroli. Ponadto rozmówcy sugerują, że rosnącą rolę Schetyny podbudowuje sam Prezydent. Robi to we wiadomym celu, aby osłabić rolę Tuska. Tak więc Tusk czuje się bardzo niepewnie mając jako wsparcie osoby mierne, wierne ale bierne. Schetynie podkłada się różne bomby pod pretekstem walki z przestępczością. Dzieje się dlatego tak, że był on wcześnie Ministrem Spraw Wewnętrznych. Za jego czasów dochodziło do różnego rodzaju nadużyć. Ostatnio zostało aresztowanych nawet dwóch dyrektorów z Policji. Mamy więc niezły kocioł wynikający z utarczek o władzę. Platforma w czasie kampanii głosiła bardzo piękne hasła i mamiła swoich wyborców. Nie mają te hasła jednak wiele wspólnego z rzeczywistością. Wprawdzie większość wyborców osadzonych po więzieniach głosowało na Partię Palikota i Platformę Obywatelską, ale nie ma się czym chwalić. Można przypuszczać, że jeśli złodzieje i mordercy głosują na wybranych polityków, to po wyborach w rewanżu otrzymają amnestie, albo łagodniejsze warunki przebywania we więzieniach. Poza tym jest jeszcze drugie dno. Swój popiera swojego. A więc Miro, Zbycho czy inni specjaliści od kręcenia lodów mają swój twardy elektorat w postaci kryminalistów. Ta zależność jest dwustronna. Premier Tusk mając za poleczników miernoty pewnie sam jest też takim. Schetyna ma znaczne poparcie w śród niektórych posłów i należy spodzewać się rozłamu. Nim do tego dojdzie może nastąpić ostra walka o stołki. To wszystko może skończyć się nawet krzesłem elektrycznym.

Najnowsze wpisy